Ajina76 Ajina76 komentáře u knih

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Kniha se mi moc líbila. Doporucuji.

14.12.2021 5 z 5

Nebe nad Kilimandžárem Nebe nad Kilimandžárem Leah Bach (p)

Četla jsem všechny předešlé knihy autorky. Tahle se mi líbila nejméně. Ale pouze proto, že na můj vkus tam bylo strašně popisu krajiny. Jinak příběh byl zajímavý, poutavý i čtivý. Popisy přírody jsem přeskočila. Ale přesto doporučuji. A přečtení stojí za to. S druhým dílem ale asi chvilku počkám, než se do něj pustím.

02.11.2021 4 z 5

Nejúžasnější den Nejúžasnější den Kaira Rouda

Začátek nic moc. Zdlouhavé popisy. Pořád se pro mě děj nerozjížděl. Ale nakonec jsem knihu dočetla během chvilky. I proto dávám 4 hnězdičky.

01.07.2020 3 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Precteno za necele dve hodiny. Nevim, zda by ve skutecnosti bylo tak jednoduche zbavit se neverneho, nasilneho, hrubeho manzela. Asi ne. Kniha me ale zaujala. Zadne tezke cteni. Doporucuji.

18.04.2020 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Zatim jsem musela odlozit. Kniha me vubec nenadchla. Asi jsem cekala neco vic. Vsude reklama, jaka je to prevratna kniha. Ale obsahove nic moc. Treba se k ni casem vratim.

21.03.2020 1 z 5

Chladná jako led Chladná jako led Teresa Driscoll

Kniha nebyla špatná, ale asi jsem čekala trochu něco víc. Konec byl podle mě docela useknutý. Vše se vysvětlilo až v epilogu. Ale za přečtení kniha stojí.

26.02.2020 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Kniha byla psaná pr mě zvláštním způsobem. Nejdříve se mi moc nelíbilo prolínání dějů - minulost a současný výslech. Ale když jsem si na to zvykla, knihu jsem přečetla jedním dechem. A mám velikou chuť si přečíst od této autory knihy další. Doporučuji.

10.11.2019 4 z 5

Manželské lži Manželské lži Kimberly Belle

Mohu napsat jen par slov, ktera vystihnou muj postoj k teto knize. Super, uzasne, dobry dej. Pouze na zacatku mi trvalo, nez jsem se zacetla do deje. Po par strankach jsem se nemohla odtrhnout.

18.10.2019 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Popravdě jsem asi čekala něco víc. Soudím podle předtím přečteného. Kdy jsem se nemohla od knih odtrhnout a přečetla je jedním dechem. Ale knihu nezatracuji.

27.09.2019 2 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Tak tato posledni kniha se mi libila ze vsech nejmene. Mozna se mi to zdalo, ale hodne se podobala tem drivejsim. Nezatracuji ji. Ale vim, ze uz se k ni nevratim.

13.09.2019 2 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Dobře napsaná kniha, četla se sama. Doporučuji.

06.07.2019 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Kniha se mi líbila, jen někdy trochu moc popisu. Po Playgroundu, který jsem ani nedočetla jsem byla spokojená. Jak tady již bylo ale zmíněno, ten konec si mohl odpustit.

14.03.2017 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Bezva, neměla jsem tištěnou knihu ale ve čtečce, tak jsem někdy trochu tápala, že se nemohu prolistovat dopředu, ale jinak se mi moc líbila. Těším se na další.

08.03.2017 5 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Moc se mi líbila, dobře se četla a konec byl překvapivý. Nečekala jsem takový obrat.

22.01.2017 3 z 5

Violka: Román o hledání domova Violka: Román o hledání domova Mirka Skočílková

Tak musim rict, ze se mi kniha moc libila. Po serii detektivek to byl pekny oddech. Hezky psane, ctive i poutave. Vrele doporucuji.

17.06.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha se četla velmi dobře. Jen mi chvilema přišlo už dost toho krutého, co měl Jack v plánu. Na konci mi chybělo lépe popsané rozuzlení. Abych jako čtenář mohla říct: “jo
Jacku, ty hajzle, máš co sis zasloužil. “ chvílemi jsem při čtení měla chuť, zakroutit mu krkem sama????

24.05.2019 3 z 5

Hortenziová zahrada Hortenziová zahrada Marie Lamballe (p)

Kniha se cetla pekne, ale nekdy na me zbytecne moc popisu. Ale doporuji. Myslim, ze nezklame.

15.04.2019 3 z 5

Třísky Třísky Iva Pekárková

Abych pravdu řekla, asi jsem čekala trochu víc. Přečetla jsem ji, ale vím, že podruhé už ji do ruky nevezmu. Trochu pro mě byl rušivě popisovaný děj. J

30.01.2019 2 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Moc se mi líbila, jen toho popisu bylo někdy zbytečně moc. A někdy jsem měla pocit, že Servaz musí být Superman, co všechno vydržel. Ale jinak hezké, už jdu na třetí díl.

18.04.2017 4 z 5