Adele02 Adele02 komentáře u knih

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Upíří deníky se prý nepovedly, Tajný kruh jsem si ale fakt zamilovala...

02.07.2013

Dívčí parta Dívčí parta Lisi Harrison

Celkem fajn, ale chování party bych dala osmnáctiletým, a ne teprve sedmačkám.

29.06.2013 3 z 5

Čarodějka z Turlinghamu Čarodějka z Turlinghamu Ellie Boswell (p)

Jelikož byla Počertěná úplně fascinující, očekávám od čarodějky něco podobného ;)

28.06.2013

Dívčí parta Dívčí parta Lisi Harrison

Sice to nečtu v komiksu ale v normálním textu, uznat se ale musí, že se z toho klube super příběh :)

28.06.2013 3 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Moc kouzelná knížka, překvapilo mně, jak to všechno Luce vstřebala a věřila tomu. Rozhodně si přečtu i další díly.

28.06.2013 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Nejhezčí závěr, co mohl existovat. Tahle kniha se slovy prostě popsat nedá...

25.06.2013 5 z 5

A tak mi unikají A tak mi unikají Beth Revis

Úža. Nic víc říct nemůžu.

22.06.2013 5 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Dostalo mně, jak se Sam kvůli smrti změnila. Samozřejmě slzám jsem se neubránila... Líbila se mi a doporučila bych ji všem holkám.

22.06.2013 4 z 5

Krásně se četla, skoro jsem to zvládla za jeden den. ... Jak vůbec někdo může chtít, abych knihu ohodnotila SLOVY?

20.06.2013 3 z 5

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Obdivuji, jak Revis ukončuje kapitoly. U Syna mám vždycky chuť přeskočit Amy. Těším se na závěr.

16.06.2013

Návrat Návrat Sophie Jordan

Lidičky, vážně potřebuji poradit - umře Cassian? Jestli jo, potřebuji psychickou přípravu ...

16.06.2013 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Taková minulost mě zatím moc neláká, ale kdo ví, třeba se z toho vyklube úžasný román :-)

16.06.2013 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Ve třídě to je snad jediná knížka, kterou si všichni přečetli :-) a já to teda taky zkusím

15.06.2013 4 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Podle hodnocení prvního dílu by i tohle mohlo být fajn.

15.06.2013 5 z 5

Ghúlmošky navždy Ghúlmošky navždy Gitty Daneshvari

Nemůžu se dočkat na vydání. Přečetla jsem všechny Monster High od Lisi Harrison, uvidíme, jak skvělá monsterka bude Gitty :)

13.06.2013

A tak mi unikají A tak mi unikají Beth Revis

Začala jsem ji číst ještě předtím, než jsem začala s Lodí mezi hvězdami. Vůbec jsem nechápala, o co jde. Kayleigh mluvila o Seléné a já myslela na Amy. A ono to je o Seléné :) Zatím prima. Ke stažení na cooboo.cz

13.06.2013 5 z 5

Ako sa stať pirátom Ako sa stať pirátom Cressida Cowell

Snad ještě hezčí než Jak vycvičit draka. Líbilo se mi, jak Škyťák vždycky na všechno přišel a při zápasením s Alvinem si mně získala věta "Škyťáku, ty jsi levák!"

Jak vycvičit draka Jak vycvičit draka Cressida Cowell

Knížku jsem četla až poté, co jsem viděla film. Obojí mně vzalo trochu jinak a knížka byla opravdu kouzelná. Líbily se mi i vtipné obrázky a Škyťákovy kousavé komentáře k různým příhodám. Bezzubka si taky získal moje srdce, obzvlášť pokakáním kuchyně :)

Škola jezdectví Škola jezdectví Gaby Hauptmann

Tady mi Alexa přišla ještě horší než předtím. Nafoukanější než by kdo řekl. Kdyby Flavio ke konci nepřijel, tak bych se asi zbláznila. Ale taky mohl mít lepší jméno.

Velká šance Velká šance Gaby Hauptmann

Myslím, že to autorka vzala hodně stručně. Alexa mi přijde hodně naivní a celkem i nafoukaná. Flavio podle mně dodával jedinou nit, díky které se to dalo číst.

12.06.2013 2 z 5