adela2230 adela2230 komentáře u knih

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Vtipná romantická kniha, mírně protnutá sexem. Je to oddechovka, ale člověk se pobaví.

02.04.2024 5 z 5

Nemůžeš mě milovat Nemůžeš mě milovat Julie Garwood

Skvělý příběh. Má to čím dál lepší zápletku, není to jen romantika s neurčitou zapletkou.

30.03.2024 5 z 5

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Jasně příběh je dost nadnesený, ale dobře se čte. Má to spád, nikdo si nehraje jen tak na něco. Velmi příjemné čtení.

29.03.2024 5 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Kniha je zajímavá. Řeší se důležité téma a zároveň je protkaná skvělým humorem.

28.03.2024 4 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

První část psaná e-maily a chaty pro mě úplně není, ale pak se kniha přehoupla a už to bylo mnohem lepší. Autorka umí psát a knihy upoutají.

09.03.2024 4 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Skvělá kniha, je dobře napsaná. Čte se v podstatě sama. Jsou tam i vtipné situace na odlehčení. Děj je rychlý a od knížky se skoro nejde otrhnout.

14.02.2024 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Cassie Connor

Kniha se čte dobře. Mezi hrdiny je znát chemie. Ovšem občas je chování nepochopitelné a konec je dost odflaknutý, najednou šup a skočí si kolem krku (extra moc se nevysvetlilo)

12.02.2024 4 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Poutavý roman, je tam hodně problémů, klidně by jich mohlo být méně, ale kniha je fajn.

25.01.2024 4 z 5

S hlavou v oblacích S hlavou v oblacích Sarah Hogle

Dobrá oddechovka. Je to sice dost nadnesené realitě, ale čte se to dobře.

18.01.2024 5 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Zajímavá kniha s romantickým příběhem. Příběh je poměrně realistický alespoň na místo, kde se odehrává a protíná se zde skutečný život. Ale trvalo mi, než jsem se pořádně začetla, proto o hvězdičku méně.

18.12.2023 4 z 5

Jako fajn oddechovka. Je to klasický styl autorky. Hlavní postavy občas na ránu, ale jinak v pohodě.

08.12.2023 4 z 5

Neodpovídej Neodpovídej Lucie Bechynková

Nevěděla jsem, co čekat. Jako příběh je to super. Dějovou linku Zuzany bych klidně vynecha. Vyšetřování je fajn, jen rozuzlení je velmi rychlé a dost náhodné.

03.11.2023 4 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Příběh je zajímavý, je super pohled ze strany muže. Ale je zde hodně velká nadsázka romantiky a dalších věcí, které se asi jen tak nestanou.

28.10.2023 4 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Autorka opět nezklamala, příběh má všechno. Skvěle se to čte, jsou zde problémy, které jsou těžké, ale i přesto jde najít řešení. Velmi dobře napsané.

01.10.2023 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

V knize se řeší náročné témata, které knize dodávají jiný směr než klasický romantický příběh.

06.09.2023 4 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Klasický romantický příběh. Za mě příběh pokulhával, některé pasáže bych zkrátila. Ze začátku mě kniha bavila, ale ke konci mi to přišlo slabé.

27.08.2023 3 z 5

Borec Borec Julie Garwood

Nepřišlo mi to úplně jako thriller, ale přečíst se to dalo. Je to spíše romantika s přídavkem krimi.

24.08.2023 4 z 5

Slušný vybavení Slušný vybavení Lauren Blakely

Klasická oddechovka, autorka opět nezklamala. Je stále skvělé si přečíst knihu z mužského pohledu.

30.07.2023 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Příběh je to dobrý, ale ze začátku mě kniha moc neoslovila. Až ke konci začala být zajímavá a konec byl překvapivý. Rozhodně, ale knihu nepovažuji za nejlepší thriller.

25.07.2023 4 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Není to špatná oddechovka, občas mi pasáže přišly povědomé s některými filmy, ale i tak se to četlo dobře.

29.06.2023 4 z 5