Abukšákul Abukšákul komentáře u knih

Ilustrované pohádky o zvířatech Ilustrované pohádky o zvířatech neznámý - neuveden

Moc pěkné pohádky, bajky a příběhy s krásnými ilustracemi. Vhodné na čtení před spaním či začínajícím čtenářům díky krátkému textu. Knihu můžeme doporučit všem milovníkům tohoto žánru =)

03.09.2019 5 z 5

Nebezpečí z hlubiny Nebezpečí z hlubiny Simon Furman

Super, čekáme na další díly. Klukům se líbila.

23.08.2019 5 z 5

Tlapková patrola - 5 minutové pohádky Tlapková patrola - 5 minutové pohádky kolektiv autorů

I přes překlepy v knize ji mají kluci rádi, hlavně mladší syn ji zbožňuje. Četli jsme ji už nejméně 4x. Díly: Marshall spěchá na pomoc, Skye letí do oblak, Tlapky a zlatá horečka, Bojové umění tlap-fu, Vzhůru do oblak!, Tlapky zachraňují mimozemšťana, Na jeden den králem, Servisní tým tlapek, Rubbleovo velké přání.

15.08.2019 5 z 5

Dračí výheň Dračí výheň Simon Furman

Kniha v podobě komiksu. Kluci byli nadšení, jelikož u nás momentálně frčí Jak vycvičit draka. Zvládnou přečíst i začínající čtenáři. Za nás super =) Jdeme na druhý díl...

13.08.2019 5 z 5

Pat a Mat ... a je to! Pat a Mat ... a je to! Vladimír Jiránek

Díly: Stěhují, Zahradničí, Natírají, Tapetují. Nasmáli jsme se hlavně vtipným ilustracím. Na stránce je max. řádek textu, ideální pro unavené rodiče =)

05.08.2019 5 z 5

Cínový vojáček a jiné pohádky Cínový vojáček a jiné pohádky kolektiv autorů

Moc pěkné pohádky i ilustrace. Cínový vojáček, Skřítkové a švec, Medvědí chvost, O šikovném sedlákovi, Honza a fazole, Císařovy nové šaty, Šest statečných mužů, O sedmi bratrech - havranech. Klukům se pohádky moc líbily.

04.08.2019 5 z 5

Veselá dobrodružství Kašpárka, Spejbla a Hurvínka Veselá dobrodružství Kašpárka, Spejbla a Hurvínka Frank Wenig

Kluci mají Hurvínka a Spejbla moc rádi, trochu je překvapilo, že to nebyl ten Spejbl a Hurvínek jak je znají, ale knihu jsme přečetli celou a líbila se =)

04.08.2019 4 z 5