Acner80 Acner80 komentáře u knih

Beznadějný osud Beznadějný osud Susanna Kearsley

Přemýšlím, jak to říct nějak kulantně.. Ne, hrozná blbost.

08.09.2023 1 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

A to jsem si myslela, že jsem docela otrlá. Ale tuto knihu jsem chtěla párkrát odložit pro ty negativní pocity, co ve mně vyvolávala. Ta bezmoc! Brr

28.12.2022 5 z 5

Propast Propast Jozef Karika

Tak tohle mě nebavilo. 150 stránek jsem si říkala, tak už prostě skoč... U Kariky mívám o hlavní hrdiny strach, tady mě hlavní hrdina sštval.

01.09.2022 2 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Jedna z těch knih, u které mě nemrzí, že už je konec. Téma zajímavé, ale děj až příliš předvídatelný. Vlastně by stačilo si přečíst prvních 80 stránek a pak pár od konce.

02.01.2022 3 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Co kdyby... Občas mi bylo trochu úzko, občas mi bylo hodně úzko. Úzko z toho, co kdyby.

18.05.2021 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Bože! Co ten konec? Takhle to nemůže skončit! Uaaaa!

25.02.2021 4 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Kniha skvělá. Ale moc brzy jsem začala tušit, kdo je vrah...

14.01.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Obsah nemůžu hodnotit, nedočetla jsem a asi nikdy nedočtu. Snad první kniha, kterou jsem odložila kvůli slovníku. Zbytečné vulgarismy a slovo "kompl", to mi prostě nešlo přes oči. Vlastně ani dějově to nestojí za moc, alespoň těch prvních cca 100 stran

03.11.2020

Dlouhý let domů Dlouhý let domů Alan Hlad

Téma válka a poštovní holubi mě zaujalo a moc jsem se těšila.
Holubi jsou velmi inteligentní, obdivuji jejich houževnatost, vytrvalost, oddanost a touhu vracet se domů na hnízdo.
Ovšem povýšit holuba na pošťáka, který nosí poštu ve dvou směrech tento román degraduje spíš na pohádku. Taková Princezna ze mlejna zasazena do období 2. světové, kde se Jindřich (tady Ollie) ocitne na vojně proti Turkovi (Němci) a posílá si po holubovi Holů (holubici Vévodkyni) s Eliškou (Susan) psaníčka, jehož poslání se snaží překazit knížepán Johan (kapitán Boar).
Celkový dojem mi to zkazilo. Jinak je to čtivé, krátké kapitoly pěkně ubíhají. Hodnocení 60 % málo 80 moc, tak 70.

24.10.2020 4 z 5

On On Radim Martynek

Pokud máte rádi články typu: "10 zaručených rad jak", "Víme jak na to" apod., pak je tato kniha přesně pro vás. Tohle byla jedna z nejhorších věcí, co se mi dostala do ruky.

12.10.2020 odpad!

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Nikdy neubližujte dětem a nikdy nepřehlížejte jejich volání o pomoc! Tak moc jsem Sáře přála, aby začala nový, krásný život

17.08.2020 5 z 5

Bezmocná Bezmocná Timea E. Nagy

Ten příběh je tak neuvěřitelný, že to musí být pravda, protože to prostě nevymyslíš. S Timeou jsem byla v myšlenkách, i když jsem s ní zrovna "nebyla"(nečetla). Příběh mě pohltil, cítila jsem bezmoc a hrozný vztek. A když už si myslíš, že už bude dobře, přijde další rána, zrada tam, kde bys ji nikdy nečekal(a). O knížce nemůžu říct, že se mi líbila, protože obsah je prostě hnusný, nechutný právě proto, že není smyšlený. Ale hodnocení si zaslouží. 5 hvězd.

20.02.2020 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Toto je snad nejlepší kniha, co jsem kdy četla. Přesně taková ta, co ti nedá spát a ty prostě musíš číst a číst. Neskutečný emoční nápor, kdy ke konci mi tekly doslova potoky slz. Doporučuji!

17.02.2020 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Nejslabší ze série. Citové vydírání v závěru knihy mě zklamalo, až znechutilo.

05.02.2020 2 z 5