BezchybníBezchybníJ. D. Hawkins

Ale, no tak ….
Co to jako bylo ?
Bezchybni byla jedna velká chyba, nuda, vtipné momenty hledám ještě teď a to nebudu radši mluvit o vývoji příběhu jediné co si s téhle knížky odnesu jsou základy líčení,marketingové tahy a znalost bio potravin.

včera

KonfliktKonfliktMichaela Brnková

To byla hodně dobrá
mafiánská Love story ……
Musím říct že mě hodně mile překvapila čekala jsem že to bude dobré ale že to bude až tak…. Vážně mě to překvapilo a musím dat plný počet ⭐ i když za ten nahlodaný konec nevím nevím…

Téma příběhu je sice tak ohrané protože ho použilo už mnoho autorů ale pokud někdo ,,Umí tak Umí “ zde se to potvrdilo . Autorka něco svého přidala, něco odebrala, něco od jiného půjčila a vznikla takhle skvělá knížka.

Znovu a lépeZnovu a lépeCatherine Bybee

Málo soli skoro žádný pepř a zdrclá omáčka .

Ne není to omyl. Můj komentář vážně připomíná hodnocení omáčky ale tahle knížka mi připomíná začínajícího kuchaře co uvařil svoje první jídlo.

Zrádná říšeZrádná říšeJulie Johnson

Nebyl by ještě jeden díl ? ……… Já vím někdy je méně více a musím říct že tahle trilogie byla prostě ,, Parádní “
Nebudu se tu zmiňovat a pár nedostatků co jsem zpozorovala protože jako celek se nedá nic vytknout . Příběh je poutavý, moderní, smutný, lítostivý, akční,
vášnivý, nebezpečný a přesto tak laskavý a dechberoucí . Za mě max ⭐ .
Aspoň na chvíli jsem si mohla hrát na Královnu a mít svůj hrad a milovaného (sexy) Krále :-*

18.12.2021

Žhavý trůnŽhavý trůnJulie Johnson

No tak tenhle díl byl jak emocionální horská dráha ….
No nic neprodleně musím na třetí díl ….

17.12.2021

Poskvrněná svatozářPoskvrněná svatozářJulie Johnson

Zatím se to dobře vyvíjí. Princezna trošku plačka ale dá se to ….
Musím sáhnout pro druhy díl …. Víc toho nestíhám napsat omlouvám se ️ :-)

16.12.2021

Taju pro tebeTaju pro tebeJ. T. Geissinger

Sladkost nad sladkostí

⭐„Jednoho dne v nedaleké zemi se v rodině
narodilo labutí káčátko, ošklivé.
Ztrápené, ztracené nešťastné tápalo,
až našel se princ, krásný svalovec.
Radil té kačence, ukazoval cestu,
jak zesílit, být si jistější.
Ať sama sebou je, pořád nebloudí
temným lesem ztracených srdcí.
Princ dívku okouzlí, chce s ním navždy žít,
spočívat v jeho náruči.
Káčátko si už nepřeje nic víc,
a povídá svému milému princi:
„Budu tvá až do konce našich dnů
a ty zas napořád budeš můj.“ ⭐

15.12.2021

Neopouštěj měNeopouštěj měLaura Kneidl

Po dočtení celé série jsem neměla pocit že by mě bavila ale ani nebavila …. Nevím četla jsem jen proto abych věděla jak a kdy se hlavni autorka konečně otevře a vše vyplyne na povrch možná bych uvítala i slova od Luca už od prvního dílu mi byl svým způsobem sympatický .

14.12.2021

Syn AnarchieSyn AnarchieMarcy Jell

Námět skvělý ale podání bylo horší protože já knížku kterou načnu se snažím dočíst tak jsem to i dočetla ,, bohužel ´´

Proč to autoři dělají a píšu takový příběh u kterého máte tlak 220/300 a konec je tak smutný a do jisté míry se vám neustále potí oči. Po dočtení knížky jsem byla na sebe tak naštvaná a né jen na sebe ale i na autorku .
( doufám že bude další díl )
Co jí hlavní hrdina udělal že musel takhle skončit ?!!!!! U téhle knížky žádný Happy end nečekejte :-(

14.12.2021

Zachraň měZachraň měMarcy Jell

Tak tenhle námět si vážně zasloužil o mnohem víc stránek, víc všeho a byla by to bomba takhle to na mě působí ,, napsané na koleni “

Přijde mi že se autorka bojí napsat delší příběh, ale nemá se vůbec čeho bát píše skvěle a ráda bych si přečetla od ní pořádnou knížku z více stran kde bude příběh propracovaný od A do Z

12.12.2021

Stůj při mněStůj při mněMarcy Jell

Není to špatný, ale je to jak z rychlíku

12.12.2021

Když jsme to tajiliKdyž jsme to tajiliSarina Bowen

Ano přesně takhle sladké příběhy já můžu.

⭐„Měj odvahu být sám sebou.
Je to proces,
se kterým můžeš začít kdykoli.“ ⭐

10.12.2021

Někdo novýNěkdo novýLaura Kneidl

Tenhle komentář je trochu víc rozsáhlý
(i na mě ). Většinou píšu pár slov nebo jen úryvek z knížky ..........

Začátek knížky byl zdlouhavý, nesmyslné zabrouzdání do podrobností a úvah, co byli až moc zbytečné a vše se motalo okolo bratra Mickey a rodiny, co nestála za tolik řádků, ale chápu že to autorka potřebovala pro autentičnost příběhu. Moje myšlenky se toulali u toho, že knížka bude stát za ...., ale nevzdala jsem to ne proto, že bych jí tak moc věřila, ale protože můj názor je, že každá knížka / příběh stojí za dočtení a zatím si stojím !!

V průběhu čtení jsem se nejednou zastavila, abych si srovnala myšlenky. Příběh totiž nabírá na velmi mnoho úvah a posuzování Jak ? Proč? Co se za tím skrývá ? Je to tak, jak si hlavní hrdinka myslí, nebo je za tím něco jiného ? V tomhle bodě jsem si uvědomila, že knížku začínám hltat, jako když si přečtete anotaci a víte, že to bude ,,Bomba" a musíte si jí koupit a číst v jednom kuse, i když víte, že musíte druhý den do práce nebo starat se o děti - rodinu. Přesně takhle jsem se chovala, nemohla jsem přestat číst.
Julian byl pro mě jako hon za pokladem, dostáváte indicie a snažíte se rozluštit, kde se asi poklad nachází ..... čím víc indicií máte, tím je pro vás snazší dosažení cíle. Mé indicie mě zavedli tam, kde jsem ještě nikdy nebyla na místa ( témata), které jsou pro mě neznáme a ráda jsem se tou cestou vydala a našla sama v sobě pocit, že i když je to pro mě neznámé, neznamená to hned nepříjemné nebo pohrdavé se tou cestou vydat.
Jsem ráda, že jsem to mohla objevit a seznámit se více s místy ( tématy), které mi bily cizí.
Julianoví a všem, co mají s ním něco spojeného, fandím a držím palce .
,, Nikdy není pozdě stát s tím, kým byste chtěli být "
,, Každý má v sobě sílu, kterou musí jen najít "

09.12.2021

Hra s ohněmHra s ohněmL. J. Shen

Bože bylo to vážně tak, tak no prostě
,, Žratelnej příběh “ se vším klišé zlého a zlomeného kluka a Grace Bože jak já jí fandila aby se z ní stal Fénix .
Celý příběh jsem hltala slovo od slova a nechtěla aby příběh skončil a pokračoval ale bohužel přišla poslední kapitola :-(
(sladký konce samozřejmě )

„Nikdy není pozdě stát se tím, kým byste mohli být.“

„Občas jedeme po silnici tak temný, až někdy ani nepoznáme, že máme zavřený oči.
Dokud se neobjeví paprsek světla.“ ⭐

07.12.2021

Vytočenej na MaxxVytočenej na MaxxMelanie Moreland

Líbí se mi pojetí prostředí. Žádná kancelář až v posledním poschodí mrakodrapu v hlavní části města, žádný mramor, zlaté uchytky nebo bliskave doplňky se zrcadli a koženým nábytkem. Obyčejná dílna ze dřeva a kovu s auto-součástkami , olejem a prachem kam se podíváš a občas nějaká ta myšička možná. :-)

Příběh se zhltnul na jeden nádech jako krásná moderní pohádka pro dospělé :-P

06.12.2021

AsaAsaJay Crownover

Na Asovo příběh jsem se těšila protože už z předchozího dílu jsem o něm získala pár indicií z jeho trestného života a chtěla jsem vědět jak se bude dál realizovat s Royal a dalšími členy,,Rodiny označených “
Příběhu nechybělo vůbec nic a všechno bylo přesně tak perfektní jak jsme zvyklí z předchozích dílu jen možná bych uvítala více akčnější vyhrocenou situaci :-)

„Všichni jsme nějak poznamenaní, někteří fyzicky, jiní citově a část z nás tak, že nám to zůstane navždy.
Mnohé z těch znamení jsme si způsobili sami, když jsme se snažili dostat tam, kde jsme si mysleli, že bychom měli být.
Znamení, která si s sebou neseme, nás definují, rozlišují nás a dělají nás těmi, jimiž dnes jsme. “

03.12.2021

MadlyMadlyA. Reed (pseudonym)

Byla jsem překvapena mile překvapena vývojem vztahu June s Masona myslela jsem si že jejich vztah bude ,, kamarádství s výhodami “

V knížce jsem fandila týmu Mason a v některých částech mi jo bylo vážně líto přišel mi jako takový Méďa a podle popisu docela sexy

Druhy díl série je o malinko lepší než první hlavně asi pro to že autorka vdechla hlavním postavám charakter který není ufňukaný a při čtení nemáte potřebu přeskakovat řádky.

02.12.2021

Nebezpečná touhaNebezpečná touhaMarcy Jell

Nemůžu říct že to bylo špatný ale ani na
5 ⭐ .
Jsou to dva příběhy ze 6 hlavními hrdiny který do sebe pasují jako puzzle . Možná si řeknete že tolik hlavních hrdinu je moc ale věřte že po pár stránkách se orientujete a vše bude do sebe zapadat. Podle mého názoru by si každý z hrdinů zasloužil svou knížku
a svojí ,, Love story “
Styl psaní a žánr romanticko-detektivní s kapkou sexuálního podání se mi zamlouval ale autorka vzala příběh tak nějak zrychleně a to jí u mě vzalo ⭐ k plusu .

30.11.2021

ManažerManažerKristen Callihan

Sladké a návykové tak bych asi popsala sérii
⭐ VIP ⭐ a nemůžu se dočkat příběhu Jaxe :-*
Gabriel:
U těch u kterých to nejméně očekáváme mají srdce na pravém místě . Projevy citů jsou u nich vzácné a nedůvěra je jejich nejlepší přítel ale když ti jednou prokážou tu čest a věří ti a cit pro tebe mají na dosah pak máš jistotu že z tvého života jen tak neodejde a bude stát po tvém boku.
Sophie
I když si myslíš že tvůj život nemá řád a tvoje životní cíle zašlapala špatná zkušenost či člověk neboj se dát šanci někomu kdo pro tebe je jen Nafoukanec co potřebuje dvě sedadla v letadle :-)

„Sei tutto per me. Baciami.“

28.11.2021

Ty nejsi moje spřízněná dušeTy nejsi moje spřízněná dušeIlsa Madden-Mills

Jsem strašně ráda že série pokračovala právě příběhem Gisell a Devona v prvním díle mě zaujal její příběh a dohra s Ex.
Doufám že bude i příběh i Aidena před kterým ,,ženy neudrží kalhotky suché “ :-D

Příběh na vás vdechne atmosféru že věda a sport se dají v běžném životě spojit dohromady a vznikne zajímavý, žhavý a lásky plný vztah .

Einstein:

„Když klopýtnete o lásku, je snadné vstát. Když však do ní spadnete a zamilujete se, nebudete moci se znovu postavit.“

26.11.2021

HaltonHaltonMelanie Moreland

Další sladký příběh, který si tě získá :-*
Nemůžu jinak než dat plný počet ⭐ patří přeci k našim klukům z BAM

22.11.2021

RivaliRivaliVi Keeland

Něco mi tahle erotická pohádka připomíná

Jeho balíkJeho balíkPenelope Bloom

Řekla bych že tenhle díl se povedl

KnihomolkaKnihomolkaM. K. Hardy

Na další knižní tvorbu jsem se těšila autorku jsem sledovala na pointe už před tím než vyšel Hacker a po něm jsem věděla že budu mít v oblíbených další autorku.
Příběh Knihomolky byl další skvěle dílo co se Hardy povedl a těším se na další.
Byla to Sladkost :-*

18.11.2021

Sliby chybySliby chybyWinter Renshaw

Taková pohádka pro dospělé ……

27.10.2021

Za hranouZa hranouMeredith Wild

Název knížky ,,Za hranou” vyjadřuje přesný popis děje.
Milostný trojúhelník mezi Liv, Ianem a Willem byl podle mé představy přesný popis jak asi takový trojúhelník muže spolu žít
a vytvářet ,, vztah “
Dávám vztah do uvozovek protože každý není
zastánce tohohle typu soužití a vytváření nějaké budoucnosti.

Podle mě byl třetí díl téhle série nejvíc povedený ten námět je pro normálního smrtelníka žijící v klasické společnosti lidí neznámí a když se někomu podaří to zažít tak jen na daný moment ale soužití v budoucnu pro takový druh vztahu je …… samy si doplňte :-)
Při čtení se v určitém bodu zastavíte a uvědomíte si že kopete jen za jeden tým a chcete aby ten váš tým vyhrál :-) Já kopu za tým Ian a vy ?

25.10.2021

Osudový dopisOsudový dopisVi Keeland

Holky jste moje oblíbené spisovatelky ale v poslední době mi připadají vaše romány tak nějak podobný. Od začátku tak do poloviny je příběh originální, vtipný, poutavý a nemůžete přestat číst a pak přijde část kde se už nudíte ale potřebujete vědět jak to dopadne ikdyž na 95% asi víte jak.....
Autorky jsou pro mě jako achillova pata vždycky si budu chtít přečíst každou novou knížku :-) a věřit ......

Příběh byl vážně taková pohádka 21. století jak píši holky podemnou .

20.10.2021

Ty nejsi můj RomeoTy nejsi můj RomeoIlsa Madden-Mills

Sladkost

,,Mám pocit, že nám život občas rozdá špatný karty, ale osud ( Ilsa) to nakonec urovná. A všechno to dopadne dobře.
Ty a já… to prostě nemůže mít špatnej konec.“

18.10.2021

RowdyRowdyJay Crownover

Pátý příběh našich ,,Označených" je skvělým kusem skládačky co nám chyběl ale čekala jsem od toho trochu víc .

„Dokud mě nenašla, neměl jsem tušení, že bloudím“

„Nezáleží na tom, jak je ta cesta křivolaká, hlavně že jsi na jejím konci ty, Rowdy,“

„Trvalo nám dlouho, než jsme se definitivně sešli, ale když jsme nyní spolu, chce, abych byla první a poslední žena v jeho životě"

08.10.2021

StrážceStrážceN. Peas (pseudonym)

Uff dala jsem to ....
Píšu uff ale spíš au . Knížku jsem si chtěla přečíst jen proto že jsem to chtěla uzavřít posledním bratrem a musím říct že jsem první půlku musela být velice trpělivá a nutila se do ní.....
druhá část byla lepší ale i tak.

Stuartovi tu bylo tak masírované ego - byl nejhezčí, svalnatý a vysoký že sotva prošel dveřmi, sex ovládal jako guru a to nemluvím o jeho umění bojovat proti všem a všemu. Vím že to do tohohle žánru patří ale možná že by mi to ani tak nevadilo kdyby to autorka pořád dokola nezmiňovala .
Jana tu byla vykreslená jako křehká, zranitelná a bezhlavá dívka co se ztrácí ve světě.
Velké plus byla pro mě zápletka ta se tedy povedla ale jinak ......

02.09.2021