Smrt a město

Smrt a město https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521798/bmid_smrt-a-mesto-zfH-521798.jpg 4 11 2

Legenda o Batmanovi série

Největšímu gothamskému detektivovi se postaví tamější nejproslulejší padouši. V této poutavé sbírce příběhů od scenáristy Paula Diniho a výtvarníka Dona Kramera budou Batman a Robin (Tim Drake) čelit Pinguinovi, Riddlerovi, Jokerovi a Harley Quinn. Hrdinové však na to nejsou sami. Magickou záhadu jim pomáhá řešit okouzlující Zatanna. Gothamští strážci se také střetnou s novým vtělením Ventriloquista, Scarface si totiž našel nečekaného nového komplice....... celý text

OldaB
04.02.2024 5 z 5

Výborné detektivní příběhy doplněné příjemnou kresbou. Dobře se to čte a ještě je to chytře napsané.

hroubek
22.10.2023 4 z 5

Hodně velká spokojenost. Zjistil jsem, že mi styl a způsob jakým scénárista Paul Dini píše, dost sedí a proto se těším na každý jeho zářez v této sérii, protože Dini je fakt moc dobrý scénárista. Dini píše dobré a zábavné detektivní příběhy, co mají parádní tempo, spád, pointu a hlavně jsou uzavřené. Scénárista se nebojí odlehčeného vyprávění, přesunutí Batmana na druhou kolej, nebo změny vypravěče příběhu - Riddler a Harley Quinn. Čte se to moc hezky a je to dobrá zábava. Já jsem spokojený a osobně se těším, až si něco od Diniho zas přečtu.

Kniha Smrt a město je v