2688 2688 komentáře u knih

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Líbí se mi pojetí prostředí. Žádná kancelář až v posledním poschodí mrakodrapu v hlavní části města, žádný mramor, zlaté uchytky nebo bliskave doplňky se zrcadli a koženým nábytkem. Obyčejná dílna ze dřeva a kovu s auto-součástkami , olejem a prachem kam se podíváš a občas nějaká ta myšička možná. :-)

Příběh se zhltnul na jeden nádech jako krásná moderní pohádka pro dospělé :-P

06.12.2021 4 z 5

Asa Asa Jay Crownover

Na Asovo příběh jsem se těšila protože už z předchozího dílu jsem o něm získala pár indicií z jeho trestného života a chtěla jsem vědět jak se bude dál realizovat s Royal a dalšími členy,,Rodiny označených “
Příběhu nechybělo vůbec nic a všechno bylo přesně tak perfektní jak jsme zvyklí z předchozích dílu jen možná bych uvítala více akčnější vyhrocenou situaci :-)

„Všichni jsme nějak poznamenaní, někteří fyzicky, jiní citově a část z nás tak, že nám to zůstane navždy.
Mnohé z těch znamení jsme si způsobili sami, když jsme se snažili dostat tam, kde jsme si mysleli, že bychom měli být.
Znamení, která si s sebou neseme, nás definují, rozlišují nás a dělají nás těmi, jimiž dnes jsme. “

03.12.2021 4 z 5

Madly Madly Ava Reed (p)

Byla jsem překvapena mile překvapena vývojem vztahu June s Masona myslela jsem si že jejich vztah bude ,, kamarádství s výhodami “

V knížce jsem fandila týmu Mason a v některých částech mi jo bylo vážně líto přišel mi jako takový Méďa a podle popisu docela sexy

Druhy díl série je o malinko lepší než první hlavně asi pro to že autorka vdechla hlavním postavám charakter který není ufňukaný a při čtení nemáte potřebu přeskakovat řádky.

02.12.2021 4 z 5

Nebezpečná touha Nebezpečná touha Marcy Jell

Nemůžu říct že to bylo špatný ale ani na
5 ⭐ .
Jsou to dva příběhy ze 6 hlavními hrdiny který do sebe pasují jako puzzle . Možná si řeknete že tolik hlavních hrdinu je moc ale věřte že po pár stránkách se orientujete a vše bude do sebe zapadat. Podle mého názoru by si každý z hrdinů zasloužil svou knížku
a svojí ,, Love story “
Styl psaní a žánr romanticko-detektivní s kapkou sexuálního podání se mi zamlouval ale autorka vzala příběh tak nějak zrychleně a to jí u mě vzalo ⭐ k plusu .

30.11.2021 3 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Sladké a návykové tak bych asi popsala sérii
⭐ VIP ⭐ a nemůžu se dočkat příběhu Jaxe :-*
Gabriel:
U těch u kterých to nejméně očekáváme mají srdce na pravém místě . Projevy citů jsou u nich vzácné a nedůvěra je jejich nejlepší přítel ale když ti jednou prokážou tu čest a věří ti a cit pro tebe mají na dosah pak máš jistotu že z tvého života jen tak neodejde a bude stát po tvém boku.
Sophie
I když si myslíš že tvůj život nemá řád a tvoje životní cíle zašlapala špatná zkušenost či člověk neboj se dát šanci někomu kdo pro tebe je jen Nafoukanec co potřebuje dvě sedadla v letadle :-)

„Sei tutto per me. Baciami.“

28.11.2021 5 z 5

Ty nejsi moje spřízněná duše Ty nejsi moje spřízněná duše Ilsa Madden-Mills

Jsem strašně ráda že série pokračovala právě příběhem Gisell a Devona v prvním díle mě zaujal její příběh a dohra s Ex.
Doufám že bude i příběh i Aidena před kterým ,,ženy neudrží kalhotky suché “ :-D

Příběh na vás vdechne atmosféru že věda a sport se dají v běžném životě spojit dohromady a vznikne zajímavý, žhavý a lásky plný vztah .

Einstein:

„Když klopýtnete o lásku, je snadné vstát. Když však do ní spadnete a zamilujete se, nebudete moci se znovu postavit.“

26.11.2021 4 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Další sladký příběh, který si tě získá :-*
Nemůžu jinak než dat plný počet ⭐ patří přeci k našim klukům z BAM

22.11.2021 5 z 5

Rivali Rivali Vi Keeland

Něco mi tahle erotická pohádka připomíná

18.11.2021 4 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Řekla bych že tenhle díl se povedl

18.11.2021 3 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Na další knižní tvorbu jsem se těšila autorku jsem sledovala na pointe už před tím než vyšel Hacker a po něm jsem věděla že budu mít v oblíbených další autorku.
Příběh Knihomolky byl další skvěle dílo co se Hardy povedl a těším se na další.
Byla to Sladkost :-*

18.11.2021 4 z 5

Sliby chyby Sliby chyby Winter Renshaw

Taková pohádka pro dospělé ……

27.10.2021 2 z 5

Za hranou Za hranou Meredith Wild

Název knížky ,,Za hranou” vyjadřuje přesný popis děje.
Milostný trojúhelník mezi Liv, Ianem a Willem byl podle mé představy přesný popis jak asi takový trojúhelník muže spolu žít
a vytvářet ,, vztah “
Dávám vztah do uvozovek protože každý není
zastánce tohohle typu soužití a vytváření nějaké budoucnosti.

Podle mě byl třetí díl téhle série nejvíc povedený ten námět je pro normálního smrtelníka žijící v klasické společnosti lidí neznámí a když se někomu podaří to zažít tak jen na daný moment ale soužití v budoucnu pro takový druh vztahu je …… samy si doplňte :-)
Při čtení se v určitém bodu zastavíte a uvědomíte si že kopete jen za jeden tým a chcete aby ten váš tým vyhrál :-) Já kopu za tým Ian a vy ?

25.10.2021 4 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Holky jste moje oblíbené spisovatelky ale v poslední době mi připadají vaše romány tak nějak podobný. Od začátku tak do poloviny je příběh originální, vtipný, poutavý a nemůžete přestat číst a pak přijde část kde se už nudíte ale potřebujete vědět jak to dopadne ikdyž na 95% asi víte jak.....
Autorky jsou pro mě jako achillova pata vždycky si budu chtít přečíst každou novou knížku :-) a věřit ......

Příběh byl vážně taková pohádka 21. století jak píši holky podemnou .

20.10.2021 4 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Sladkost

,,Mám pocit, že nám život občas rozdá špatný karty, ale osud ( Ilsa) to nakonec urovná. A všechno to dopadne dobře.
Ty a já… to prostě nemůže mít špatnej konec.“

18.10.2021 4 z 5

Rowdy Rowdy Jay Crownover

Pátý příběh našich ,,Označených" je skvělým kusem skládačky co nám chyběl ale čekala jsem od toho trochu víc .

„Dokud mě nenašla, neměl jsem tušení, že bloudím“

„Nezáleží na tom, jak je ta cesta křivolaká, hlavně že jsi na jejím konci ty, Rowdy,“

„Trvalo nám dlouho, než jsme se definitivně sešli, ale když jsme nyní spolu, chce, abych byla první a poslední žena v jeho životě"

08.10.2021 4 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Uff dala jsem to ....
Píšu uff ale spíš au . Knížku jsem si chtěla přečíst jen proto že jsem to chtěla uzavřít posledním bratrem a musím říct že jsem první půlku musela být velice trpělivá a nutila se do ní.....
druhá část byla lepší ale i tak.

Stuartovi tu bylo tak masírované ego - byl nejhezčí, svalnatý a vysoký že sotva prošel dveřmi, sex ovládal jako guru a to nemluvím o jeho umění bojovat proti všem a všemu. Vím že to do tohohle žánru patří ale možná že by mi to ani tak nevadilo kdyby to autorka pořád dokola nezmiňovala .
Jana tu byla vykreslená jako křehká, zranitelná a bezhlavá dívka co se ztrácí ve světě.
Velké plus byla pro mě zápletka ta se tedy povedla ale jinak ......

02.09.2021 2 z 5

Miluju tě. Já vím Miluju tě. Já vím Nofreeusernames (p)

Lepší než první díl ze série to určitě .....

26.08.2021 3 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Achjo nemastné - neslané

26.08.2021 2 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Bože ( Marxi) to byla teda jízda stála mě celý můj drahocenný spánek pár šálku kávy, nespočet cigaret a jeden velký energeťák abych přežila druhý den v práci.
Ale nelituji byla to vážně ,, BOMBA"
Nemohla jsem se od knížky odtrhnout obsahovala všechno a mnohem víc než dokážu napsat.
Skvělá, zábavná, napínavá, pomstychtivá, drsná, drzá, temná, upřímná, laskavá, vášnivá, sexuálně žhavá......
Těším se na další příběhy ostatních potomků Hříšníků .
Malinký spoiler

" Plecháček
Ve skutečnosti si myslím, že jsme se do sebe zamilovali ve stejnou chvíli. Ty do mě jako do mrholení, který týdny neustává. A já do bouřky, která přijde zničehonic a neexistuje nic, co by ji mohlo zastavit.

" Smrtka
Nikdy jsi nebyl jako mrholení, Penne Scully.
Když jsem se do tebe zamilovala, tak jsi mě zasáhl do každého kousku těla. Ty jsi jako krupobití. ♡

26.08.2021 5 z 5

666 duší 666 duší Emily D. Beňová (p)

Kdyby zlo a dobro bylo ve vyrovnané síle - kdyby ti kteří zhřeší měli ještě jednu poslední šanci na pokání a na život který by je naplňoval citem, láskou, štěstím, pocitu plného klidu a žít v souladu s pravidly jaké jim budou nastavený pro svůj druhý lepší život. Tohle všechno a ještě víc bych si přála pro Adriena .

Knížka mě úplně pohltila a nemohla jsem se od ní odtrhnout byla to vážně skvělá jízda a vůbec bych se nezlobila kdyby byla i druhá část .
Tenhle fantasy žánr moc nečtu ale tohle byla vážně bomba ze vším všudy a tím myslím vážně ze vším :-P ♡

22.08.2021 5 z 5