Ajina76 Ajina76 komentáře u knih

Vražda s nápovědou Vražda s nápovědou Catherine Shepherd

Vsechny 4 knihy byly velmi ctive, poutave. Bez zbytecnych zdlouhavych popisu. Dobre se cetly. Urcite doporucuji.

27.10.2022 5 z 5

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Čtivé, poutavé, bez zbytečných zdlouhavých popisů. Už mám koupenou Šifru a brzo se do ní pustím. Určitě doporučuji.

25.10.2022 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Popravde, nebyla toto prvni kniha, kterou jsem cetla a asi jsem cekala neco vic. Na me trochu zdlouhavy dej. Ale neni to kniha, kterou bych nedoporucila. I tak ma ode me 3hvezdicky.

26.09.2022 3 z 5

Dítě noci Dítě noci Karen McQuestion

Velmi poutavý příběh. Napínavý, smutný, ale při určitých situacích vháněl slzy do očí nebo úsměv na rtu. Přečetla jsem jedním dechem. Doporučuji.

21.09.2022 5 z 5

Vražda na blatech Vražda na blatech Catherine Shepherd

Moje první kniha od této autorky a musím napsat, že super. Už mám koupené další.

29.08.2022 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Vynikajíci, čtivé, poutavé. Kniha měla spád. Doporučuji.

23.07.2022 5 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Popravdě. Čekala jsem asi něco víc. Po předchozích knihách jsem se namlsala. Tato se dala číst, ale podle mě jí chyběla jiskra.

05.06.2022 2 z 5

První krev První krev Angela Marsons

K této knize jsem se dostala až po přečtení jejích dalších. A byla jsem nadšená. I první případ s Kim stál za to. Přečetla jsem během pár dní.

20.04.2022 5 z 5

Hra na vraždu Hra na vraždu Rachel Abbott

Jedním sloven super. Jednoduché ale poutavé čtení. Pořád žene číst dál. Žádná extra zápletka, ale zase žásné krváky. Mohu jen doporučit. Přečetla jsem za tři dny i při běžném rodinném provozu.

10.03.2022 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Jedním slovem úchvatná. Od autora má první kniha a už jdu hledat další. Nemám moc ráda prolínání časových pásem, ale tady to bylo velmi dobře a nenásilně propojené.

28.02.2022 5 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Jedním slovem pecka. Moc se mi líbila. Přečetla jsem jedním dechem.

24.01.2022 5 z 5

Zimní zámek Zimní zámek Alexander Stainforth (p)

Jedním slovem. Krásná. Kniha mě zaujala od samého počátku. Vývoj jsem nečekala tak dramatický. Přečetla jsem jedním dechem. Určitě doporučuji. Po samých detektivkách to pro mě byl úžasný relax.

19.01.2022 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Kniha se mi moc líbila. Doporucuji.

14.12.2021 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Po knize Ta prede mnou jsem od teto cekala vic. Presto, ze mme neco nutilo cist stale dal, abych zjistila jmeno vraha, nektere pasaze jsem vybechavala. Coz casto nedelam. Stoji za precteni, ale u me na prednim miste v zebricku urcite nebude.

03.12.2021 2 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Wau. Opravdu skvělá knížka. Přečtená během pár dnů. Musím kouknout po dalších knihách tohoto autora.

26.11.2021 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Jako všechny předchozí jsem i tuto přečetla jedním dechem. Nemám nic proti gayům, ale v této už jich bylo docela dost. Tam bych možná trochu ubrala. Ale jinak čtivé, kniha měla spád.

09.11.2021 4 z 5

Nebe nad Kilimandžárem Nebe nad Kilimandžárem Leah Bach (p)

Četla jsem všechny předešlé knihy autorky. Tahle se mi líbila nejméně. Ale pouze proto, že na můj vkus tam bylo strašně popisu krajiny. Jinak příběh byl zajímavý, poutavý i čtivý. Popisy přírody jsem přeskočila. Ale přesto doporučuji. A přečtení stojí za to. S druhým dílem ale asi chvilku počkám, než se do něj pustím.

02.11.2021 4 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Jako knihy predtim. Skvela, uzasna. Tesim se na dalsi.

09.10.2021 5 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

Kniha mě zaujala svým tématem. A tak to v životě opravdu chodí. Navenek bohatství, luxus, a uvnitř jsou skryté smutné příběhy. Závěr mě ani nepřekvapil. Stojí za přečtení.

03.10.2021 5 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Pro mě osobně velké zklamání. Dočetla jsem do půlky. K Nesbovi mi tento styl nesedí. Asi ho mám, po přečtení všech jeho detektivek, zaškatulkovaného a nemohu si zvyknout na jeho nový styl. Ale to je můj pohled. Ostatním se třeba zalíbí i v této formě. Rozhodně knihu neodsuzuji.

06.09.2021 1 z 5