1259 1259 komentáře u knih

Neznámý žalm Neznámý žalm Laura Thalassa

No doprčic to je prostě jízda. Napínavý od začátku do konce a ten epilog, prostě woooooow. Doufám, že třetí díl bude pořádná jízda.

13.05.2023 5 z 5

Dívka, kterou spolklo moře Dívka, kterou spolklo moře Axie Oh

Tady ta kniha patří přesně mezi odpočinkový slaďáčky se šťastným koncem, který bych četla možná i v padesáti.

12.05.2023 5 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Já ty příběhy prostě žeru.

11.05.2023 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Hrozně moc se mi kniha líbila a u velmi trapných scén jsem se válela doslova smíchy na podlaze, ale jinak to bylo super.

03.05.2023 5 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Já se asi právě zamilovala do další skvělý spisovatelky, která píše skvělý knihy. Nemám tomu prostě co vytknout, je to dokonalý.

01.05.2023 5 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Další super oddechovka.

30.04.2023 5 z 5

Temné a kruté lži Temné a kruté lži Ginny Myers Sain

Není to sice můj obvyklí žánr, ale musela sem si tu knihu prostě koupit a přečíst a moc se mi líbila. Všechny ty záhady a tajemství tomu dodávali takový zvláštní šmrnc, který se prostě musí ocenit.

29.04.2023 5 z 5

Zlatá Zlatá Marissa Meyer

Pohádku o Rampelníkovi mám moc ráda, ale v tomhle provedení jí totálně miluju. Je to prostě boží.

26.04.2023 5 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Závěrečný díl tomu všemu nasadil korunu a upřímně řečeno, já bych se nikdy nechtěla potýkat s takovou situací, jako se potýkají všechny ty hlavní postavy.

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

I tento díl byl velmi napínavý a plný různých zvratů a ten konec mě dostal asi nejvíc.

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Od nenávisti k lásce a zklamání. Jo moc se mi to líbilo.

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

No bylo to příjemných pár dní s celou sérií po boku a tenhle poslední díl byl, jako všechny předchozí, naprosto skvělý.

19.04.2023 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Jako příběh byl hezký, ale něco mu chybělo. Něco celkem důležitého, aby to mělo pořádně šmrnc, ale i tak to bylo dobrý.

18.04.2023 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Drsná mrcha, která není ani moc drsná a ani mrcha a super sexy sladký student farmář. Jo dobrý love story.

18.04.2023 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Ach bože. Já prostě miluju tady ty příběhy a love story.

16.04.2023 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Jo taková něžná romantika se mi vždycky líbila a líbit asi nepřestane.

15.04.2023 5 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Nemám nic proti těm hodným klukům, ale prostě ti špatní jsou pro mě víc sexy. A prostě Roth je špica nad všechno a všechny. Jen se přenést do knižního světa a být na chvíli volný.

15.04.2023 5 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Tady ta knížka se mi moc líbila. Byla taková vyloženě oddechová a hodně odpočinková.

13.04.2023 5 z 5

Temná krev Temná krev Elly Blake

Celá série byla super, bavilo mě to od začátku do konce a navíc tenhle poslední díl byl jen dobrou třešničkou na dortu.

12.04.2023 5 z 5

Ohnivá krev Ohnivá krev Elly Blake

A jako obvikle tu máme zápletku o třech chodech, neboli hrdinech, milencích nebo jak to vůbec nazvat. Ale jinak je to pecka.

11.04.2023 5 z 5