Proměny zvířat - antistresové omalovánky

Proměny zvířat - antistresové omalovánky https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261069/bmid_promeny-zvirat-antistresove-omalova-261069.jpg 5 30 8

Vítejte ve zvláštním, nádherném světě kreslíře Kerbyho Rosanese, kde se v úchvatných ilustracích různá podivná stvoření proměňují v dechberoucí portréty zvířat. Najdete zde spoustu detailních spletitých kreseb, které můžete vybarvit a dotvořit podle vlastních představ. Kniha „Proměny zvířat“ vám poskytne osobitý prostor pro vaši kreativitu.... celý text

Zuzka12627
13.08.2021 5 z 5

Velice hezké omalovánky. Jedny z mých nejoblíbenějších.

Casmé
08.02.2020 5 z 5

Kerby má úžasný styl a jeho omalovánky jsou nápadité a vybízí ke kreativitě. Rozhodně doporučuji.

Farg
08.08.2019 5 z 5

Nejkrásnější omalovánky kde se dá využít fantasie a stínování.

Natique
08.04.2016 5 z 5

Ze všech omalovánek, co jsem už vyzkoušela, jsou tyhle nej. :-)

LuckaH2
13.02.2016 5 z 5

Hodne originalni, v kazdem obrazku nalezam stale nove veci a divim se jak male dite;-)jen jima listovat je zazitek a pohlazeni, kreslit do nich obtisk vlastni nalady a kus sebe je uzasne:-)

morava
01.02.2016 5 z 5

Dnes jsem je dostala jako darek,a musim vam rict, ty jsou tak uzasne !!!!
Nadherne kresby, uz se nemohu dockat, az zacnu, postupne budu pridavat vymalovane na muj blog. Musim zde pochvalit i skvelou obalku a hrany stranek, ktere jsou stribrne. Skvela zalezitost a pro mne velice uklidnujici aktivita.

Turante
24.01.2016 5 z 5

Omalovánky jsou skvělé, někomu nemusí sednout jeho "pindíci", ale mně se moc líbí. Obrázky jsou moc pěkně propracované a navíc zvířata, takže pro mě super. Mám v plánu i jeho Doodle Invasion a nové omalovánky co budou - Imagimorphia ;-)

Biedronka
07.10.2015

Omalovánky jsem si koupila úplnou náhodou a jsem z nich už dva měsíce nadšená. Jejich vybarvování je skvělý relax a čistírna hlavy. Ze všech nabízených omalovánek pro dospělé má dle mého názoru právě tato knížka nejzajímavější obrázky.

omalovánky pro dospělé

Kerby Rosanes