Punisher: Na začátku

Příliš drsné pro TV, píše se na obalech DVD, kam se dávají dokumenty a úryvky ze seriálů, které byly pro normální televizní diváky cenzurované. A jelikož byl Punisher příliš drsný pro klasickou komiksovou řadu, přesunul se pod křídla řady „pro dospělé“, řady MAX. A je to jiný Punisher. Mnohem drsnější, mnohem brutálnější… a mnohem vážnější a méně legrační. Zmizeli superhrdinové i komičtí padouši, Punisher se přesunul do reálného světa a k mnohem krutějším zločinům. Je to nejen jiný Punisher, ale i jiný Garth Ennis. O dost nelítostnější, než jste byli zvyklí, o dost cyničtější. I kresba tomu odpovídá a pohodového Dillona nahradil temnější Lewis Larosa. Je to jiný Punisher a jiný Ennis – ale oba jsou pořád stejně dobří. Nebo zlí. Podle toho, jak to berete....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6928/punisher-max-na-zacatku-0Jh-6928.jpg 4.271

Punisher MAX 1.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Crew, BB art

Punisher: In the Beginning, 2004

Kniha Punisher: Na začátku

Kverulant
11.08.2019

Ultranásilný supervulgární příběh - a pekelně vtipný, často jsem se smál nahlas. Garth Ennis bez cenzury v nejlepší formě.

dexterman
05.11.2018

Dobrý rozjezd . Krásná kresba . Necenzurovaný punisher je opravdu něco . I když se musím přiznat že jsem na začátek čekal o něco více . Každopádně myslím , že další díly . budou jen a jen lepší . Tím neříkám že je to špatné . Naopak na začátek celkem dobrý

Disease
27.12.2017

Solidní rozjezd, ale to nejlepší přijde až později.

Hadati
14.08.2017

Název „Na začátku“ je trochu matoucí, protože příběh nevypráví o tom, jak se zrodil Punisher. Dozvíte se něco o vztahu mezi Punisherem a jeho nejznámějším společníkem za cestou k vendetě, Micrem. Záporáci pak nejsou tak zajímaví a ani nejsou taková liga jako Punisher. Ale to vlastně není nikdo.

Lenka.Vílka
23.05.2017

Tohle by mě nikdy nenapadlo (je přece řeč o Punisherovi), ale v tomhle díle mě víc bavily "kecací" pasáže než ty s bouchačkama. Protože to podstatný bude teprve následovat. Jsme přece na začátku, pičo. A nebudu lhát kabátek 18+ mi k Punisherovi sedí víc. Kresba nádherná a bavila mě. Příběh...styl zabij všechno co se hejbe, dokud se to hejbe mi naprosto vyhovuje.

jaroslaf2941
15.12.2015

Krásně politicky nekorektní. Zíral jsem s otevřenou pusou, když jsem viděl kam se až Punisher vyšvihl. Toto opravdu NENÍ kniha pro děti. Viz policistka vidící Punisherovo běsnění:
"Proboha....viděls jak povraždil všechny ty lidi? Uplně jsem z toho zvlhla." .)

P.S: Punisher tu vypadá jako Clint Eastwood .) Co víc chtít .)

memphisz
24.10.2015

Tuny mrtvol, propracované postavy a Punisher je ultimátní badass, co víc si od žánru přát? Perfektní příběh o Punisherovi jak vyvražďuje mafii jen proto, že by to někdo udělat měl.

eviku19
26.03.2014

Prepracovane vedlajšie postavy,niekolko zaujímavých a vtipných hlášok a moja zvrhlá oblubenkyňa O´Brianova:))ako zatial som to mala len požičané, ale možno si aj obstaram domov, ked budem mať zas chut na trosku nechutnosti a násilia pričom nemusím rozmýšlať:D:)