Zaslíbená Země Nezemě 1

Děti v sirotčinci Grace Field House žijí pod dohledem laskavé vychovatelky a zdá se, že ke štěstí jim téměř nic nechybí. Netuší však, že to je jen pozlátko, a že se z nich všech postupně stane potrava pro démony. Podaří se jim zjistit pravdu – a utéct – dřív, než bude příliš pozdě? O tom vypráví jedna z nejpopulárnějších mang současnosti, která se rychle mění v komiksovou legendu!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401505/big_zaslibena-zeme-nezeme-uCL-401505.jpg 4.5208

Zaslíbená Země Nezemě 1.

Literatura světová, Komiksy, Fantasy

Vydáno: , Crew

約束のネバーランド 1 (Yakusoku no Neverland 1), 2016

Kniha Zaslíbená Země Nezemě 1

Patro
08. listopadu

Moje první manga a rozhodně nezklamala. Dokonce mě zatáhla hluboko dovnitř do dalších mang. Příběh je neuvěřitelně napínavý a postavy jsou tak hezky zachyceny, že se o ně opravdu člověk bojí. A s dalšími pokračováními je to jen lepší a lepší.

Uma

Tato manga je nádherná. Krásná ilustrace, krásně napsána a zajímavý děj. Není divu, že se tolika lidem líbí. Určitě jí doporučuji. Jestliže chcete poprvé číst mangu nebo už jste jich přečetli více a přemýšlíte nad tím jestli si tuto mangu koupit tak rozhodně neváhejte. Nebudete litovat.

fvalek

Manga je zkrátka extrémně originální žánr a těžko říct, jestli je to nějaká asijská mentalita, která dává vzniknout takovým parádním příběhům, nebo jestli jsem prostě jen narazil na něco fajn. Velkou výhodou mangy je, že je velice dynamická, a přestože se schovává za jednoduchou nebarevnou kresbu, děje se v ní tolik věcí naráz a může být natolik "překombinovaná", že se od čtení prostě nedá odtrhnout.

Osobně jsem přívrženec více fantasy a vyhovují mi hlavní postavy ženy, dívky nebo děti. Těžko říct proč, asi jsem prostě takový měkčí, že mě moc neberou souboje a násilí, takže Zaslíbená Země Nezemě pro mě naprostý ideál. Sice ještě trošku váhám, která dětská postava pro mě bude ta pravá na fandění, protože Emma mi přijde trošku kýčovitě talentovaná a kluci se ještě moc neukázali, ale je jasné, že jsem na straně dětí a hodně se těším, jak bude jejich příběh pokračovat, a jak se dokážou z domova dostat. Přestože nápad "farmy" docela kopíruje řadu jiných příběhů, tak mi přijde ve spojení s charaktery a prostředím dostatečně inovativní. Výskyt nadpřirozena jedině chválím a natěšeně očekávám, co se to vlastně se světem stalo.

Zaslíbená Země Nezemě je tak jasný adept na kompletování a moc rád se ponořím do dalších dílů. :)

Bettybook

Pokud si o příběhu nic nezjistíte a jen se podíváte na obálku, zaručuji vám šokující čtení. Okamžitě potřebuji další díly, abych se dozvěděla, jak to s dětmi skončí.

KadetJaina

Manga se mi do ruky dostala náhodou, nečetla jsem ani anotaci, ani jsem nehledala, o čem je. Premisa mi potom vyrazila dech. Rozhodně koupím další díly, v rámci vycházející mangy je jedna z lepších.

Nelíísek

Přečteno jedním dechem. Nemohu než doporučit a vrhám se hned na další díl

RadimWiniarski
27.12.2020

Naprosto úžasný start této série, který Vás donutí okamžitě zakoupit další a další díly. I pro lidi, kteří s mangou teprve začínají, tak je kresba s vyprávěním přehledná a plynulá. Postavy jsou rozmanité a každý si tak najde svého oblíbence. Maličký problém bych viděl maximálně v poněkud dospělejším chování postav, které se nechovají úplně úměrně svému věku. Jinak ale můžu směle doporučit. V kombinaci se seriálem se jedná o naprosto geniální záležitost. 95%

Malarkey
22.12.2020

Ze začátku to působilo hrozně dětsky, ale ihned po pár stránkách přišel takovej šok, že jsem se nedokázal odtrhnout a musel číst až do samotného konce. Takový ten kousek, o kterém chcete vědět víc a víc a čím víc ho čtete, tím větší máte očekávání. Tak snad to tvůrci dalšími díly nezazdí. Rád je někdy zkusím.