1.ještěrka 1.ještěrka komentáře u knih

Poslední zkouška Poslední zkouška Hans Rosenfeldt (p)

Já mám prostě ráda tuhle partičku, každý se svými starostmi, problémy a úchylkami. Samozřejmě ve všem vede Sebastian, ale ani ostatní nezůstávají pozadu. Co v této knize odhalil Billy.....A navíc ještě neobvyklý případ, kdy vrah poukazuje na hloupost lidstva.
Rozhodně je to knížka, kterou jsem musela vzít do ruky každý den, i když času bylo tentokrát pomálu. A ten konec....., jen jediné je jasné, už aby tady byla další.

17.02.2017 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Já jsem jen četla a četla a čekala a čekala co se stane.
Vlastně trochu konec nekonec. Nevím co si myslet, kam jí vlastně jako knihu zařadit.
Rozhodně jako tu, od které se nedokážete odtrhnout, protože prostě čekáte co se stane....

26.01.2017

Skála Skála Peter May

Úplně náhodou jsem si s sebou knihu přibalila na dovolenou na Island. O to víc, mě bavila, protože jsem si připadala uprostřed drsného severského příběhu. Je pravda, že to není klasická detektivka, ale právě proto se mi tolik líbila. Už mám nachystaný další příběh.

17.08.2016 5 z 5

Němá dívka Němá dívka Hans Rosenfeldt (p)

Je mi tak líto,že jsem na konci příběhu. Ty konce jsou pokaždé otevřené, ale čekat na další díl je tak těžké. A kam se posune Sebastian?Už se trochu poučí, usadí, nebude tak arogantní nebo nás pořád bude udržovat ve stejné linii.....Setká se s Nicole a Marií, přizná se Vandě?Taky chcete znát odpovědi jako já?
Jedna z nejlepších knižních sérii ta poslední dobu.
Bez hlavního hrdiny jako je Sebastian by to prostě nebylo ono.Je tak jiný, máte na něj vztek,divíte se mu,nenávidíte a finále máte rádi.Očekáváte co zas přijde. Když přečtěte první díl tak prostě chcete další a to hned.

03.04.2016 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Mně to tedy bavilo moc, tolik se tam toho dělo, že prostě musíte číst dál, nenechá Vás to v klidu.

03.03.2016 5 z 5

Smečka Smečka James Patterson

Já na tohle neměly nervy, čekala jsem klasiku od Pattersona, tak ať se na mě nezlobí, já to nedočetla. Omlouvám se.

03.03.2016

Hrob v horách Hrob v horách Hans Rosenfeldt (p)

Sebastian Bergmann je mi čím dál tím víc sympatický, jen pro jeho postavu se k této sérii určitě nevracím. Oceňuji témata dnešní doby, uprchlíky, zneužívání dětí, úplatkářství apod.
Nemáte pocit, že čtete nějaký brak, ale tyhle věci se prostě můžou stát, kdekoliv.
Těším na Němou dívkou, která na mě čeká.

03.03.2016 5 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Jednoznačně na 5*,napínavé, skvělé, skvělé, skvělé!hlavně nikdy nezažít pocit hrdiny, kterému se ztratí manželka. Ta nejistota, čekání na zprávu, ať je po čase jakákoliv vám nedovolí žít normální život, radovat se po boku nového partnera,protože co když se náhodou objeví zmizelá žena......
Stále se ptáte dokola co se stalo, byl to únos, vražda, nebo jen chtěla od Vás pryč a tohle bylo připravené.....?Tak po té knize sáhněte a máte jasno!

09.08.2015 5 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Já při četbě téhle skvělé detektivky byla nadšená. Četla jsem naprosto všude, kde to jen trochu bylo možné. Jdu si zarezervovat další díl a musím pochválit tento web, že díky němu mám poznat jak jdou knihy chronologicky po sobě. Takže Sedmikrásky mi možná zpříjemní léto. Těším se.

18.06.2015 5 z 5

Dívka se sněhem ve vlasech Dívka se sněhem ve vlasech Ninni Schulman

Jednoduše a stručně. Prostě dobrá knížka. Sáhněte po ní bez obav!

26.05.2015 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Tak já nevím. četla jsem to z nemožnosti dělat cokoliv jiného a nutnosti zkrátit si dlouhou chvíli. Jinak bych to asi odložila.Všechno mi v té knize přijde divné,sladké, krásné mimo reálný život.Taková pohádka s dávkou erotiky pro dospělé. Jen ne asi pro mě.

15.05.2015

Neznámý soupeř Neznámý soupeř James Patterson

Jeden z lepších J.P.Musíte ale opomenout, že dost věcí je tam nereálných, přes čáru.
Neohrožený, mladý, krásný nepřemožitelný všemocný hrdina, s kterým je každý kámoš, a udělá pro něj vše. Ale čte se to krásně!

11.05.2015 4 z 5

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Pokud si chcete užít opravdu skvělé detektivky, sáhněte po této sérii. Ale čtěte pěkně popořádku.Předbíhat se nemá a tady platí dvojnásob. Myslím, že to není jen detektivka ale místy i pěkné psychodrama.Bez rozmyšlení 5 a jdu se kouknout po dalším díle, který podle komentářů tady je taky skvělý.

04.05.2015 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Řadím mezi oblíbené postavy. Za šéfa, kamaráda, milence ani nic podobného bych tedy Sebastiana nechtěla, ale jako postava do knihy byl naprosto skvělý.Prostě potížista se vším všudy, ikdyž jako psycholog se vždy trefil do člověka přesně.Začnu tedy sledovat sérii s tímto policejním psychologem,a když si to nepokazí bude to na 5 hvězd jako teď.

11.03.2015 5 z 5

Posedlost Posedlost James Patterson

Přečteno a opět se musím chválit!Napínavé, čtivé je to prostě starý dobrý J.P.
Mám ho ráda a už se budu poohlížet po dalším titulu. Mám ho přečteného celého, nejraději s dámským vyšetřovacím klubem ale Alex Cross, patří k taky k těm lepším.

26.02.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tak tedy dočteno, vlastně doplakáno. Přes slzy ještě nevidím na klávesnici,pár pasáží jsem s citových důvodů musela přeskočit.
Literárně to silný zážitek není, ale příběh, ve kterém může hlavní roli hrát každý z nás. Jen
aby se to nestalo někomu z mých blízkých, to si přeju hodně.

14.02.2015 3 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

já jsem knihu četla asi před 1,5 rokem. Až teď s odstupem času sama na sobě zjišťuju, jak moc se ve mě usadila. Když se s někým bavím o knihách, pokaždé jí zmíním, vyprávím se zaujetím mluvím o tom, jaký na mě měla vliv. Když slyším o Hrozenkově, pokaždé si vzpomenu na Žítkovské bohyně, na ty silné ženy, které dokázaly přežít všechny společenské vlivy, války, vlády jen ten komunista jim byl osudným,

05.02.2015

100 dní štěstí 100 dní štěstí Fausto Brizzi

Co všechno byste chtěli udělat, kdyby vám zbývalo 100 dní života?Milovat se každý den?Každou minutu být se svými dětmi, přáteli, jeli byste do Karabiku? Co je pro nás štěstí na posledních 100 dní?Hodně věcí si uvědomíme až ve chvíli, kdy se dozvíme, že naše dny jsou sečteny. Do té doby je to samozřejmost. Smála jsem se minimálně, jen se tak uculovala, ale hodně jsem přemýšlela a hodně, hodně jsem plakala.
5* bez rozmýšlení.

01.12.2014 5 z 5

Po strništi bos Po strništi bos Zdeněk Svěrák

Milé pohlazení od Pana Svěráka, kterého považuji za jednoho z nejlepších Čechů dnešních doby, za kterého se opravdu nemusíme nikdy stydět.
Na knize jsem uvítala malý formát, tenká akorát do MHD, kdy se nechcete tahat s těžkou knihou a máte potřebu číst.

20.10.2014 5 z 5

V náruči nepřítele V náruči nepřítele Mary Higgins Clark

Na 5 hvězd to není, ale hodnotím jako čtivé!Když nic moc nečekáte, ani nic neztratíte.

20.10.2014 4 z 5