Abukšákul Abukšákul komentáře u knih

Pravěk Pravěk neznámý - neuveden

Povinná četba. Pěkná kniha pro všechny milovníky dinosaurů a nejen jich.

05.06.2020 5 z 5

Les plný tajemství Les plný tajemství Erin Hunter

Další povedený díl. Člověk by si řekl, že už ho nic nepřekvapí, ale v kočičích válečnicích si nemůžete být jisti jistým =) Uvidíme jak se rodince koček povede dál a co jim osud přichystá. Stále jsou ve hře mocní hráči i když je nejde vidět...

Reakce na komentář mysik612 - v našem výtisku jsme na žádnou záměnu jmen nenarazili. Co musím uznat, je v knize spousta překlepů.

22.05.2020 5 z 5

Válečníci: Oheň a led Válečníci: Oheň a led Erin Hunter

Ideální čtení pro všechny milovníky nejen koček. Už od prvního dílu nás světem života v klanu koček provází Ohnivous, původem domácí mazlíček, toho času obyvatel Hromového klanu. Zažil již v klanu i se svým kamarádem Šedým pruhem spoustu dobrodružství a věříme, že v dalších dílech ještě zažije. Těšíme se na další díl a nemůžeme dát jinak než 5*

06.05.2020 5 z 5

Vzhůru do divočiny Vzhůru do divočiny Erin Hunter

Nemůžeme dát jinak než 5 hvězd. Krásný námět, napínavá, dobro zvítězilo nad zlem. Těšíme se na další díly. Dle posledních dvou kapitol je jasné, že jsou ve hře nejméně dvě záporné čičiny =)

18.04.2020 5 z 5

Nečekané přátelství Nečekané přátelství Julian Gough

Naši kluci jsou velcí milovníci knih. Přečetl nám ji mladší syn (6). Můžeme doporučit všem věkovým skupinám. Kniha je o přátelství. Krátký text se spoustou krásných ilustrací. Syn řká, že medvědice je nějaká zmutovaná a vypadá jako naše babička (hlavně její pozadí) ale pšt, jinak už nám neuvaří =)

10.04.2020 5 z 5

Obležení Obležení Kathryn Lasky

Zatím nejlepší ze série. Škoda, že v češtině nevyšly i ostatní díly. Moc se nám líbila. Krásná soví fantazy. Můžeme doporučit =)

09.04.2020 5 z 5

Záchrana Záchrana Kathryn Lasky

03.04.2020 4 z 5

Cesta Cesta Kathryn Lasky

23.03.2020 4 z 5

Angry Birds - Hlavu vzhůru, Chucku! Angry Birds - Hlavu vzhůru, Chucku! neznámý - neuveden

Klukům se kniha moc líbila, přečetli si ji na jeden zátah. Ideální pro prvňáčky a milovníky Angry birds =)

11.03.2020 5 z 5

Bombasovy nejlepší narozeniny Bombasovy nejlepší narozeniny Richard Dungworth

11.03.2020 5 z 5

V zajetí V zajetí Kathryn Lasky

04.03.2020 4 z 5

Stela a Vajíčkový strom Stela a Vajíčkový strom Richard Dungworth

04.03.2020 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Kniha se nám moc líbí, proto jsme ji četli už po několikáté =) A samozřejmě ilustrace, bez těch by to nebylo ono =)

02.03.2020 5 z 5

Prevítovi Prevítovi Roald Dahl

Děti byly nadšené, mě jako předčítači zase tak super nepřišla, začátek trochu nechutný, ale věkové skupině pro kterou je kniha určená se zamlouvala =)

11.02.2020 4 z 5

Jakub a obří broskev Jakub a obří broskev Roald Dahl

Dětem se kniha líbila. Mě, jako rodiči ani moc ne. Nevím čím to, asi tím tragickým osudem chlapce, kde mu hned v prvním odstavci zemřou rodiče a ještě je barvitě vylíčeno jak to bylo strašné a lepšímu hodnocení nepřispějí ani tety a jejich výchova. Dávám 4 hvězdičky za kluky =)

08.02.2020 4 z 5

Garden Warfare Garden Warfare Paul Tobin

Jako rodič nemůžu hodnotit =) kluci se u komiksu nasmáli =)

05.02.2020

Pohádky o zvířátkách Pohádky o zvířátkách Irina Gurina

Nádherně ilustrovaná kniha buďto pro předčítání malým dětem, anebo jako první čtení pro prvňáčky. Syn (6let) nám ji přečetl.

03.02.2020 5 z 5

Legenda o Podkinovi Jednooušku Legenda o Podkinovi Jednooušku Kieran Larwood

Klukům se moc líbila. Napínavý příběh králíků =) Přečteno za 4 večery =) Můžeme všem doporučit =)

18.01.2020 5 z 5

Nové 5 minutové pohádky - Tlapková patrola Nové 5 minutové pohádky - Tlapková patrola kolektiv autorů

Jako rodič tuto knihu nebudu hodnotit hvězdičkami, nebylo by to objektivní. Syn tlapkovou patrolu zbožňuje a kniha se mu velmi líbila, mohli bychom číst pořád dokola. Jako rodiči se mi kniha špatně četla a příběhy mě nebavily tak jako v jiných knihách. Za dítě tedy hodnotíme super =)

12.01.2020

Démon ticha Démon ticha Thomas Brezina

Není co dodat, jako vždy super. Kluky moc bavila. Dětské fantasy krimi =)

05.01.2020 5 z 5