21olaf 21olaf komentáře u knih

Planeta idiotů Planeta idiotů Roman Bureš

Super, až se jeden otáčí jestli už to nezačalo...

14.06.2021 4 z 5

Na králův příkaz Na králův příkaz František Niedl

V dalším díle už bude Ondřej ve své obvyklé formě, jak ho známe z předchozích knih. Musel si odbýt tři tažení a víme jak poslední dopadlo.
Takže příště další dobrodružství, ale ve službě krále Karla...

07.05.2023 5 z 5

Svět v bouři Svět v bouři Kristýna Sněgoňová

Další velice povedený kousek. Prý konec série, ale tohle přece nemůže být konec série. Tady žádný konec není. Možná tak konec kapitoly.
Za poslední tečkou jsem málem rozlepit vazbu, jestli se uvnitř neukrývá ještě alespoň jedna stránka... Takže doufám v pokračování

03.12.2022 5 z 5

Ano, můj pane Ano, můj pane František Niedl

Pan autor opět nezklamal. Propojení s Rytíři z Vřesova je nenásilné a slibuje, že se můžeme těšit na další jistě zajímavá a napínavá setkání s hrdiny obou sérií.

21.11.2021 4 z 5

Operace Petragun Operace Petragun František Kotleta (p)

Asi nejlepší pokračování. Super hlášky z kanalizace a od barpultu

...Sakra, do háje, zaklel v jeden okamžik.
Co se děje? vyjekl jsem strachem.
Zapomněl jsem si říct o paraplíčka. Bez nich to není pořádný Sex on the Beach. Jednou jsem jich s jednou šlapkou v Petrohradu vypil dvacet. Z těch deštníčků jsem pak na jejím zadku postavil malej Kreml,...

27.03.2023 5 z 5

Aga Aga František Kotleta (p)

Takle kotletovina byla bezvadně "naklepaná". Souhlasím s většinou - za 100 bodů.

06.06.2022 5 z 5

Země v troskách Země v troskách Kristýna Sněgoňová

Ještě lepší než první Město.

14.02.2022 5 z 5

Rudý vrabčák Rudý vrabčák František Kotleta (p)

Další akce Kapitána B. , Lorda M. a celé posádky Kraksny. Tentokrát s otevřeným koncem. Příště to bude asi ještě větší Maso.
A k tomu se můžu těšit jakou si vybere profesorka přezdívku.

26.12.2021 5 z 5

Komu to prospívá Komu to prospívá Pavel Hrdlička

Pohodová knížka na celý volný den, když se jednomu vůbec nic nechce dělat. Oddechová zábava, která nezklame.

07.08.2021 4 z 5

Mrtvá schránka Mrtvá schránka Kristýna Sněgoňová

(SPOILER) Mrtvá - živá schránka je fakt mrtvá. Přání tak nějak splněna, takže můžeme jít konečně nakopat p....e eMZákům. Tak kde je sakra další díl ?

04.02.2023 5 z 5

Král cizinec (1309 – 1333) Král cizinec (1309 – 1333) Vlastimil Vondruška

Tak nevím. Dočetl jsem tak nějak na setrvačník. Po smazání z aplikace jsem si najednou nemohl vzpomenout která epopej to vlastně byla.

24.01.2023 3 z 5

Město v oblacích Město v oblacích Kristýna Sněgoňová

Bezva, to stálo za přečtení. Hlavní hrdina je gestapáckej zaporák, přitom je vlastně za klaďase. Příběh začíná jako detektivka v totalitní budoucnosti, ale nakonec se lidi vrací (všichni a šusem) tam kam patří - na zem.

03.02.2022 5 z 5

Kladivo Boží Kladivo Boží Eric Schumacher

Fajn rozjezd trilogie. Uvidíme jak se povede druhé části.

18.11.2021 4 z 5

Válečný král Válečný král Eric Schumacher

Chtěl jsem ubrat jednu hvězdu za to, že příběh končí.... Ale nejde to, skvělá trilogie

01.04.2024 5 z 5

Na konci vesmíru Na konci vesmíru Kristýna Sněgoňová

Službu pro skoro-spojence posádka zvládla beze ztrát. Bylo to sice o fous, ale teď dluží oni a porážka švestek se zase přiblížila.

26.11.2023 5 z 5

Bitva o české země Bitva o české země Jan Kotouč

Dobojováno? Tomu nevěřím. Rusáci si zase najdou důvod, takže se asi můžeme těšit na další ďil...

31.07.2022 5 z 5

Železná rukavice Železná rukavice František Niedl

Pokračování splnilo přesně to, co jsme čekali. Teď budeme do dalšího dílu čekat na jaká tažení král Ondřeje povolá.

20.06.2022 4 z 5

Pompeje Pompeje Robert Harris

Přečteno na jeden nádech. Chvílemi jsem měl pocit, že jsem se stal součástí příběhu. Skvělý příběh, skvělé zpracování. Velká spokojenost.

18.04.2022 5 z 5

Virus omega Virus omega Mark E. Pocha (p)

Skvělé a ještě jednou skvělé. Řadíme hodně nahoru ve svém seznamu. Vyvrcholení příběhu ještě lepší než v Planetě idiotů.
Všem doporučuji.

22.03.2022 5 z 5

Královražda na Křivoklátě Královražda na Křivoklátě Vlastimil Vondruška

Série potřebuje nějaké oživení.

21.03.2022 2 z 5