0323 0323 komentáře u knih

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

Zklamání. Prala jsem se s touto knihou snad půl roku. Pořád jsem ji odkládala a četla mezitím jiné. Jen mi bylo líto Darcy jen tak odložit a nedočíst. Moc zdlouhavé.

02.04.2024 1 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Přečteno za jeden den se slovy...tak to bylo hustý. Knížky jsem se po recenzích známých celkem bála, hlavně kvůli tématu. Byla to síla, ale knížka je to skvělá, i když téma strašný.

17.02.2024 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Několikátá kniha od Darcy a za mě to teda byla jízda. Čekala jsem další vyzáblý, ale tohle bylo úplně něco jiného. Detektivka, horor, thriller. Za mě super! A hned začínám další - Pod hladinou.

21.08.2023 5 z 5

Les sebevrahů Les sebevrahů Jeremy Bates

Líbil se mi styl, jak byla knížka napsaná. Žádné přeskakování, vše z pohledu jedné osoby. Autor dokázal vyvolat napětí, jen ten konec byl takový zvláštní. Líbila se mi.

08.07.2023 4 z 5

Přízraky Brynn Wilderové Přízraky Brynn Wilderové Wendy Webb

Horor to fakt nebyl. Myšlenka o návštěvě duší byla milá, ale setkání připomínalo červenou knihovnu. Taková oddechová kniha se zajímavým koncem.

12.06.2023 3 z 5

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

Prostě jiné... Začala jsem tuto knížku číst po dočtení série Černá zima a myšlenka nebyla špatná, ale bylo to takové pomalé čtení. Napětí nějak vyprchalo. Už velmi brzo mě napadlo, kde asi Leigh je.

24.05.2023 3 z 5

Moje máma Jana Brejchová Moje máma Jana Brejchová Tereza Brodská

Nedočetla jsem, ale doprohlédla jsem do konce. Občas jsem měla chaos v tom, kdo to zrovna říká, jestli matka nebo dcera.

28.04.2023 2 z 5

Hana Mašková Hana Mašková Hana Kotíková

Spíš se zde řešila její despotická matka. Nepřišlo mi to jako biografie (kromě fotek), ale spíš román o Haně Maškové a její matce. Obdivuji její nadšení, dřinu a odhodlání v drsném sportu jako je krasobruslení, ale čekala jsem v této knize víc jí než matky.

28.04.2023 2 z 5

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Od této knihy jsem kvůli názvu čekala tak trochu něco jiného, trochu víc Diora a světa kolem něj. Byla tam hezká romantická zápletka, zároveň pohled do koncentračního tábora. Nad mnoha detaily člověk nesměl přemýšlet, protože by mu nedávaly smysl a knihu by nesjpíš odložil. Líbilo se mi rozluštění na samotném konci - kdo byl vlastně kdo. Dočetla jsem ji, ale znova už bych ji nečetla.

28.04.2023 4 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Trvalo dlouho než jsem se k ní dostala, ale byla to slušná jízda. Krátké kapitoly pro lepší čtení. Thriller, který se četl rychle a myšlenka PŘEDÁ TI SVÉ DÍTĚ A PAK SKOČÍ byla za mě super změnou oproti ostatním autorům.

28.04.2023 5 z 5

V pasti V pasti Lilja Sigurðardóttir

Super, byly očíslované krátké kapitoly, vždy z pohledu jedné osoby. Kniha se četla díky tomu snadno a kdykoliv. Knížka se mi líbila, konec žádný krvák, ale očekávala jsem trochu jiný...takhle...to vše dobře dopadlo

13.01.2023 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Od věty "Nikomu nevěř" jsem prostě musela číst a číst.

02.01.2023 5 z 5

Chci sníst tvoji slinivku (komiks) Chci sníst tvoji slinivku (komiks) Joru Sumino

Knížku mi půjčila moje 13ti letá dcera hned po tom co mě přišla obejmout a říct, že mě má ráda. Kdo přečte, pochopí. Je potřeba užívat si každičkou chvilku.

25.10.2022 5 z 5

Sestry Chanelovy Sestry Chanelovy Judithe Little

Opravdu hezký příběh. Historický román, který měl spád i děj. Kniha rozdělena do kapitol, takže čtení bylo velmi pohodlné. Kniha se mi líbila moc.

25.10.2022 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Nikdy mě horory nelákaly. Pak jsem narazila na Darcy Coates a Hlasy v bouři a od té doby se vezu. Pak jsem narazila na sérii Strašidelných domů. První díl Duch domu Ashburnů jsem přečetla za 2 dny. Autorka dokáže rozepsat okolnosti tak, že vás doopravdy vtáhne do děje a vyvolá ve vás pocit, že se té atmosféry "bojíte". O některých věcech nesmíte moc přemýšlet, abyste si nepokazili výsledný efekt.

04.10.2022 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Celá série je skvělá...ale popravdě, zrovna ten třetí díl mi trval na přečtení nejdéle. Určitě stojí za přečtení.

08.09.2022 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Tak teda mě se kniha líbila moc. Závěr nečekaný. Líbily se mi Ledové sestry i tato kniha. Psychologický román to byl a na konci jsem skoro zapomněla vystoupit z vlaku, jen abych to dočetla jak to doopravdy dopadlo.

19.08.2022 5 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Skvělá a chytrá detektivka, určitě stojí za přečtení.

19.08.2022 5 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Hustý! Myšlenka "samoprav" lidského těla super a lepší než díl první. Třetí si určitě přečtu také.

11.08.2022 5 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Tak nějak jsem ji nosila s sebou, až jsem ji dočetla. Taková "hezká a milá" knížka. Chyby v textu (jsme jen lidi). Občas mi problesklo hlavou, jak že se tam ta myška vlastně na konkrétním místě vlastně objevila?

08.06.2022 3 z 5