OldaB

Hodnocení

06.03.2022

Dobré úmysly

Dobré úmysly (2012, Brian Azzarello)


06.03.2022

Šikmý kostel

Šikmý kostel (2020, Karin Lednická)


06.03.2022

Orlové Říma III + IV

Orlové Říma III + IV (2021, Enrico Marini)


06.03.2022

Orlové Říma I + II

Orlové Říma I + II (2021, Enrico Marini)


06.03.2022

Bomba

Bomba (2021, Laurent-Frédéric Bollée)


06.02.2022

Zrušený rok – Deník 2020

Zrušený rok – Deník 2020 (2021, Michal Viewegh)


06.02.2022

Pod junáckou vlajkou

Pod junáckou vlajkou (2021, Jaroslav Foglar)


06.02.2022

Stroncium

Stroncium (2006, Jiří Kulhánek)


06.02.2022

15 roků lásky

15 roků lásky (2021, Patrik Hartl)


06.02.2022

Rychlé šípy Jaroslava Foglara a Jana Fischera

Rychlé šípy Jaroslava Foglara a Jana Fischera (2021, Jaroslav Foglar)


06.02.2022

Záhada hlavolamu

Záhada hlavolamu (2019, Jaroslav Foglar)


06.02.2022

Punisher MAX: Svět sovětů

Punisher MAX: Svět sovětů (2021, Garth Ennis)


06.02.2022

Šprti & frajeři

Šprti & frajeři (2021, Kristýna Sněgoňová)


15.07.2021

Boss Babiš

Boss Babiš (2017, Jaroslav Kmenta)


30.03.2021

Encyklopedie akčního filmu

Encyklopedie akčního filmu (2019, Petr Cífka)


30.03.2021

Planeta idiotů

Planeta idiotů (2021, Roman Bureš)


16.02.2021

Drákula

Drákula (2019, Roy Thomas)


16.02.2021

Encyklopedie komiksového filmu

Encyklopedie komiksového filmu (2020, Petr Cífka)


16.02.2021

Bouncer

Bouncer (2019, Alejandro Jodorowsky)


25.01.2021

Mé dětství v socialismu

Mé dětství v socialismu (2014, kolektiv autorů)


31.12.2020

Metal: Temné noci 3: Temný vesmír

Metal: Temné noci 3: Temný vesmír (2019, Grant Morrison)


31.12.2020

Amanda

Amanda (2020, Kristýna Sněgoňová)


31.12.2020

Operace Thümmel

Operace Thümmel (2020, F. Kotleta (pseudonym))


31.12.2020

Rudý Zeman

Rudý Zeman (2019, Jaroslav Kmenta)


31.12.2020

Prokletá věž

Prokletá věž (2020, Michaela Merglová)


31.12.2020

Spojenci Českých zemí

Spojenci Českých zemí (2020, Jan Kotouč)


31.12.2020

Ofenziva Českých zemí

Ofenziva Českých zemí (2017, Jan Kotouč)


31.12.2020

V tajné službě Koruny české

V tajné službě Koruny české (2019, Jan Kotouč)


30.12.2020

Až do posledního

Až do posledního (2020, Jérôme Félix)


30.12.2020

Balónky oběšenců a další hororové příběhy

Balónky oběšenců a další hororové příběhy (2019, Džundži Itó)


29.12.2020

Metal: Temné noci 2:  Temní rytíři

Metal: Temné noci 2: Temní rytíři (2019, Dan Abnett)


28.12.2020

Katka

Katka (2020, Michael Třeštík)


28.12.2020

Říše

Říše (2020, Roman Bureš)


28.12.2020

Asgard

Asgard (2018, Xavier Dorison)


28.12.2020

Murena: První cyklus - Cyklus matky

Murena: První cyklus - Cyklus matky (2019, Jean Dufaux)


28.12.2020

Hodiny posledního soudu 1

Hodiny posledního soudu 1 (2020, Geoff Johns)


28.12.2020

Sladká pomsta

Sladká pomsta (2020, Jonas Jonasson)


26.12.2020

Národní třída

Národní třída (2013, Jaroslav Rudiš)


07.11.2020

Metal: Temné noci

Metal: Temné noci (2019, Scott Snyder)


07.11.2020

Převážně zdvořilý Leopold

Převážně zdvořilý Leopold (2020, Michal Viewegh)


1 ...