Velká šance

Velká šance https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120282/alexa-cvicitelka-koni-120282.gif 4 40 8

Velká šance Šestnáctiletá Alexa, milovnice koní a nadaná jezdkyně, prožívá nejšťastnější období svého života. Splnil se jí sen - bude celý rok trávit u strýčka Kurta na statku, starat se o šest koní a zároveň je trénovat. Při návštěvě Kurtova přítele Haralda se jí naskytne další šance: mohla by pokračovat ve výuce ve slavné jezdecké škole - jenom je třeba přemluvit rodiče, aby jí to dovolili...... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

„Alexa - die Amazone 1 Die Grosse Chance“

NatyNaa
08.08.2020 4 z 5

Kniha je velmi krásně psaná, doporučuji pro mladší ročníky.

Medasek
13.08.2019 5 z 5

Knihu jsem jako malá milovala. Ještě dnes se k ní ráda čas od času vracím.

Janika2013
01.08.2018 5 z 5

Byla jsem veliká milovnice koní a ještě stále je to mé oblíbené téma. Přečetla jsem spoooousty podobných dívčích románků, ale tenhle patří mezi dva nejlepší.
Hrozně oceňuji, že to není další povrchní příběh pro 12ti leté holčiny, ale už trošku "vyspělejší". Nápaditý a chytlavý příběh, suprová romantika! Už se poohlížím po dalších dílech :D

Aileena
11.06.2018 3 z 5

Četla jsem i lepší, ale úplně bych knížku neodsuzovala. Poměrně čtivá, jen konec mi tak nějak vyzněl do prázdna, možná musíte plynule přejít do druhého dílu. Být náctiletá, asi přidám hvězdu. ;-)

sabanka
01.08.2015 5 z 5

Jedna z nejlepších knih o koních.

Linu
14.08.2013 4 z 5

Jsem velký fanoušek takových těch "odvázanějších knih". Podle mýho je tato kniha jedna z nejlepších koňských, ale to je věc názorů.

Adele02
12.06.2013 2 z 5

Myslím, že to autorka vzala hodně stručně. Alexa mi přijde hodně naivní a celkem i nafoukaná. Flavio podle mně dodával jedinou nit, díky které se to dalo číst.

Jitka93
05.08.2012 4 z 5

Pěkná knížka. jen škoda, že je tak tenká.

Gaby Hauptmann
německá, 1957