Nové 5 minutové pohádky - Tlapková patrola

Nové 5 minutové pohádky - Tlapková patrola https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429267/bmid_nove-5-minutove-pohadky-tlapkova-pa-6Ax-429267.jpg 4 19 10

Tým statečných tlapek vyráží do akce! Oblíbení hrdinové jsou zpátky a čekají je další napínavá dobrodružství. Tentokrát se vydají do tajuplné jeskyně zachránit superštěně Apolla, a dokonce se v ponorce podívají na dno oceánu. K Tlapkové patrole se připojí zbrusu nový člen týmu: Tracker, štěně z hlubin džungle!

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Paw Patrol: 5-minute treasury

Cassidy.L
10.06.2023

Dcerka miluje příběhy Rydera a jeho Tlapkové patroly, jak seriál, film tak knihy. Bereme všude s sebou alespoň jednu :) Dcerka miluje styl komixů (jsou jí 3 roky) takže mi i příběhy podle obrázků sama vypráví :)

Péťa Z.
14.01.2023 1 z 5

U nás doma Tlapkovou patrolu nepouštíme a ani nečteme. Naše dítě v tomhle ještě dokážu a chci usměrňovat. :⁠-⁠D Knížku Adélka od někoho dostala. Chvilku jsme z ní četly (pár minut), ale poslala jsem ji dál... To se opravdu nedá. :⁠-⁠)
Pro televizní příznivce je to určitě fajn dárek. Po literární stránce neštěstí.

zimolka
03.02.2022 5 z 5

Já tedy knihu nehodnotím z mého hlediska, když pro můj věk není určena,ale z pohledu detía těm bych řekla že se líbí, takže dávám 5⭐

ElikaS
02.07.2021 3 z 5

Příběhy, které děti znají z televizních obrazovek, jsou tentokrát podle mě zpracované trochu kvalitně, ale i tak to není žádný velký zázrak, i tak syna bavily.

Gabika9
08.04.2021 3 z 5

Oproti modrému dílů lépe formulovaný text. Jako ilustrace jsou obrázky originál z televizního seriálu. Mě se více líbí ilustrace v modré knize. Názvy pohádek jsou jiné než v seriálu.

bibi.r
04.08.2020 2 z 5

Pro děti od 3-č let.
Pro malého tlapkového nadšence/šílence jako čtení před spaním ideální.
Pro rodiče horší. Dost špatně se to čte a ze všech těch tlapbatohů, tlapkátorů, tlappadů, tlapkastických (ano, tohle slovo tam bylo taky) a dalších možných tlap věcí se mi pořádně motal jazyk.

zandu
21.04.2020 3 z 5

Graficky horší než modrá, ale pro změnu se lépe čte. Asi lepší překlad. Škoda že nejdou skloubit tyto dvě knihy dohromady. Ale opět - dceři se líbí.

Aknel26
03.03.2020 3 z 5

Převyprávění dalších seriálových dobrodružství psích záchranářů. Stejně jako v seriálu, některé příběhy jsou lepší, některé slabší. Textu není mnoho, takže je ideální jako čtení před spaním pro milovníky Tlapek. Modrá knížka je graficky udělaná lépe - tady je na každé stránce spousta bílých míst. Slohově je naopak mnohem zdařilejší.

Venda32
27.01.2020 3 z 5

Souhlasím s předchozím komentářem. Jen s tím rozdílem, že udělím i hodnoceni. Oproti jiným, třeba i moderním pohadkam, těžký průměr. Děti to bude bavit, ale nic si z příběhu o ničem nevezmou.

Abukšákul
12.01.2020

Jako rodič tuto knihu nebudu hodnotit hvězdičkami, nebylo by to objektivní. Syn tlapkovou patrolu zbožňuje a kniha se mu velmi líbila, mohli bychom číst pořád dokola. Jako rodiči se mi kniha špatně četla a příběhy mě nebavily tak jako v jiných knihách. Za dítě tedy hodnotíme super =)