Labyrint bestie

Labyrint bestie https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/1513/bmid_labyrint-bestie-4Hr-1513.jpg 4 279 15

Vydejte se hledat šestý kámen Kouzelného pásu Deltory. Tentokrát vás putování společně s hlavními hrdiny zavede do hrůzného místa s názvem Labyrint bestie. Na každém kroku číhají přisluhovači Pána stínů. Kromě nástrah, které krutovládce připravil, je třeba se vypořádat i s nelítostnými piráty a tajemným vůdcem Hnutí odporu, Zmarem.. A čas běží!... celý text

Romány , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Maze of the Beast , 2001

Abukšákul
03.06.2021 5 z 5

Stejně jako ostatní díly se nám moc líbil i tento. Autorka jede stále ve stejném stylu, takže se můžeme odkázat na naše předešlé komentáře. 5*

Luigi1
04.04.2021 5 z 5

Krásně se tyto díly čtou.Je to pohodová četba.

ThePeace135
10.03.2019 2 z 5

Tak jo, oficiálně se tenhle díl stal pro mě tím nejméně zajímavým a sympatickým. Nevím čím to, ale obří slimáci tomu asi moc nepřidali.

Haloon
02.01.2019 4 z 5

Přestože byl tento díl poměrně chaotický, za mne byl jeden z těch lepších. Piráti, elové, či zpustlá oblast a drsné prostředí funguje dobře a vytváří bezútěšnou atmosféru, kterou jen korunuje bestie na konci.

Devil-Ivet
08.07.2018 3 z 5

Zatím nejslabší díl. Po skvělém předešlém dílu jsem očekávala víc, nějaké dobrodružství, více napětí a trochu toho nebezpečí. Ale to se bohužel nestalo…

Suou
21.02.2017 2 z 5

Diel labyrint beštie je podľa mňa ten najslabší diel. Keby tam autorka nevymyslela časť O tej obľube v labyrinte bola by to strašná nuda. Ale keďže som fanúšik tejto série videl som aj pozitívne veci. No ale stále tomu musím dať hodnotenie 2z2.

Lalina3
18.02.2017 5 z 5

Po asi roce a půl jsem sáhla po pátém dílu a měla strach, že se nechytnu...
Ale chytla. Rychle jsem navázala a opět mě autorka nezklamala.
Je to sice pro trošku menší věkovou kategorii, než jsem já, ale i tak to byla krásná knížka. :)
Měla jsem ji za den, nedokázala jsem se odtrhnout. :)

Doporučuji! :)

ondrej5141
11.01.2017 5 z 5

Přestože většina komentujících hodnotí tento díl jako slabší, mi přišel naopak jako jeden z těch povedenějších! Labyrint měl krásně temnou a děsivou atmosféru, první setkání s novým druhem nepřátel, tajemná postava Tomáše, přečetl jsem jedním dechem!

Michal1999
17.09.2016 4 z 5

No, pořád se mi nejvíce líbilo Město krys. Tohle bylo takové trochu... Piráti? A co ta loď? A proč se tam vůbec objevil Tomáš? Naprosto zbytečná postava, ledaže by se objevila v příštích dílech (což pochybuji). I tak ale velmi čtivá a napínavá knížka. Těším se na zbylé dvě (a pak jistě i na další sérii :) )

Cryptkeeper
07.09.2015 4 z 5

Celkem zvláštní díl.
Místy chaotické přeskakování co se týče dějové línie,postav atp.
Nemělo to pro mě takové fantasy kouzlo,jako díly předešlé...ale to se bryz napraví;)

Edona
26.12.2014 2 z 5

Labyrint bestie mě docela zklamal, závěr byl nedotažený, tento díl patří jednoznačně k nejnepovedenějším z celé série.

peta7382
01.10.2014

I mě se tento díl nelíbil :-) Začala jsem ho číst a vůbec mě nezaujal. Přestala jsem kvůli tomu číst zbylé dvě knihy. Pak mi to nedalo a překousala jsem se tímto dílem. Rozhodně nejslabší a nejnudnější z celé série

Cyanine
01.09.2013 3 z 5

Určitě nejzmatenější díl série.

terca-m
05.03.2013 5 z 5

Přestože tento díl nebyl nejlepší,mě se líbil,účel odpočinkového čtení splnil.

Saruman
30.11.-0001 2 z 5

Naprosto nejslabší díl série. Vyjma to, že se zde hrdinové setkali s ely, by se zbytek dal vystřihnout a říct jen, že hrdinové našli ametyst a pokračují dál. Nezáživné, nudné, nepropracované... Naprosto nevěřím, že tohle psala Roddaová, natožtak že je to jedna z knih první série Deltory.

zfilmováno

Emily Rodda (p)