Velká šance

Velká šance Šestnáctiletá Alexa, milovnice koní a nadaná jezdkyně, prožívá nejšťastnější období svého života. Splnil se jí sen - bude celý rok trávit u strýčka Kurta na statku, starat se o šest koní a zároveň je trénovat. Při návštěvě Kurtova přítele Haralda se jí naskytne další šance: mohla by pokračovat ve výuce ve slavné jezdecké škole - jenom je třeba přemluvit rodiče, aby jí to dovolili......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120282/alexa-cvicitelka-koni-120282.gif 434

Alexa – Cvičitelka koní 1.

Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

„Alexa - die Amazone 1 Die Grosse Chance“

Kniha Velká šance

NatyNaa
08.08.2020

Kniha je velmi krásně psaná, doporučuji pro mladší ročníky.

Medasek
13.08.2019

Knihu jsem jako malá milovala. Ještě dnes se k ní ráda čas od času vracím.

Janika2013
01.08.2018

Byla jsem veliká milovnice koní a ještě stále je to mé oblíbené téma. Přečetla jsem spoooousty podobných dívčích románků, ale tenhle patří mezi dva nejlepší.
Hrozně oceňuji, že to není další povrchní příběh pro 12ti leté holčiny, ale už trošku "vyspělejší". Nápaditý a chytlavý příběh, suprová romantika! Už se poohlížím po dalších dílech :D

Aileena
11.06.2018

Četla jsem i lepší, ale úplně bych knížku neodsuzovala. Poměrně čtivá, jen konec mi tak nějak vyzněl do prázdna, možná musíte plynule přejít do druhého dílu. Být náctiletá, asi přidám hvězdu. ;-)

sabanka
01.08.2015

Jedna z nejlepších knih o koních.

Linu
14.08.2013

Jsem velký fanoušek takových těch "odvázanějších knih". Podle mýho je tato kniha jedna z nejlepších koňských, ale to je věc názorů.

Adele02
12.06.2013

Myslím, že to autorka vzala hodně stručně. Alexa mi přijde hodně naivní a celkem i nafoukaná. Flavio podle mně dodával jedinou nit, díky které se to dalo číst.

Jitka93
05.08.2012

Pěkná knížka. jen škoda, že je tak tenká.