francouz

Hodnocení

29.03.2020

Krajiny domova

Krajiny domova (2013, Václav Cílek)


29.03.2020

Utajovaný projev

Utajovaný projev (2011, Tom Rob Smith)


29.03.2020

Rozervané království

Rozervané království (2017, James Aitcheson)


29.03.2020

Čas oligarchů, jejich sluhů a nepřátel

Čas oligarchů, jejich sluhů a nepřátel (2019, Ondřej Závodský)


29.03.2020

Čtvrtá opice

Čtvrtá opice (2018, Jonathan Dylan Barker)


05.03.2020

Plaváček

Plaváček (2016, Martin Goffa)


05.03.2020

Dědina

Dědina (2018, Petra Dvořáková)


05.03.2020

Rum

Rum (2017, Alena Bezděková)


16.02.2020

Kráska a zvíře

Kráska a zvíře (2014, Dominik Dán)


16.02.2020

Čtyři dohody

Čtyři dohody (2001, Don Miguel Ruiz)


16.02.2020

V kleci

V kleci (2019, Ellison Cooper)


16.02.2020

Lid versus demokracie: Proč je naše svoboda v ohrožení a jak ji zachránit

Lid versus demokracie: Proč je naše svoboda v ohrožení a jak ji zachránit (2019, Yascha Mounk)


31.01.2020

Češi 1952: Jak Gottwald zavraždil Slánského

Češi 1952: Jak Gottwald zavraždil Slánského (2014, Pavel Kosatík)


31.01.2020

Živý mrtvý a další policejní povídky

Živý mrtvý a další policejní povídky (2015, Martin Goffa)


31.01.2020

Není

Není (2019, Mariusz Szczygieł)


23.01.2020

Průmysl lži: Propaganda, konspirace a dezinformační válka

Průmysl lži: Propaganda, konspirace a dezinformační válka (2017, Alexandra Alvarová)


23.01.2020

Mezi dvěma ohni

Mezi dvěma ohni (2014, Martin Goffa)


23.01.2020

Pro Čechy je nebe nízko

Pro Čechy je nebe nízko (2019, Mojmír Hampl)


12.01.2020

Římská krev

Římská krev (2019, Simon Scarrow)


12.01.2020

Stalin a Evropa: Napodobit a ovládnout, 1928–1953

Stalin a Evropa: Napodobit a ovládnout, 1928–1953 (2019, Timothy Snyder)


12.01.2020

Nemesis

Nemesis (2011, Jo Nesbø)


28.12.2019

Ve znamení meče

Ve znamení meče (2016, James Aitcheson)


28.12.2019

Stigmata

Stigmata (2013, C. Falconer (pseudonym))


28.12.2019

Úkol pro šaška

Úkol pro šaška (2016, Pavel Hrdlička)


28.12.2019

Bez těla

Bez těla (2015, Martin Goffa)


28.12.2019

Královský gambit

Královský gambit (2004, John Maddox Roberts)


01.12.2019

Grunwald/Tannenberg 1410 -  osudná porážka Řádu německých rytířů

Grunwald/Tannenberg 1410 - osudná porážka Řádu německých rytířů (2008, Stephen Turnbull)


01.12.2019

Planeta záhad. I. díl, Tajemná minulost

Planeta záhad. I. díl, Tajemná minulost (1998, Arnošt Vašíček)


01.12.2019

Výkupné za Eraka

Výkupné za Eraka (2009, John Flanagan)


01.12.2019

Dřevěný král

Dřevěný král (2019, Thomas McConnell)


15.11.2019

Lars láme kosti

Lars láme kosti (2019, Daniel Gris)


15.11.2019

Les přízraků

Les přízraků (2019, Juraj Červenák)


15.11.2019

Stalingrad

Stalingrad (2019, F. Kotleta (pseudonym))


15.11.2019

Cesta k nesvobodě

Cesta k nesvobodě (2019, Timothy Snyder)


15.11.2019

Kaštánek

Kaštánek (2019, Søren Sveistrup)


22.10.2019

Tajný život stromů

Tajný život stromů (2016, Peter Wohlleben)


22.10.2019

Mengeleho děvče

Mengeleho děvče (2017, Viola Stern Fischerová)


22.10.2019

Žiješ jenom dvakrát

Žiješ jenom dvakrát (2018, Dominik Dán)


10.10.2019

Vězněná

Vězněná (2015, Pavel Renčín)


10.10.2019

Labyrint pohybu

Labyrint pohybu (2018, Pavel Kolář)


1 ...