Dračí cejch

Existuje škola, kde si draci vychovávají lidi pro své služby a potřeby. Je neuvěřitelné, kolik lidí touží drakům, kteří lidmi opovrhují, sloužit. Do tohoto místa – Pasteku – pošlou Hanku ochránci s posláním chránit Lídu Laridonovou. Hanka prochází mnoha nebezpečími, ale naštěstí má své přátele, kteří ji nikdy nenechají na holičkách. Ani osmý díl Sedmého smyslu nezklame čtenáře: napětí a dobrodružství se střídá se scénami, které potvrzují, že dobří a věrní přátelé jsou nad zlato....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/257862/draci-cejch-257862.jpg 4.6182

Sedmý smysl 8.

Literatura česká, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno · Albatros (ČR)

Kniha Dračí cejch

mysik612

Ostatní díly byly lepší, tento mě neupoutal a taky nechápu, proč se tomu říká série. Jediný, co je na tom stejný, jsou hrdinové. Ale v každý knize je úplně jiný děj.

Eliška1235

Kniha je nejzajímavější z celé série. S Hankou jsem od prvního dílu. Je škoda že to tok rychle skončí už jenom jeden díl. A v té škole ji potrestají neprávem.

Hani77

Super, mám ráda draky. Lída se mi zdála strašně rozmazlená, nechtěla bych takovou holku hlídat.

RemiBlack
23.02.2018

2018/9
Vydařený díl, i přes délku čtivý, zábavný. Rozhodně doporučuju. :)

doubravka212
23.10.2017

energie a temperament z knihy přímo srší.

Leonor
02.08.2017

Předposlední díl série se odehrává v Pasteku, nechybí spousta napětí a jako bonus malá rozmazlená Lída.

any333
18.11.2016

Konečně jsem se dočkala, v tomto díle se hodně rozebírá komunita dračí populace. Bylo zajímavé dozvědět se, že existuje něco jako dračí cejchy nebo Pán pokladů. Smekám před autorkou, její svět a zápletky jsou vždycky promyšlené a každý zpočátku nepotřebný detail dokáže zamávat dějem. Tady to bylo například to dračí ovoce.
A také se po dlouhé době začal objevovat Sváťa. Zprvu jsem si myslela, že autorka pak podobně jako jeho vynechá Rafana, ale nakonec se tak nestalo.
Strašně jsem si oblíbila Avisira a jeho rozmluvy s Hankou. To její "ty hloupej ptáku" mi vždycky vykouzlilo úsměv na tváři.

Nejene
11.09.2016

Můj rozhodně nejoblíbenější díl série. Celý Pastek byl moc hezky promyšlené místo. Zápletka s tajným spolkem, přivoláním jednorožce..... A Hančin talent na magické kameny, díky kterému jí konečně napadlo že nemusí být jen strážkyně.