Les plný tajemství

Klany divokých kočičích válečníků se mísí. V lese je cítit napětí, přátelé se mohou doslova přes noc stát nepřáteli. A některé kočky jsou ochotné zabíjet, aby dostaly, co chtějí! Ohnivous je odhodlán zjistit pravdu o smrti Rudocha, válečníka z Hromového klanu. Ale některá tajemství jsou tak děsivá, že by měla zůstat navždy skryta....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/334745/les-plny-tajemstvi-2Vu-334745.jpg 4.843

Kočičí válečníci / Klany divých mačiek 3.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Warriors - Forest of secrets

Kniha Les plný tajemství

mysik612
12.09.2019

Naprosto nejlepší díl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Asi bych nechtěla být na Ohnivousově místě a už vůbec na místě Šedého pruha, ale kniha je super, jen ta spousta míst, kdy jsou zaměněna jména, se čte docela špatně.

Bára2003
15.06.2019

Tento díl byl zatím ten nejlepší co jsem z této série četla! :)
SPOILER!!!
Bylo mi líto Modré Hvězdy, protože musela dát svá koťata pryč kvůli klanu. Také jsem brečel u části kde zemřela Stříbrnka a bylo mi hrozně líto Šedého Pruha :(.
Ale vůbec jsem neměla soucit k Drápovi, od prvního dílu jsem věděla že je to zrádce. Zlomeného jsem taky moc nemusela ale bylo mi líto Žlutozubky :(. Hrozně mě potěšilo že se Ohnivous stal zástupcem velitelky a konec knihy mě úplně šokoval.
Za mě 5* jako u ostatních dílů :D.

Paj-Inka
22.04.2018

Na tenhle díl jsme čekali celých dlouhých šest let a Albatros se konečně rozhoupal. To čekání stálo za to!
Ohnivé srdce pomalu odkrývá tajemství lesa a koček, které v něm žijí. Zdá se, že každý něco skrývá, ale některé tajemství jsou nebezpečnější než jiná a některá by měla zůstat skryta... některá nás dokonce přivedou k těžkým rozhodnutím, jestli být věrný klanu anebo nejlepšímu příteli. Kniha plná dobrodružství, přátelství, ale i nebezpečných intrik.

Ekiara
03.02.2018

Panebože, jak já miluju tuto autorku a tuto sérii ^^
Třetí díl se mi strašně líbil, nemůžu říct, jestli víc nebo míň než dva předešlé, protože každý měl něco do sebe.
V tomto díle se stanou takové smutné příhody, které mě doháněly k pláči.. (když jste citliví) :D
Opravdu mě to tak zamrzelo, ale zároveň ještě více popohnalo k tomu, abych si přečetla čtvrtý díl! ^^

rarášek
25.10.2017

Pro mě zatím skvělé pokračování. Jsem moc ráda, že se rozhodli znovu začít vydávat Válečníky.
Ohnivous se velmi činil a byl velmi odvážný. Je mi líto Stříbrnky a Šedého Pruha. Druhá polovina knihy byla pro mě velmi emotivní a několikrát jsem si pobrečela.
Kniha se mi četla dobře, stránky mi před očima rychle ubíhaly. Nemohu se dočkat dalšího dílu. :)

anid
17.10.2017

Knihu jsem četla v originálním vydání...
Kniha je čtivá a poutavá, ale fakt pro věkovou kategorii 9+ pouze stylem psaním. Líbí se mi celkově jednoduchost knihy atd.
Ale překlad stále stojí za nic....

Kačkaknihomol
22.09.2017

Překvapivě skvělé zlepšení! Po minulém díle jsem byla hodně skeptická, připadalo mi to absolutně o ničem. Ale tohle se fakt povedlo! Na začátku se mi to moc nelíbilo, Erin Hunterová vždycky na začátku cpe hrozně vaty. Dokopala jsem se k polovině a hodlala jsem to vzdát. No, ale pak mě to začalo překvapivě bavit. I když zastávám názor, že autorka píše absolutně zbytečný popisy, (které nikoho nebaví číst) četlo se mi to dobře. Docela příjemná oddechovka, ale do dalších dílů se asi pouštět nebudu.

limo
03.08.2017

Jsem ráda, když můžu číst ještě něco jiného než Zákon smečky a přitom být pořád naladěná na způsob psaní této autorky. Moc dobrá serie. Já mám prostě pocit, že tato autorka píše knihy, které jsou skoro jako ze srdce toho daného zvířete. Doporučuji!!!!