Jeskyně strachu

od:


KoupitKoupit eknihu

Dobrodružství v zemi nestvůr a kouzel pokračuje! Deltora byla zachráněna, skončila krutovláda Pána stínů, avšak v Zemi stínů se dosud nachází spousta uvězněných a zotročených Deltoranů, které je potřeba osvobodit. Je jen jediná zbraň, která může přemoci Pána stínů na jeho vlastním území - Pirranská píšťala, jež byla rozdělena na tři části....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/2289/jeskyne-strachu-2289.jpg 4.2165
Série:

Deltora II (1.)

Orig. název:

Cavern of the Fear (2002)

Žánr:
Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Přidat komentář
Suou
09. února

Ako vždy,táto kniha skrýva toľko nápadov:D
Ten les a ten svet ... dokonalé.
Len je škoda, že sa pokračovanie ťažšie zháňajú. Podľa mňa je to jedna z najlepších fantazy sérii aké som kedy čítal.

any333
25.12.2017

Bohužel jsem v knihovně natrefila až na tuto druhou sérii, takže pro mě některé okolnosti z té minulé byly neznámé a nedokázala jsem se s nimi tolik sžít. stejně tak tomu bylo i u odkazů na to, co hrdinové vykonali už v minulosti, jenže já o tom díky své situaci nemám ani ponětí, což je podle mě škoda. Ale co se dá dělat.
Každopádně jsem si knihu užila, byla na tak málo stránek poměrně dost napínavá a těším se, až zjistím, jak bude série pokračovat a s jakou bestií se setkají příště.

Michal1999
05.03.2017

Dobře, je tu onen rozpor - dá se říci, že se autorka nedokáže od Deltory oprostit a vymyslela si další magický předmět, který se bude dávat dohromady. Když se přes to přeneseme, musí se uznat, že i druhá série je skvěle napsaná a plná fantazie. Dobře, Strach je jen další z řady nestvůr s chapadly, ale svět pod zemí a skřítci, tajný příběh Jasmíny - to z Jeskyně strachu dělá opravdový nadprůměr.

Lalina3
25.02.2017

Začátek byl nudný, už jsem se začala obávat, že autorka už vážně nemá o čem psát, ale pak se to opět rozjelo. :)

ondrej5141
15.01.2017

Začátek byl takový zdlouhavý, nicneříkající až mě docela nudil, ale ke konci se zápletka rozjela. Celkově je to takový slabší díl, ale příběhem navazuje na předešlou sérii a odkrývá další dobrodružství z mé oblíbené fantasy ságy.

Cryptkeeper
06.08.2015

Pro mě trochu slabší díl než ostatní této série,ale i tak dobrý příběh.
Čtenář se rozhodně nudit nebude;)

terca-m
10.03.2013

Po první sérii jsem si říkala,že nechápu o čem chce autorka ještě psát,trošku jsem se bála,že to bude fraška,ale myslím si,že perfektně navázala.Škoda,že ji nikdo nezfilmoval,myslím si,že by to mohl být opravdu zajímavý fantasy seriál.(Mám pocit,že ej podle toho nějaké anime...)No,prostě super! :-) Deltora mě uchvátila,perfektně se čte a vždycky mě tam něco překvapí.

Budly
19.05.2012

Nemôžem zaprieť to, že som sa potešila z toho že Deltora pokračuje, ale zároveň som si pomyslela: Čo tam che ešte preboha písať? A musím povedať, že mi to celé prišlo len akoby sa nedokázala rozlúčiť s dlhoročnými priateľmi, o ktorých písala. Tak si vymyslela ďalšie veci, po ktorých môžu pátrať. Niekto by jej mal prezradiť, že sa treba vedieť rozlúčiť s postavami.

Saruman

Začátek trochu těžkopádný, ale později rozjezd pro novou sérii vynikající.

Autor a jeho další knihy

Jennifer June Rowe

Emily Rodda (p)
australská, 1948

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených297x
v Doporučených12x
v Knihotéce49x
v Chystám se číst17x
v Chci si koupit4x