Abukšákul Abukšákul komentáře u knih

Neviditelná bestie Neviditelná bestie Thomas Brezina

Super napínavé dobrodružství pro všechny děti, které se rády bojí. Za nás super, stejně jako předešlé díly. Můžeme všem doporučit =)

15.12.2019 5 z 5

Kouzelný svět pohádek Kouzelný svět pohádek Heather Amery

Nádherná kniha. Kluky moc bavilo typovat odkud pohádky jsou. A ty ilustrace. Jeden z našich nejoblíbenějších souborů pohádek =)

15.12.2019 5 z 5

Z řeckých bájí a pověstí Z řeckých bájí a pověstí Pavel Augusta

Starší syn nám přečetl jako povinnou četbu. Báje se nám velmi líbily a syna zaujaly hlavně humorným komiksem. Můžeme doporučit =)

09.12.2019 5 z 5

Nejznámější lidová říkadla Nejznámější lidová říkadla Veronika Balcarová

Syn (6) si přečetl sám. Jednoduchý text známých říkadel, doplněný pěknými ilustracemi. Vhodná pro předškoláky (obrázkové čtení), nebo jako první čtení. Můžeme doporučit.

06.12.2019 5 z 5

Našlo se koťátko! Našlo se koťátko! Sue Mongredien

Pěkný příběh, taky máme doma tři kočičky, takže nám byl příběh blízký. V předposlední kapitole dokonce mladšímu synovi ukápla slzička. Můžeme doporučit všem milovníkům zvířátek =)

01.12.2019 5 z 5

Pohádky skřítka Medovníčka Pohádky skřítka Medovníčka Jan Lebeda

Krásná kniha a poučná. Mladšího syna Medovníček baví velmi, taky už jsme ho četli potřetí =) Můžeme doporučit všem, kteří mají rádi přírodu =)

23.11.2019 5 z 5

Byla jedna pohádka Byla jedna pohádka Karel Blažek

Můžeme doporučit pro všechny milovníky klasických pohádek jakéhokoliv věku =)

22.11.2019 5 z 5

Muž s ledovýma očima Muž s ledovýma očima Thomas Brezina

Kluci mají všechny knihy z této série rádi. Lupa je perfektní věc, vždycky se těší, co objeví, nebo jestli uhádli správně =) všem dětem, které mají rády napětí můžeme doporučit =)

16.11.2019 5 z 5

Pomsta hraběte Gundolfa Pomsta hraběte Gundolfa Thomas Brezina

První přečtená kniha z této série a měla úspěch. Lupa i nás dospělé překvapila, dobrý nápad =) Budeme se těšit na další díl =) Můžeme všem doporučit...

30.10.2019 5 z 5

Je nám dobře na světě Je nám dobře na světě František Hrubín

Syn nám přečetl sám v rámci čtenářského deníku. Všechny básničky i ilustrace se nám líbily.

30.10.2019 5 z 5

Aladin Aladin Walt Disney

Nebylo to špatné, ale mohlo to být propracovanější. Ilustrace pěkné

28.10.2019 4 z 5

Táta za všechny prachy Táta za všechny prachy David Walliams

Paráda, líbila se celé rodině. Knihy Walliamse jsou velmi humorné a taky poučné. Přesto, že je to tlustá kniha, zvládnou přečíst děti cca od 9let. Krátké napínavé kapitoly, které Vás nutí číst pořád dál.

21.10.2019 5 z 5

Mach a Šebestová ve škole Mach a Šebestová ve škole Miloš Macourek

Syn (4třída) nám ji po večerech přečetl sám. Pro malé čtenáře ideální poměr - spousta legračních ilustrací/množství textu. Asi jako každému rodiči či prarodiči se čtení automaticky spojí s hlasem pana Nárožného. Asi k této klasice není co víc dodat. Macha a Šebestovou znají snad všechny věkové kategorie =)

19.10.2019 5 z 5

Krtek a zelená hvězda Krtek a zelená hvězda Hana Doskočilová

Četli jsme x krát, ale nikdy se neomrzí. Kluci krtečka milují. Od miminek až doteď =) Krásné tři příběhy - Zelená hvězda, Paraplíčko a V sedmém nebi. A ty ilustrace, prostě nádhera =) Vhodné pro čtení malým dětem, první čtení či unavené rodiče =) Doporučujeme...

05.10.2019 5 z 5

Bob a Bobek na cestách Bob a Bobek na cestách Pavel Šrut

Klukům se moc líbila a dle mého názoru byla poučná a vtipná. Můžeme všem doporučit =)

04.10.2019 5 z 5

Jak Krtek uzdravil myšku Jak Krtek uzdravil myšku Hana Doskočilová

Krteček procestoval celý svět a nakonec to co hledal našel. Krásná kniha s krásnými ilustracemi. Četli jsme už poněkolikáté a stále se neomrzela =)

24.09.2019 5 z 5

Kocour v botách a jiné pohádky Kocour v botách a jiné pohádky kolektiv autorů

Klasické pohádky s pěknými ilustracemi. Pohádky: Kocour v botách, Enšpígl, Rolník, had a liška, Čarodějka ve věži, Sedm starých samurajů, Smolař Hido, Rudý drak, Hloupý Honza, Šípková Růženka. Děti bavila, můžeme doporučit.

Pohádka O lovcích mamutů Pohádka O lovcích mamutů Lucie Seifertová

Perfektní =) hodí se jak pro začínající čtenáře, tak pro začátky dějepisu. Na pár stránkách s vtipnými ilustracemi projdete celým pravěkem. Kluci prohlížejí pořád dokola =)

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Úžasná kniha a krásné večery jsme u ní zažili, když jsme si ji četli a prohlíželi společně =) Beník je zlatíčko a babička skvělá. Závěr takový, jaký ho život uchystal =) můžeme vřele doporučit...

16.09.2019 5 z 5

Vtipy pro děti 1 Vtipy pro děti 1 kolektiv autorů

Tyto vtipy se dají číst pořád dokola =) kluky stále baví i když je přečetli xkrát =) můžeme doporučit všem co se rádi zasmějí.

12.09.2019 5 z 5