adela2230 adela2230 komentáře u knih

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Dobrá oddechovka, je to dobře zpracované, ani prvoplanová romantika ani ne moc sexu. Jen občas mi hlavní hrdinka svým chováním neseděla.

25.10.2023 4 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Příběh není extra náročný, většinou člověk ví, co čekat. Ale i přesto to zlepší den a dá se to přečíst za jeden den. Když to člověk čte s nadhledem knihu si rozhodně užije.

13.09.2023 5 z 5

Našeptávačova hra Našeptávačova hra Donato Carrisi

Rozhodně se mi příběh líbil více než předchozí, ale opět se nikam moc nedostáváme. Stále je tam hrozba a tohle prolínání dvou světů se mi nelíbilo. Vzhledem k tomu, že tohle je poslední díl, chtělo by to už ukončit, nebo alespoň něco málo rozplést.

06.05.2023 2 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Romantická oddechovka, jako autorky mají i lepší knihy. Ale i tak se to jako oddechovka super. Jediné co mi vadilo, bylo občas chování Molly.

28.12.2022 4 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Příjemná romantická kniha. Autorka nezklamala, trochu se mi nelíbil konec. Ale jinak dobře napsaná oddechovka.

26.12.2022 4 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

Skvělý příběh o rozdílných lidech. Nejsou tam žádné zbytečné odbočky a příběh skvěle plyne.

25.12.2022 5 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Zajímavý příběh, přesně tak, jak autorka většinou píše. Tentokrát to bylo možná více do hloubky hlavních postav a i začlenění syndromu knihu obzvláštnilo.

20.10.2022 5 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Velmi dobře napsaná kniha. Ze začátku jsem měla problém s dvojí osobností, ale pak se to rozjelo a jako vždy to splnilo očekávání. Opět povedené dílo

06.09.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Kniha je napsaná dobře. Příběh je klasická romantika až bohužel s přehnaným koncem, což se dá očekávat u tohoto typu knih. V některých částech mi malinko neseděla hlavní postava. Myslím, že pohled z druhé strany na tento příběh by rozhodně dodal knize větší šťávu.

30.08.2022 4 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Kniha mě překvapila, vyprávění ze strany chlapa je příjemná změna. Příběh se odehrává velmi rychle, není tam moc prostoru pro prostořeké výlevy emoci a podobně, jak to bývá u jiných knih. Je to nenásilný příběh, který se čte velmi dobře.

08.08.2022 5 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Kniha mě příjemně překvapila. Nečetla jsem sice první díl, ale i tento díl samostatně je super. Je to romantika skoro v pravém slova smyslu, líbí se mi, že tam není zdlouhavá pauza, když se něco nepodaří a kniha se čte sama.

05.08.2022 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Tak tento díl se překonal, má spád hned od začátku, jak kriminální případem, tak i osobním životem vyšetřovatelky. Rozhodně lepší než druhý díl.

29.07.2022 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Je to super příběh, tentokrát je sice zaměřený na mladší generaci, ale i tak dokáže zaujmout vším, co nabízí. Rozhodně jedna z povedených knih této autorky.

14.06.2022 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Skvělý příběh, autorka umí zaujmout. Pravda je, ze v některých částech byla hlavní hrdinka zlehka otravná, ale jinak to bylo dobré.

17.05.2022 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Zajímavý příběh, velmi dobře a rychle se čte. Je fajn, mít takový příběh z pohledu muže.

04.05.2022 4 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Takový klasický romantický příběh. Člověk tuší co čekat, ale na oddech je skvělá.

21.03.2022 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Oddechová kniha, možná by bylo lepší, kdyby se děj urychlil. Ale zajímavě se vyvinul. Škoda, že na konci neni nějaké dokončení, zůstalo to velmi otevřené.

28.12.2021 4 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Kniha je takový oddechová, pravda je, že mi více vyhovuje střídání postav, ale dalo se to. Takový relativně klasická kniha od těchto autorek.

17.01.2021 5 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Kniha se dobře čte, zápletka je zajímavě napsaná. Pokud člověk neví, do jakého příběhu se pouští, velmi to zaujme a je konec relativně napínavý. Taková oddechová kniha.

15.07.2020 4 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

Moc jsem neočekávala po prvním díle. Ale dost mě to překvapilo. Je to sice více kriminálka, ale to té knížce dodává jiný směr.

26.04.2020 5 z 5