Ztraceni ve vlnách

Spoj síly a přežij! První kniha řady GO! – Gangu odvážných. Měl to být výlet, na který nikdy nezapomenou. Nikoho ovšem nenapadlo, že nastane taková katastrofa. Zámořská loď, na které se plavili, začala hořet. Po chaotické evakuaci se parta šesti dětí ocitá na člunu, který je unáší širým oceánem pryč. Po strastiplné plavbě se všichni zachrání na opuštěném ostrůvku v Karibiku. Přežili, ale co bude následovat?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/352355/ztraceni-ve-vlnach-FFL-352355.jpg 4.26

GO! – Gang odvážných (1.)

Dobrodružné, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)

Kniha Ztraceni ve vlnách

Eliška12

Tak po přečtení knih od mé oblíbené autorky se přidalo malilinké zklamání , protože mne zaujala více Nevinná lavina.
Nevím čím to je , ale i přes to menší zklamání se mi kniha velmi líbila a mohu ji všem doporučit . Napínavý děj a nekonečné čekání na záchranu mne od ní málem neodtrhly . Jsem ráda , že jsem si ji přečtela a doporučuji ji i nečtenářům , protože se čte opravdu velmi rychle .

broskev28
26.11.2017

Nová série Albatrosu. Trochu rozpačitě jsem přijala zkratku GO, resp. její vysvětlení. Jinak ale Ivona Březinová nezklamala. Pro nás "vnitrozemce" celý příběh získává poněkud exotický nádech, ovšem hrdinové jsou Češi jak se patří. Dvojčata Alfa a Beta (škoda, že si jméno nemůžeme dávat sami!), zkušená Mariana, sečtělý Tim - všichni se podle svých možností podílejí na své záchraně. Kniha se dobře čte, je poměrně krátká, zajímavá a napínavá. Pravda, závěrečné zásady asi našinec příliš neocení, ale třeba se někomu budou hodit - těch, kdo se s rodiči vydávají na moře a za moře, už je nepoměrně více než v minulém režimu.
Takže nezbývá než se těšit na další avizovaný díl nazvaný Nevinná lavina.