Vtipy pro děti 1

Vtipy pro děti 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340641/mid_vtipy-pro-deti-ECo-340641.png 4 38 11

Vtipy pro děti série

Ilustrovaná kniha plná vtipů udělá radost všem. Ať už se začtete do vtipů o Pepíčkovi, ze školy, o prarodičích, z pohádek nebo dalších, pořádně se zasmějete a budete mít dobrou náladu. Věděli jste, že během smíchu se mozku dostává až 5 x více kyslíku než při obvyklém dýchání a dochází při něm k dokonalé synchronizaci mozkových hemisfér? Doporučujeme tedy číst tuto knihu i o přestávkách ve škole. O hodinách vám to pak bude víc myslet.... celý text

Humor , Pro děti a mládež

Vydáno: ekniha , CPress

hippiesak
28.11.2022 4 z 5

Velmi dobré, velmi vtipné. Ideální pro děti od cca 8 let výše. Mladší děti podle mě většinu vtipu nepochopí... :)

wullcann38
25.03.2021 4 z 5

Taková záležitost která neurazí, a pobaví.

téravokudlaná
31.01.2021 5 z 5

Knížka pro ty, co se rádi smějí :-) doporučuji

LillyM.
12.09.2020 5 z 5

Osobně, miluju vtipy, jen tak se uvolnit a chtít se smát.

nina123456
01.04.2020

Super vtipy

jenda88
20.03.2020 5 z 5

Super vtipy

Abukšákul
12.09.2019 5 z 5

Tyto vtipy se dají číst pořád dokola =) kluky stále baví i když je přečetli xkrát =) můžeme doporučit všem co se rádi zasmějí.

haki34
04.12.2018 5 z 5

Díky za připomenutí Chytuš :D také ji máme v knihovně - dcera si vybrala tuším za vysvědčení...a dookola ji nadšeně čte celé rodině a některé z nich i vypráví...klasické, dávno zapomenuté, zejména takové ty "školní" s Pepíčkem :D další motivace pro děti ke čtení :D

Chytuš
29.06.2018 5 z 5

Skvělé, díky komentáři Samiry jsem zapátrala po téhle knížce a dnes předala za skvělé studijní výsledky nejmladšímu synovi. Hned se na knížku vrhnul a předčítá nám všem ostatním, takže tuhle knihu mám audio :-) Skvělé, bavíme se všichni opravdu královsky.
Tak jen pro ukázku:
Víte, co dělá blondýnka ve skříni? Poslouchá kabáty :-)

Samira
24.06.2018 5 z 5

Povedená a myslím velice potřebná kniha. Klasické vtipy se tak trošku vytratily z běžného života a děti jim mnohdy vůbec nerozumí.
Ano první čtení probíhalo ve stylu přečíst a vysvětlit, ale při druhém a třetím již zářily oči a dcera je vyprávěla jako zkušená vypravěčka.
Na rozdíl od druhého dílu neobsahují žádný pro děti nevhodný, zlý nebo vulgární vtip.
Doporučuji!

Annkag
02.06.2018 4 z 5

Pobavila som sa v práci na nenásilných a nevulgárnych vtipoch....a na niektorých som sa fakt dobre zasmiala