Zaslíbená Země Nezemě 3

Zaslíbená Země Nezemě 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411229/bmid_zaslibena-zeme-nezeme-3-nht-411229.jpg 5 190 22

Zaslíbená Země Nezemě série

Čím více dětí se dozvídá hrozivou pravdu, tím těžší je to před vychovatelkami utajit. A navíc mezi sirotky dochází k rozkolu. Dokáží se spojit, aby mohli utéct? Nebo bude třeba ponechat někoho jeho osudu?

Literatura světová , Komiksy , Fantasy

Vydáno: , Crew

約束のネバーランド 3 (Yakusoku no Neverland 3) , 2017

ariannpHm
07.01.2024 5 z 5

Konečně super díl. Děj se vyhrotil a už se těším na 4.díl. Zápletka s útěkem je ale až moc dlouhá. 9/10

Abukšákul
17.07.2023 5 z 5

Knižní jednohubky, kluci zvládají několik dílů za den, raději půjčujeme v knihovně, aby jsme se kvůli Zemi Nezemi nemuseli pást =)

niki-chan
24.03.2023 5 z 5

Super pokračovaní se zajímavými rozuzleními.

Atlantis
07.04.2022 4 z 5

Výrazně lepší než druhý díl. Konečně přestáváme přešlapovat na místě a někam se posouváme. Příjemné zvraty, krásná kresba. Pořád ale platí, že mě hlavní postavy moc neberou a hlavně můj největší problém - tahle manga se ráda chová jako anime, takže tady máme hromadu flashbacků na záležitosti, které se staly dvě strany zpátky. Já chápu, že to původně vycházelo s určitým časovým rozestupem, ale neskutečně mě to deptá.
Zaslíbená Země Nezemě u mě jede spíš na setrvačník, určitě nepatří mezi moje srdcovky, ale i tak v ní budu ještě chvíli pokračovat.

Stázka007
27.03.2022 5 z 5

Děj nezklamal, zdál se mi opravdu zajímavý, ilustrace jsou taktéž nádherné. Překvapilo mě, že je Ray někdo, kdo jsem absolutně nečekala, takže vřele doporučuji.

fvalek
28.12.2021 5 z 5

Přestože se děj odehrává pořád v domově, není nudný a velmi dynamicky se vyvíjí. Očekával bych, že se začneme točit dokola nebo se začnu nudit, ale je to hezky vyvážené a postupuje to k jasnému cíli. Čas na útěk dochází a děckám se do cesty staví čím dál více překážek. V tomhle díle se dostáváme k minulosti a hlubší přítomnosti sestry Krone, což je super a bylo už potřeba trošku odhalit pohnutky a motivace dospělých. Čím více pak vzniká překážek, tím více se ukazuje, že naše hlavní trio není až tolik vychytralé a nedostižné, což je sympatické, protože abych pravdu řekl, už mě unavují obrazy extrémně inteligentních dětí, co všechno zvládnou s prstem v nose. Po docela klidném startu děj graduje do extrémních rozměrů a já se nemůžu dočkat na další díly.

Hodně se mi líbí, jak je vybudovaný celý tenhle svět, přestože jsme z něj zatím nic neviděli. Jedna věc je sledovat děj a postavy, druhá věc je pomalu stejně jako hlavní trojice odkrývat aktuální svět a společnost a hádat, co se asi stalo a děje. Postavy jsou překvapivě hluboké, a to hlavně ty dospělé, minimálně sestra Krone mě vážně překvapila. Pod její fanaticky děsivým pohledem je i trošku, maličko srdce.

Nelíísek
14.05.2021 5 z 5

Děj začíná mít opravdu grády

RadimWiniarski
18.03.2021 5 z 5

Fakt tomu nevěřím, ale i třetí díl tohoto úžasného dobrodružství posouvá hranice kvality výše než u předchozích dílů.
Našim hrdinům dochází čas, a tak je potřeba postupně více zapojit do plánu útěku i ostatní členy sirotčince. Díky tomu jsem moc rád, že dostanou více prostoru i postavy Dona, nebo Gildy. Všichni jsou však nadále sledováni nejen Mamá, ale také sestrou Krone, u které konečně zjistíme hlubší motivaci díky flashbackům do její minulosti.
Mamá však silně přitápí pod kotlem ve snaze mít vše naprosto pod kontrolou, a tak budou naše postavy možná nuceny uzavřít nečekaná spojenectví, která někoho posunou dále, a někoho zase fatálně vyšachují ze hry.
V minulých dílech jsem nemluvil o skvělé kresbě Posuky Demizu, která zvládá úžasně balancovat hlavně u záporných postav na jejich výrazech. Z některých nevinných úsměvů Mamá Isabelly jsem tak několikrát chytl silnou husí kůži.
Závěrečný zvrat opravdu nalákal na pokračování, a tak se nemůžu dočkat, jak se příběh našich hrdinů bude vyvíjet dál. 100%

Luccinda
19.02.2021 5 z 5

Před třetím dílem jsem si dala rereading jedničky a dvojky, protože už je to přibližně rok, co jsem je přečetla, a byl to zkrátka ten nejjednodušší způsob, jak si připomenout příběh i postavy. No a zjistila jsem, že když čtete ty díly takhle za sebou, tak krásně vidíte, jak je každý díl o kousek lepší než ten předchozí.

Děti ze sirotčince Grace Field House stále plánují útěk, aby se nestali potravou pro démony. Příběh nabírá na obrátkách, nechybí ani dějové zvraty a obrovský cliffhanger na konci! Líbí se mi také propracovaná psychologie postav. Třetímu dílu zkrátka nemám co vytknout!

lassse
19.01.2021 4 z 5

Příběh začíná nabírat na obrátkách a obě strany konečně vyloží karty.

Kate18
12.12.2020 5 z 5

Děti plánují svůj útěk ze sirotčince, ale zdá se, že nikdo není takový, za koho se vydává. Nejdřív Ray a potom sestra Norma se vyloupnou a ukáží svou skutečnou tvář a záměry. Mezitím se ostatní chystají na průzkum, který prostě musí vyjít. Ale co když nevyjde?

Corso
23.11.2020 5 z 5

Stale sa potrvdzuje, ze ta manga kresba moze byt zavadzajuca. Ono je to take nunu-tutu, detske tvaricky ale pribeh je lepsi ako mnohe dnesne YA "becelery" (L citaj makko). Aku psychologiu dodal Sirai postavam, to by mohol nejeden spisovatel zavidiet. A svet za murom podnecuje myslienky a obavy ako dakaje pravoverne ozajstne scifi.

Jandýs
27.08.2020 3 z 5

Je to celkem chytlavý příběh, jsem zvědavá, co nám odhalí další díl. Takže teď udělám zastávku u jiného žánru a pak se vrátím ke čtyřce ;-) :-)

OsolenéKnihy
01.05.2020 5 z 5

Tahle manga u mě balancuje na velice tenkém laně, protože je úžasná, s každým dílem lepší a já se s každým dílem bojím, kdy tohle stupňování přestane a zklame mě to. Jsem napjatá už jen kvůli tomuhle, natož kvůli celému příběhu, který je naprosto boží.

Mickhesh
29.03.2020 4 z 5

Opět 90% a skvělé pokračování nejen pro dětičky co čtou mangu. Skvělá kresba a nápady, texty.. jemná hororová atmosféra dávají téhle serii něco, co ostatním chybí. (ano mluvím o ostatních seriích co tu vychází)

Sabča92
12.10.2019 5 z 5

Netuším, jak to tvůrci dělají, ale díl od dílu je to lepší a lepší! V tomto díle navíc přichází velmi zajímavý zvrat a já se nemůžu dočkat už 4.pokračování.

a.a.candys.life
08.10.2019 5 z 5

Tahle série je čím dál tím lepší

SarahRoyalAss
27.08.2019 5 z 5

Skvělost. Opakuji to už u třetího dílu a prostě jo, tahle série si to zaslouží.
Další plánování a už i trochu té akce. K tomu Zvrat se sestrou Krone a ten konec? Pokračování prosím!

Annkag
20.08.2019 4 z 5

Prekvapiví zvrat ohladom sestry Kron...Matky a celkového pokusu o útěk....Čo nás ešte čaká aby sa sirotčí z farmy dostali preč?A hlavně čo ich čaká venku?

Pitbullka
17.08.2019 5 z 5

Třetí dil a série si stále drží vysokou laťku. Skvěle. Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál.

manga

Kaiu Širai