Abukšákul Abukšákul komentáře u knih

Stříbrná židle Stříbrná židle C. S. Lewis (p)

06.04.2022 5 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

06.04.2022 5 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

06.04.2022 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Hlouběji do podzemí Hlouběji do podzemí Roderick Gordon

Proč je to tak dlouhé =) Kolem půlky nám kniha přišla nekonečná a řekli jsme si, že po dalším díle už nesáhneme, ale jak to tak bývá tak konec nás zase jako u prvního dílu navrtal.

01.03.2022 4 z 5

Bobr a liška Bobr a liška Bohumil Matějovský

To je tak nádherná kniha. Příběh jednoduchý pro menší děti nebo první čtení s docela velkými písmeny, ale nám se moc líbí i když už jsme odrostlejší. Ilustrace jsou boží =)

24.02.2022 5 z 5

Ztraceni ve vlnách Ztraceni ve vlnách Ivona Březinová

Vybrala jsem synovi do čtenářského deníku. Četla se skvěle. Útlejší kniha, která nadchne i méně zdatné čtenáře. Neustále se něco napínavého děje. Líbily se nám i ilustrace. Můžeme doporučit =)

05.02.2022 5 z 5

Ztracený svět v podzemí Ztracený svět v podzemí Roderick Gordon

Kubíček (8) dává 3*, Lukášek (11) 4* asi se jim to líbilo jelikož chtěli číst druhý díl =) dobrodružné, napínavé čtení =)

01.01.2022 4 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Naše hodnocení je asi takové: syna 8 do třičtvrtě knihy nebavila. Syna 11 jakš takš bavila. Mě jako předčítači se nelíbil styl jazyka. Přišlo mi to celé takové monotóní. Dáváme 4* ale jen proto, že kluci chtějí další díl. Proto usuzuji, že to až tak strašné nebylo =)

13.11.2021 4 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Mladší syn konstatoval, že to byla nuda a dává 2,5 * staršímu se líbila na 4,5*. Výraz umpalump se u nás drží nadále =) Mě jakožto zástupci dospělých Dahlovy knihy moc neoslovují. Musím ale uznat, že z těch, které jsme četli byla tahle zatím nejlepší.

05.10.2021 4 z 5

Země stínů Země stínů Emily Rodda (p)

Napínavá série, stejně kvalitní jako ta první. Zhltli jsme všechny tři díly a teď nám už zbývá sehnat poslední sérii =) Všem vřele doporučujeme

26.09.2021 5 z 5

Ostrov přeludů Ostrov přeludů Emily Rodda (p)

26.09.2021 5 z 5

Jeskyně strachu Jeskyně strachu Emily Rodda (p)

26.09.2021 5 z 5

Jak Fiškus sázel masovou kuličku Jak Fiškus sázel masovou kuličku Sven Nordqvist

Ilustrace parádní a vtipné. Obsah syna ani mě moc nezaujal.

23.06.2021 3 z 5

Dusty: Kamarádi navždy Dusty: Kamarádi navždy Jan Andersen (p)

Většina knih kde vystupuje pes mi připadá podobná a přetrpím se syny čtení. Tahle naopak byla velmi dobrodružná,napínavá, milá. Dáváme s kluky 5*

23.06.2021 5 z 5

Návrat do Del Návrat do Del Emily Rodda (p)

Pěkně si to autorka vymyslela =) Celá série byla perfektní, napínavá a nechtěla nechat jít kluky spát =D

07.06.2021 5 z 5

Údolí ztracených Údolí ztracených Emily Rodda (p)

Stejně jako ostatní díly se nám moc líbil i tento. Autorka jede stále ve stejném stylu, takže se můžeme odkázat na naše předešlé komentáře. 5*

05.06.2021 5 z 5

Labyrint bestie Labyrint bestie Emily Rodda (p)

03.06.2021 5 z 5

Hora děsu Hora děsu Emily Rodda (p)

Další přečtený díl a stejně jako ostatní perfektní. Útlá knížka a tolik se toho vždy stane. Ani chvilku se nenudíte. Můžeme vřele doporučit =)

13.05.2021 5 z 5

Poušť zkázy Poušť zkázy Emily Rodda (p)

Přečteno, tato série nás hodně baví. I když víte, jak to dopadne, stejně si knihu musíte přečíst a vždycky Vás Emily Rodda něčím překvapí. Tak šup na další díl =)

07.05.2021 5 z 5