Našlo se koťátko!

Jednoho deštivého dne se v ordinaci Lilyiny maminky objevila tři maličká koťátka. Jejich kočičí máma se o ně nedokázala postarat, a tak o ně nyní musí pečovat Lilyina maminka zvěrolékařka a samozřejmě také malá Lily. Koťátka je potřeba pravidelně krmit, držet v teple a nahradit jim péči skutečné kočičí maminky. Kočičí kluci se mají čile k světu, ale o nejmenší koťátko - holčičku, má maminka s Lily opravdový strach. Podaří se jim slabé kotě zachránit a najdou kočičím sourozencům nový domov? Příběh byl inspirován skutečnou událostí, která je popsána v závěru knihy. Malí milovníci koček tu také najdou rady a tipy, jak správně o kočičky pečovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399698/naslo-se-kotatko-mPy-399698.jpg 4.483

Příběhy se šťastným koncem / Zvierací záchranári 4.

Příroda, zvířata, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, Fragment (ČR)

The Abandoned Kitten, 2013

Kniha Našlo se koťátko!

Frida12
dnes

Malým dětem doporučuji, ale pro starší už to asi není úplně ono...

téravokudlaná

Z série příběhy se šťastným koncem jsem četla jen našlo se koťátko ale nebyla to nijak zajímavá knížka. Mladším dětem se ale může líbit proto dávám dvě hvězdy

Knihovnice01935

Nechci nikomu kazit zážitek z knihy, ale tenhle příběh byl podle mě strašně nudný a nezajímavý. Ostatní díly jsou úplně to samý, akorát z jiným zvířetem a hlavním hrdinou. Samozřejmě můj názor nemusí všichni brát za správný.

Laaca
07.12.2020

Perfektní na čtení dceři před spaním. Ale velká škoda odfláknuté korektury překladu. Tolik chyb v textu jako překlepy nebo nesprávně složené věty, to se jen tak nevidí.

miskas81
24.10.2020

Krásná knížka, nádherný příběh, brečela jsem spolu s malou, opravdu dojemný příběh, pěkně napsaný, stojí za přečtení ????

Laurinka1000
23.09.2020

Nejhezčí knížka. Bylo to moc krásné koťátko.

GaleW
04.08.2020

Tohle byl opravdu povedený příběh, máme přečtené skoro všechny příběhy se šťastným koncem a tenhle je jeden z nejhezčích. Doporučuji!

šárofka
06.12.2019

Jedna z mých prvních knih. Moc krásná.