Abukšákul Abukšákul komentáře u knih

Zaslíbená Země Nezemě 15 Zaslíbená Země Nezemě 15 Kaiu Širai

Paní kamene Paní kamene Kazu Kibuishi

Syn byl z knihy nadšen, přečetl během jednoho dne ve škole o přestávkách =) Nutně potřebuje další díly, takže asi dobré čtivo =D

Nejzlejší zlokniha na světě Nejzlejší zlokniha na světě Magnus Myst

Synovi se gamebook moc líbil. Knihu přelouskal ve škole o přestávkách =)

Naučte mě zabít draka Naučte mě zabít draka Ilka Pacovská

Perfektní, co víc k této sérii dodat. Ti co se dočetli až sem vědí, takže nějakého rozsáhlého komentáře není třeba. Autorka by asi dokázala zajímavě psát dalších deset knih a bylo by to stále napínavé a čtivé. Smekám a děkuji za tuto skvělou sérii

Zaslíbená Země Nezemě 14 Zaslíbená Země Nezemě 14 Kaiu Širai

Zaslíbená Země Nezemě 13 Zaslíbená Země Nezemě 13 Kaiu Širai

Zaslíbená Země Nezemě 12 Zaslíbená Země Nezemě 12 Kaiu Širai

Zaslíbená Země Nezemě 11 Zaslíbená Země Nezemě 11 Kaiu Širai

Zaslíbená Země Nezemě 10 Zaslíbená Země Nezemě 10 Kaiu Širai

Zaslíbená Země Nezemě 9 Zaslíbená Země Nezemě 9 Kaiu Širai

Knižní jednohubky, kluci zvládají několik dílů za den, raději půjčujeme v knihovně, aby jsme se kvůli Zemi Nezemi nemuseli pást =)

Zaslíbená Země Nezemě 8 Zaslíbená Země Nezemě 8 Kaiu Širai

Zaslíbená Země Nezemě 7 Zaslíbená Země Nezemě 7 Kaiu Širai

Zaslíbená Země Nezemě 6 Zaslíbená Země Nezemě 6 Kaiu Širai

Zaslíbená Země Nezemě 5 Zaslíbená Země Nezemě 5 Kaiu Širai

Zaslíbená Země Nezemě 4 Zaslíbená Země Nezemě 4 Kaiu Širai

Zaslíbená Země Nezemě 3 Zaslíbená Země Nezemě 3 Kaiu Širai

Zaslíbená Země Nezemě 2 Zaslíbená Země Nezemě 2 Kaiu Širai

Dračí cejch Dračí cejch Ilka Pacovská

Naše nejoblíbenější série, tolik dílů a žádné hluché místo. Autorka má hodně velkou fantazii, až nás mrzí, že už se chýlíme do finiše. Můžeme doporučit, skvělá série od prvního dílu =)

16.06.2023 5 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 1 Zaslíbená Země Nezemě 1 Kaiu Širai

Kluci přečetli jako jednohubku a urgentně potřebují další díly =) Asi dobrá záležitost =D

19.05.2023 5 z 5

Jáma a kyvadlo (komiks) Jáma a kyvadlo (komiks) Sean Tulien

Postupně přečetla celá rodina. Ilustrace odpovídají Poeovým hororovým povídkám. Kniha zaujme i teenagery. Nic pro citlivé povahy =)

19.05.2023 5 z 5