Punisher 4

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mafiánských bossů zabil Punisher už víc než dost. Ale s tímhle to bude trochu jiné. Tohohle mafiánského bosse má zachránit. Zvládne Punisher překonat své zásady... a pak ještě pár stovek vojáků a džungli? A to ho ještě v téhle knize čeká ruská mafie, návštěva Irska, jedna stará známá a rybník plný kachniček, jeden vzteklý Kanaďan s adamantiovými drápy a jeden novinář, který si usmyslel, že o psychopatickém mstiteli udělá reportáž....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6927/big_punisher-4-p6m-6927.jpg 4.358
Série:

Punisher 4.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , BB art, Crew
Originální název:

The Punisher Vol. 3: Business as Usual, 2003


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Punisher 4

Disease
29.08.2018

Nejslabší z celé čtveřice, ale i tak jsou tu silné momenty, zejména úvodní a závěrečná story. Nejslabší paradoxně kousek s Wolverinem.

Wojta777
23.07.2018

Tento poslední díl téhle série kreslené S. Dillonem, jsem si velice užil. Musím přiznat, že se zde celkem dost kecalo, ale když to celkem shrnu, tak mi to ani moc nevadilo. Musím zde vypíchnout: souboj s Wolverinem, akci v džungli a shledání s Joan (a jejím psem Frankiem).
Následně po znovushledání propukne v domě Joan bitva mezi Punisherem a mafiány, který byl akční a napínavý. Dávám 4,5 hvězdiček.

P.S: RIP Joaniny kachničky


Hadati
14.08.2017

Další vynalézavý příběh o tom, jak je Punisher vynalézavý v zabíjení zločinců, když se rozhodne zachránit mafiánského bose z rukou jihoamerické gerilly. Následuje příběh o tom, jak to dopadne, když se investigativní novinář rozhodne udělat za každou cenu příběh o Punisherovi. Třetí příběh je o něco slebší, přestože si to Punisher mimo jiné rozdá i s Wolverinem. Ve čtvrtém příběhu scénárista Garth Ennis, vyrůstající v Belfastu, zesměšňuje všechny ty skupiny, které ve 20. století bojovaly za své zájmy v Severním Irsku – a žádnou z těchto stran nijak neprotěžuje. V posledním krátkém příběhu se Punisher setká s jedním ze svých přátel z nedávné minulosti.

3DD!3
02.08.2015

Čím dál lepší. Ennis už si Punishera vyloženě vychutnává a místy se přibližuje k dokonalosti série MAX kombinovanou s šitím do mainstreamu. Týmovka s Wolverinem vysmívající se malým lidem s kresbou Daricka Robertsona (hostuje i mikroverze Transmetropolitana, Preachera i Cassidyho) je vrcholem knihy. Výlet do Irska chytrý, interview s reportérem uspokojivé. Škoda že je čtvrtý díl poslední. Vážně jsem se výborně bavil. Brzy na viděnou (na televizní ploše) Franku.