Zuzka12627 Zuzka12627 komentáře u knih

Úžasná knížka, která se v knihovně neztratí. Super nápad doporučuji všem.

12.05.2021 5 z 5

Cesty tažných mraků Cesty tažných mraků Zdeněk Thoma

Nádherné fotografie spojené s haiku. Určitě doporučuji pro všechny milovníky.

09.04.2021 5 z 5

Přírodopis kanibalismu: O lidojedech, placentách, prášku z mumie a jiných věcech Přírodopis kanibalismu: O lidojedech, placentách, prášku z mumie a jiných věcech Bill Schutt

Dlouho mi trvalo než jsem tuto knížku začala číst a nelituji. Opravdu velmi zajímavá knížka o tak děsivém tématu. Určitě doporučuji přečíst každému. Takových nových poznatků a informací nejen o lidech, ale i o světě zvířat.

07.04.2021 5 z 5

Mikrobiom lidského těla: Jak spolupracovat s mikroby v těle a prostředí a žít déle a zdravěji Mikrobiom lidského těla: Jak spolupracovat s mikroby v těle a prostředí a žít déle a zdravěji B. Brett Finlay

Tato knižní publikace se velmi povedla. Určitě doporučuji přečíst. Velmi přehledně rozdělena a napsána. Určitě vám tato kniha dá mnoho poznatků i doporučení jak zlepšit své zdraví.

26.03.2021 5 z 5

Ten nejlepší dárek pro Tebe Ten nejlepší dárek pro Tebe Markéta Bohatá

Velmi hezky napsaná kniha. Určitě stojí za přečtení. Je zde mnoho motivace,myšlenek a rad.

06.02.2021 5 z 5

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

Po skvěle trilogii jsem se této knihy trochu bála, ale bylo to velmi zajímavé čtení a doplnění příběhu. Velmi zajímavý děj a určitě doporučuji přečíst všem, co mají rádi Hunger games.

30.01.2021 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

V této knížce je hodně ze života, občas velmi smutné osudy, stejně jako tomu je v i ve skutečném životě, ale určitě to není oddychovka.

13.01.2021 3 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Prvních cca 100 stránek bylo těžké si zvyknout na prostředí děje, ale potom už jsem jen četla a četla. Po přečtení se těším na další díl. Autorka opět nezklamala.

05.01.2021 5 z 5

Naše planeta Naše planeta Alastair Fothergill

Velice hezky zpracovaná publikace. Je zde vše, co se na celém světě děje díky nám lidem. Občas je to děsivé čtení, kam až jsme nechali naše pohodlí na úkor přírody zajít, ale pořád je tu stále možnost vše napravit. Určitě by si tuto knížku a k tomu stejnojmenný dokument měl přečíst každý, komu není život a celá naše planeta lhostejná.

19.09.2020 5 z 5

K této knize jsem se dostala po přečtení moudrosti starých psů. Opět se mi tato kniha moc líbila. Autorka popisuje její zkušenosti z pozorování velmi pěkně a zajímavě s mnoha novými poznatky. Určitě tuto knihu doporučuji každému, kdo má rád zvířata a přírodu.

28.08.2020 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Čekala jsem tedy více, ale je to erotický román nemůžu čekat velký příběh, ale na odpolední oddechové čtení se tato kniha hodí.

01.06.2020 3 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Tak tento díl si podle mě zaslouží pět hvězdiček..Nečekaný konec, zakončení celé série se povedlo a ani mi nevadilo tolik stránek. A pocity po přečtení:To už je konec? Takový zvláštní pocit, že už ten konec prsvdu této série je.

27.03.2020 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Judith Rumelt

Tak po minulém díle jsem myslela, že to bude už o ničem, ale nakonec velké překvapení. Velmi mě bavil.Takže hurá na poslední díl.

12.03.2020 4 z 5

Řeč zvířat Řeč zvířat Eva Meijer

Zajímavá kniha, dozvíte se hodně ze sveta zvířat a jejich způsobů komunikace. Určitě stojí za přečtení.

09.02.2020 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Nečekala jsem že mě kniha tak ,,pohltí" a budu ji číst jedním dechem. Opravdu povedený příběh i když pro mladší ročníky, ale to vůbec nevadí. Už se těším na další díl.

08.01.2020 5 z 5

Medicína budoucnosti Medicína budoucnosti Thomas Schulz

Velmi zajímavá kniha z oblasti medicíny a technologií okolo, chybí mi více lékařských informací a méně nezajímavých informací o firmách, lidech. Čekala jsem více, ale jinak je kniha zajímavá a určitě díky ní člověk zjistí jaké pokroky už jsou a nebo v následujících letech odborníci chystají.

29.12.2019 3 z 5

Černobyl: Historie jaderné katastrofy Černobyl: Historie jaderné katastrofy Serhii Plokhy

Knihu jsem náhodou viděla v knihkupectví a velmi mě lákala, hlavně po shlédnutí serialu a hned jsem si ji koupila. Nelituji doplňuje některé fakta, která seriál naznačil a nebyly úplné. Za mě velmi doplňující kniha a určitě stojí za to si ji přečíst.

09.12.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Bála jsem se tohoto posledního dílu.. druhý byl slabší, ale tento třetí mě překvapil..krásné zakončení, četl se jedním dechem.

21.01.2019 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Čekala jsem od této knihy více. Četla jsem jí opravdu dlouho, nebavila mě, děj se táhl.Dívka ve vlaku byla lepší.

29.10.2018 1 z 5

Neviditelní zabijáci: Válka člověka se smrtícími patogeny Neviditelní zabijáci: Válka člověka se smrtícími patogeny Mark Olshaker

Tuto knihu doporučuji. To co bych o ní napsala už bylo řečeno přede mnou v komentářích, takže jen doporučuji si ji přečíst.

11.12.2022 5 z 5