Ajina76 Ajina76 komentáře u knih

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Zajimave, poutave cteni. Sice jsem brzo vytusila pachatele, ale i tak se mi kniha moc libila. Doporucuji.

06.06.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha se četla velmi dobře. Jen mi chvilema přišlo už dost toho krutého, co měl Jack v plánu. Na konci mi chybělo lépe popsané rozuzlení. Abych jako čtenář mohla říct: “jo
Jacku, ty hajzle, máš co sis zasloužil. “ chvílemi jsem při čtení měla chuť, zakroutit mu krkem sama????

24.05.2019 3 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Knihu jsem přečetla poměrně rychle. Ze začátku se mi zdálo, že bude čtivá, ale děj potom trochu upadal. Na druhé straně mě něco stále táhlo se ke knize vracet. Za mě průměr. Některé situace byly dost přitažené za vlasy.

04.05.2019 3 z 5

Hortenziová zahrada Hortenziová zahrada Marie Lamballe (p)

Kniha se cetla pekne, ale nekdy na me zbytecne moc popisu. Ale doporuji. Myslim, ze nezklame.

15.04.2019 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Kniha opět nezklamala. Opět se četlo jedním dechem. Jen vraha jsem tentokrát teda neodhalila. Souhlasím s názory, že by mohla mít Erika trochu štěstí ve vztazích.

05.04.2019 5 z 5

Třísky Třísky Iva Pekárková

Abych pravdu řekla, asi jsem čekala trochu víc. Přečetla jsem ji, ale vím, že podruhé už ji do ruky nevezmu. Trochu pro mě byl rušivě popisovaný děj. J

30.01.2019 2 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Od tohoto autora jsem četla první knihu. A nemám připomínky. Velmi mě zaujala. Přečetla jsem ji jedním dechem. Na vraha jsem ale nepřišla. Možná jen trochu strmý závěr.

06.05.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha se četla jedním dechem. Sice již od půlky jsem tušila, kdo za vším bude, ale to vůbec nevadilo. Mohu všem doporučit.

02.04.2018 2 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět zajímavá i poučná. Dám si pozor, co sdílím na síti. Přečetla jsem asi během 5 dnů. Možná mám ale radši, když je vrah známý až na konci. Ale i tak hodnotím nejvyšším počtem hvězd. A těším se na další knihu.

25.03.2018 5 z 5

Dítě Stasi Dítě Stasi David Young

Čtivé, poutavé, napínavé. Mně se četlo jedním dechem. Všem doporučuji.

23.02.2018 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Kniha krásná. Dobře se četla. Po dlouhé době jsem četla něco jiného než detektivku. Jen škoda, že další díl u nás vyjde prý až v červnu.

23.01.2018 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Moc se mi líbila, jen toho popisu bylo někdy zbytečně moc. A někdy jsem měla pocit, že Servaz musí být Superman, co všechno vydržel. Ale jinak hezké, už jdu na třetí díl.

18.04.2017 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Kniha se mi líbila, jen někdy trochu moc popisu. Po Playgroundu, který jsem ani nedočetla jsem byla spokojená. Jak tady již bylo ale zmíněno, ten konec si mohl odpustit.

14.03.2017 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Bezva, neměla jsem tištěnou knihu ale ve čtečce, tak jsem někdy trochu tápala, že se nemohu prolistovat dopředu, ale jinak se mi moc líbila. Těším se na další.

08.03.2017 5 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Moc se mi líbila, dobře se četla a konec byl překvapivý. Nečekala jsem takový obrat.

22.01.2017 3 z 5