adevis adevis komentáře u knih

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Kniha je dokonalá, ale.... jednou stačilo.

10.11.2016 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha mě moc bavila, ostatně jako všechny od Moriarty :-) má oblíbená autorka.

08.11.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha mě pohltila už od první stránky. Maličko jsem se motala v dějových a časových linkách, ale to se při čtení urovnalo. Napětí a zvědavost, kdo vlastně Megan unesl a zabil bylo velké. Když jsem byla v čtení za půlkou, nedalo se od knihy odtrhnout, takže jsem ji ze včerejška na dnešek přes noc musela nutně dočíst. A byla skvělá!!! Takový konec jsem opravdu nečekala.

29.10.2016 5 z 5

Při čtení jsem byla trošku zmatená z dějových linek, které se každou chvíli odehrávaly v jiném čase a prostředí, ale.... četlo se mi to skvěle! Vůbec mi nevadilo, že je kniha napsaná jako divadelní scénář. Z knihy jsem nadšená, líbí se mi a jsem ráda, že zaujímá místo v mé knihovně. Přece jen... HARRY je HARRY :-)

09.10.2016 4 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Tak jak to u knih bývá, jsou zdaleka lepší než filmy. V tomto případě znám filmové zpracování téměř nazpaměť a do čtení knihy jsem se pustila až nedávno. Také nechápu, proč jsem to neudělala dříve (jak píše slečna níže). Knihu hodnotím pěti hvězdičkami, protože nemá chybu!! Četla se krásně, sama a bylo to úžasný. Když jsem byla na straně 50, říkala jsem si, že toho vím zdaleka víc, než z filmu. Naprostá spokojenost. Doporučuji!!

05.10.2016 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Naprosto dokonalá kniha!! Dlouho jsem na ni čekala kvůli nutnému dotisku, jelikož byla kniha vyprodaná. A konečně jsem se dostala k jejímu přečtení. Bylo to úžasný. Cely! Občas jsem u všech povídek přemýšlela. Největší napětí jsem cítila v povídce Magda. Určitě doporučuji, kniha napsána přímo pro příjemný letní den :-)

16.07.2016 5 z 5

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

Už je to pár let, co jsem knihu četla. Měla jsem z ní zajímavé pocity, dokonce jsem na konci i brečela. Pak jsem si jednoho dne pouštěla na youtube klip od E. Goulding a děj klipu mi přišel známý. Nakonec jsem se dočetla, že bude film. A k porovnání - kniha o 100% lepší! (ostatně jak tomu bývá téměř vždy).
Takže za mě - kniha naprosto boží! Určitě doporučuji nejdřív knihu, pak film.

29.06.2016 5 z 5

Z lásky k vám Z lásky k vám Amanda Prowse

Hodně jsem se rozhodovala, zda knihu číst, ale nakonec jsem ji dala šanci. A bylo to děsivě skvělé čtení. Velmi dobře napsaná kniha.

24.06.2016 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Hrozně dlouho jsem chodila kolem výlohy v knihkupectví a přemýšlela o koupi. V prosinci jsme s přítelem knihkupectví navštívili a řekl mi, ať si vyberu knížku k Vánocům. Váhala jsem, ale nakonec jsem MOC ráda, že jsem se rozhodla pro Sedmilhářky. Kniha mě moc bavila, při čtení jsem se nemohla dočkat konce, jak celá kniha dopadne, ale na druhou stranu jsem vlastně ani nechtěla, aby skončila. Nejoblíbenější postava z hlavních hrdinek byla Madeline, občas mi dokonce přišlo, že jsme si v něčem podobné :-) Určitě tuto knihu doporučuji! Za mě 5 hvězdiček :-)

29.01.2016 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Chvilemi mi prislo, ze tam Ana dost veci psala porad dokola, ale to je jen jediny hacek. Jinak je knizka skvela, ctiva, casto jsem v textu nachazela samu sebe a take jsem si dost casto vypisovala uryvky, ve kterych jsem videla neco vice. A to vse podtrhuji krasne ilustrace, ktere jsou bez chybicky. Investice do knizek vidim jako super vec, takze koupi vrele doporucuji! :) :)

16.12.2015 4 z 5

Na stejné vlně Na stejné vlně Alexandra Potter

Alexandru Potter mám moc ráda, téměř všechny knihy zdobí mou knihovnu, ale tahle se mi líbila nejvíce. Dokonce jsem se u konce málem rozbrecela :-)

07.11.2015 5 z 5

Můj vysvlečenej deník Můj vysvlečenej deník Johana Rubínová

Kniha zdobí mou knihovnu už několik let. Moc ráda se k ní vracím, v nejbližších dnech se chystám asi na desáté čtení. Skvělá oddechovka, doporučuji :-)

31.10.2015 5 z 5