acupoflucy acupoflucy komentáře u knih

Láska z Bali Láska z Bali Nicol Villimová

Krásná romantická kniha, která pohladí na duši! Ideální na letní dny a noci. Výborná oddechovka!

20.09.2018 5 z 5

Mysli na nesmysly Mysli na nesmysly Michaela Dočkalová

Skvělá povídková kniha, která se vám určitě bude líbit. A hodně lidí se v nějakých povídkách i najde.

25.08.2018 5 z 5

Došel nám čas Došel nám čas Barbora Walterová Benešová

Tyto knihy podobného tématu se mi moc líbí a tato byla dobrá. Zase nebyla nejlepší, ale jestli sháníte nějakou knížku s tímto tématem, tak můžete určitě sáhnout i pro tuto knihu. :)

23.08.2018 4 z 5

Magonie Magonie Maria Dahvana Headley

Jako tohle mělo být co???? To je přesně ono. Hoďte na knihu krásnou obálku, která přiláká hodně fanoušků a všichni už jen díky obálce si ji koupí. Ale to co je uvnitř je jedna velká katastrofa a rozhodně já nebudu ten člověk, který si koupí i další díl. Jelikož to za tu cenu nestojí. Já ji rozhodně doporučovat nebudu. U čtení jsem se nudila a dokonce jsem i nějaké stránky jen očima přelétla a to bylo vše. První hvězdičku dávám za začátek, který mě bavil a druhou za nádhernou obálku, ale to je vše. Zbytek knihy asi tak od sedmdesáté strany je o ničem a člověk se spíš nudí. Jsem hodně zvědavá jestli i na někoho dalšího to bude působit až moc vymyšleně. Stačilo mi to a NEDOPORUČUJI!!!

04.05.2018 2 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Čekala jsem něco víc. Colleen je má oblíbená autorka, ale tohle se jí bohužel nepovedlo. Škoda :(

23.09.2017 3 z 5

Skoro směšná story Skoro směšná story Ned Vizzini

Dala bych klidně i deset zaslouží si to. Doporučuji. Moje recenze na blogu bude určitě velice pozitivní. :)

21.08.2016 5 z 5

Eden Eden Helen Douglas

Skvělé čtení přečetla jsem ji dohromady za šest a půl hodiny včera tři a dnes tři a půl, ale vůbec jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Čtyři hvězdičky dávám kvůli tomu, že na konci to bylo trošku přeslazený, ale jinak skvělé oddechové čtení na letní večery. Doporučuji. :)

19.07.2016 4 z 5

Rozhoupaný dech Rozhoupaný dech Herta Müller

Za prvé knihu jsem vzdala skoro na konci nějakých sto stran. Už jsem nemohla dál pokračovat, protože kniha byla o ničem ze začátku to bylo skvělé pak tam autorka dávala kapitoly třeba o cementu o uhlí o písku atd... Prostě kapitoly na pět stran o cementu jak by důležitý, že je šedý lepí se na prsty apod... A já čekala příběh o pracovním táboru a ono nic achjo a mohlo to být tak skvělé. Ani recenzi na blog psát nebudu. Pro mě OHROMNÉ ZKLAMÁNÍ!!! :(

18.07.2016 2 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Báječně čtení. Nemám slov.

07.07.2016 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Výborná kniha doporučuji jsem zvědavá na druhý díl. :)

20.05.2016 5 z 5

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

Prostě bomba. Doporučuji

17.04.2016 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Opravdu skvělá kniha. Já čtu jen romantické a historické knihy, ale chtěla jsem zkusit něco nového a toto mi vyrazilo dech. Páni vůbec jsem do poslední chvíle nevěděla jak to skončí. Doporučuji naprosto skvělé. :)

01.04.2016 5 z 5

Báječné mininakupování Báječné mininakupování Sophie Kinsella (p)

Skvělá oddechovka můžete se těšit na kladnou recenzi v sobotu. :)

10.11.2015 4 z 5

Mlhovina Mlhovina Amy Kathleen Ryan

Skvělá kniha musím si koupit dvojku a trojku :)

28.10.2015 4 z 5

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Moc mě kniha nenadchla a některé pasáže jsem přeskakovala i když to nemám ráda, ale tady jsem prostě musela.

20.10.2015 2 z 5

Modré z nebe Modré z nebe Nora Roberts

Moje první kniha od Nory Roberts, která se mi moc líbila a určitě si ji ještě někdy přečtu. :)

17.10.2015 4 z 5

Vždycky budeme mít léto Vždycky budeme mít léto Jenny Han

Ještě lepší než druhý díl. :)

26.09.2015 5 z 5

Bez tebe to není léto Bez tebe to není léto Jenny Han

Druhý díl byl snad lepší než první. :)

24.09.2015 5 z 5

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Pořád tak skvělá kniha jako před dvěma lety :)

21.09.2015 4 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Mě se tato kniha moc líbila. A určitě si ji přečtu někdy znovu.

06.09.2015 5 z 5