Mach a Šebestová ve škole

V sedmi humorných kapitolách nás žáci 3.B, Mach a Šebestová, opět přesvědčí o své podnikavosti. V posledním příběhu dokonce navštíví planetu Ťap-ťap. Krátké příběhy dvou školáků, žáků 3.B, kteří získali kouzelné telefonní sluchátko. Utržené sluchátko dětem umožní splnit všechna jejich neuvěřitelná přání, ale také pomoci Kropáčkovi vyléčit angínu a dělat i jiné dobré skutky. Báječným nápadem je návštěva planety Ťap-ťap, která je od Země vzdálena pět miliard světelných let. Obloha je tam zelená a řeky růžové. Svět úžasné dětské fantazie je doprovázen stejně fantastickými ilustracemi Adolfa Borna....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/34134/mach-a-sebestova-ve-skole-34134.jpg 4.466

Mach a Šebestová

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Mach a Šebestová ve škole

Abukšákul
19.10.2019

Syn (4třída) nám ji po večerech přečetl sám. Pro malé čtenáře ideální poměr - spousta legračních ilustrací/množství textu. Asi jako každému rodiči či prarodiči se čtení automaticky spojí s hlasem pana Nárožného. Asi k této klasice není co víc dodat. Macha a Šebestovou znají snad všechny věkové kategorie =)

Orange8knihomol
14.02.2018

Hezké čtení. Kdo by neznal alespoň dětský film?

hrosik3
07.02.2018

U čtení této knihy se mi přesně vybavuje hlas pana Nárožného. Příběhy jsou velmi čtivé, vhodné i pro začínající čtenáře. Děti se bavily a já též.

mia.com
17.01.2018

Teď mě sice trochu vadí ty šíleně dlouhé souvětí, ale to je detail. Příběhy jsou prostě klasika mého dětství a ráda i teď zavzpomínám :)

RSR
25.07.2017

Jsou příběhy, které se neomrzí.

tyzik.cejka
04.05.2013

pecka od Macourka večerníček je velice povedený

šneki
24.08.2011

Líbíse mi jaké vylomeniny vymýšlí

WEIL
14.08.2011

Stále je mám rád, ty dva školáku, jejich třídu, i další postavy z této laskavé knihy.