Bouře přichází

Ohnivousův největší nepřítel byl vyhnán z Hromového klanu, ale Ohnivous se nemůže zbavit pocitu, že se ukryl v nedaleko a v nestřeženém okamžiku zaútočí. V lese panuje dusná atmosféra a kočky cítí, že bouře již přichází...

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/354377/boure-prichazi-18N-354377.jpg 4.837

Kočičí válečníci / Klany divých mačiek 4.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Rising storm, 2005

Kniha Bouře přichází

Bára2003
29.06.2019

Tento díl mě mile překvapil ale byl i smutný :(, hodně jsem si dělala starosti o Modrou Hvězdu. Překvapilo mě že se Hvězda začala zlobit na Hvězdný klan. Hodně jsem se zlobila na na Marka, a bála se Drápa. Bylo mi líto všech co zemřeli :(, nejvíce Žlutozubky. Ale šokující překvapení na konci stálo za to. 5 hvězd :D

Paj-Inka
22.04.2018

S každým novým dílem Kočičích válečníků se příběh stává napínavějším a rozhodně vás nepustí. Řekla bych, že tohle byl zatím vážně nejlepší díl celé série i přes všechny chyby, které v knize nasekal Albatros. Příběh vás úplně pohltí a vy musíte číst dál. Kniha byla napínavá až do konce, který všem čtenářům vyrazí dech a zaseje do nich touhu po okamžitém pokračování. Některé pasáže byly drsné a i mě dohnaly k slzám, ale stojí to za to. A to je to prý knížka pro děti! Dobrodružství, přátelství, láska, nepřátelské intriky a plány... a mnohem víc, tahle série má prostě duši :)

anid
22.04.2018

A ta si stále říkám, zda ti překladatelé a korektura je na drogách nebo se řídí myšlenkou. Jsou to děti- pojdme to odfláknout. Kniha jako taková je fakt super, ale česká verze vapadá jako kdybych ji prekládala já a ani si to po sobě nepřečetla. Překlepy, chybějicí písmena na konci slov, přejmenování klanů a to sakra i v tom pitomém "obsahu"
Fakt jestli můžete běžte si číst anglicku verzi

Wheezer
23.01.2018

Čtvrtý díl jedné z mých nejoblíbenějších série dopadl velmi dobře. Měla jsem knihu rychle přečtenou. Konec byl napínavý ale
SPOILER
je škoda že některé mé oblíbené postavy se už v dalších dílech neobjeví.

rarášek
30.11.2017

Opět povedené pokračování. Ohnivous si vede dobře, Mrak měl namále, ale vypadá to, že z něho přece jen něco bude. Zajímá mě, jak se to bude vyvíjet mezi Ohnivousem a Bouří. Modrá hvězda mi dělá starosti a celkově budoucnost celého Hromového klanu.
Znovu jsem se neudržela a párkrát si u knížky pobrečela. Mísilo se ve mě vzrušení a pocity štěstí, když se zrovna zadařilo. Události ke konci knížky byli opravdu napínavé a konec byl velkým překvapením (i když jsem přece jenom něco tušila :)). Právě konec mě nutí nedočkavě vyhlížet další díl. Už aby to bylo. :)

Město z kostí
Město z kostí