2688 2688 komentáře u knih

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Docela se tu zmiňuje o obálce knížky, že je moc přes čáru téma moc erotické a děj předvídatelný... vážně?? Po pravdě řečeno, každá druhá co by si přečetla popis Rusha , tak by si prectavila přesně toho smyslného, naruživého, potetováného a trochu zkaženého chlapa co je na obálce. Autor vám jen ušetřil trochu mozkových buněk a dal vám přesnou jeho fotku. A co se týče příběhu život se prostě nedá nalajnovat a to platí i s příběhem jestli je podobný nebo předvídatelný, tak prosím... Vás taky nikdo neodsuzuje za to že si dáváte kafe každý den ve stejnou hodinu ???? Kniha je čtivá a z mého pohledu tak dobrá, že si du pro druhý díl.

27.06.2019 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Prvních pár kapitol nic moc, ale pak se to čte jedním dechem. Vtipná, energetická, trošku šílená, ale za mě fakt paráda.

27.06.2019 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Trochu mi to připomínalo knížku After, ale příběh je čtivý, působivý a čte se jedním dechem

10.06.2019 5 z 5

Tajemné touhy Tajemné touhy Jennifer L. Armentrout

Tak, pro ty co nemají rádi nedokončený příběh tato knížka není pro ně. Celou knížku jsem čekala na zvrat a ten nastal až na konci knihy. Kniha je docela čtivá. Docela by se hodilo pokračování

04.06.2019 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Tak,jo už jste někdy měli pocit že, se čas zastaví a vy vnímáte jen danou věc? Přesně tohle jsem zažívala já když, jsem tuhle knížku četla. Je prostě úžasná a bere mi dech. Hodně dlouho budu vzpomínat na tenhle příběh. A už se budu dívat jinýma očima na lidi s tím to postižením a chápat aspoň z části jak se cítí,.

17.05.2019 5 z 5

Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Georgina Guthrie

Když jsem začala číst první díl byla jsem trochu skeptická a ptala jsem se sama sebe jestli bude mít příběh co vyprávět i v dalších dvou dílech, ale když jsem otevřela druhý díl byla jsem si na 100% jistá že jsem se obávala zbytečně. Byl to úžasný týden strávený s touto autorkou a s hlavníma postavama. Pokud se ve vás skrývá aspoň trochu romantik série vás vtrhne do příběhu a nebude se vám chtít od toho odtrhnout oči.

14.05.2019 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Krásná knížka s dobrou úvahou. Paxe jsem si hned oblíbila

24.04.2019 5 z 5

Tohle je mé Berkeley Tohle je mé Berkeley Adriana Michálková

Úžasná kniha. Jen mě mrzí že byla tak krátká ????

16.04.2019 2 z 5