Zuzka12627 Zuzka12627 komentáře u knih

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

První díl je pro mě nejlepší..ale i tento druhý není špatný..určitě stojí za přečtení..

12.11.2018 4 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Druhý díl je opět úžasný jako předchozí, jako milovník pejsků se mi četla jedním dechem.

29.10.2018 5 z 5

Smysluplné vztahy: Klíč ke svobodě Smysluplné vztahy: Klíč ke svobodě Michal Bartoš

Velice hezky a srozumitelně psaná kniha. Hodně mi dala a určitě doporučuji k přečtení nejen ženám, ale i mužům.

19.09.2021 5 z 5

Proměny zvířat - antistresové omalovánky Proměny zvířat - antistresové omalovánky Kerby Rosanes

Velice hezké omalovánky. Jedny z mých nejoblíbenějších.

13.08.2021 5 z 5

Nikam se nestěhuj! Nikam se nestěhuj! Bohuslava Andrea Čadková

Nenáročné oddechové pokračování knihy. Vyprávění z denního života, které je vyprávěno z pohledu pejska.

13.08.2021 3 z 5

Vládci popela Vládci popela Scott Reintgen

Tato kniha se mi velmi líbila. Četla se jedním dechem. Vše bylo psáno níže. Takže doporučuji a už se těším na další díl.

05.08.2021 4 z 5

Kůže zblízka Kůže zblízka Yael Adler

Tak takhle kniha je úžasná. Přehledná, srozumitelná a čtivá. Kůže jako taková je velmi složitá a zde je velmi hezky rozepsáno jak funguje, co ji ovlivňuje, jak můžeme i my pomoci, aby správně fungovala. Doporučuji všem.

29.07.2021 5 z 5

Stromy Stromy Steve Marsh

Moc pěkné kreslené obrázky a zpracovaní knihy, kde můžete jako bonus vyloupávat tvary stromů. Jen texty jsou jednoduché, i když pro někoho mohou být dostačující.

27.07.2021 4 z 5

Život s kočkou není psina... Život s kočkou není psina... Martina Hřebíková

Velice příjemné, hezké a vtipné čtení. Velmi doporučuji tuto knihu přečíst už jen proto, že koupí přispějete na opuštěná zvířátka.

27.07.2021 5 z 5

Šumava objektivem zoologa Šumava objektivem zoologa Ivan Lukeš

Velice krásná kniha. Úžasné fotografie a popisky. Velmi doporučuji tuto knihu každému.

26.07.2021 5 z 5

Z ohně a papíru Z ohně a papíru Rachel Caine (p)

Tento díl byl za mě lepší než první. Přečetla jsem za dva večery. Doufám, že bude přeložen i další díl. Tato knížka se velmi povedla.

25.07.2021 4 z 5

Z kostí a inkoustu Z kostí a inkoustu Rachel Caine (p)

První kniha od této autorky a nebude poslední. Velice zajímavý příběh od začátku do konce.

24.07.2021 4 z 5

Setkání s přírodou: 53 míst světa, která musíte vidět Setkání s přírodou: 53 míst světa, která musíte vidět Gianni Morelli

Nádherná kniha s krásnými fotografiemi. Je zde tolik nádherných míst. Určitě doporučuji.

10.07.2021 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Poslední díl přečten jedním dechem. Zakončení této série úžasné. Za mě nejlepší díl série. Doporučuji celou tuto sérii přečíst.

25.01.2021 5 z 5

Mapa soli a hvězd Mapa soli a hvězd Zeyn Joukhadar (p)

Velmi zajímavě psaná kniha. Dvě linie příběhu byly velmi zvláštní a chvilku mi trvalo si na ně zvyknout. Je zde silný příběh současnosti proplétaný s pohádkovým. Tuto knihu mohu doporučit stojí za přečtení.

19.01.2021

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Čtivý a hezký příběh z nemocničního prostředí. Velmi povedený příběh. Určitě doporučuji jako oddechové čtení.

31.12.2020 4 z 5

Já & písnička 2 Já & písnička 2 * antologie

Velmi hezký zpěvník. Pro základní školy jedna z nejlepších knížek, co jsme měli.

19.09.2020

Já písnička 3 Já písnička 3 * antologie

Velmi pěkné a známé písničky na jednom místě. Doporučuji je to skvělá kniha.

08.09.2020 4 z 5

Mozek Mozek David Eagleman

Bála jsem se, že to bude spíš taková učebnice, ale nic takového. Velmi hezky zpracovaná kniha s mnoha poznatky i k doplnění znalostí a novými výzkumy zabývajícmi se přítomnosti a budoucností. Určitě doporučuji tuto knihu přečíst.

11.08.2020 5 z 5

Tohle je kočičí svět... Vy v něm pouze žijete Tohle je kočičí svět... Vy v něm pouze žijete Justine A. Lee

Velmi skvělá kniha pro milovníky nejen koček. Dozvíte se zde zajímavosti i se zasmějete. Určitě doporučuji přečíst, nebudete litovat.

20.05.2020 4 z 5