Já & písnička 2

Druhý díl oblíbeného zpěvníku je určen žákům ZŠ, II. díl pro 5. - 9. třídu. Obsahuje lidové písně, koledy a umělé písně, které tvoří většinu zpěvníku. Zpěvník je vhodný pro kytaristy, obsahuje akordové značky i přehled základních rytmů.

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209574/big_ja-pisnicka-2-209574.jpg 4.790

Kniha Já & písnička 2

Peleus

Klasika klasik z hodin hudební výchovy, po které se bez uzardění sáhne i dnes, a to navzdory mnohem pohodlnějším a přístupnějším zdrojům na internetu.

Daněla

Klasické pokračování jedničky. Dobré lidovky, krásné trampské písničky i koledy.

yaoiyuri
27.12.2020

Zpěvník z 5. – 6. třídy, který tenkrát měl prostě každý. Z lidovek byl u nás největší nářez To ta Helpa a Růžička a pak umělé „klasiky“ jako Tři kříže, Veď mě dál, cesto má a Život je jen náhoda. U koled dávám přednost prvnímu dílu. Žlutý zpěvník stále doma někde mám, jen bohužel neumím číst noty. :D

Zuzka12627
19.09.2020

Velmi hezký zpěvník. Pro základní školy jedna z nejlepších knížek, co jsme měli.

jaja10
07.11.2019

Tuto knihu písniček mohu doporučit. Je super.

fojtikjirik
31.08.2018

S tímto žlutým zpěvníkem jsem se hojně setkával na základní škole v hodinách hudební výchovy. Obsahuje mnoho pěkných písní, některé z nich jsem se naučil zahrát na klávesy.

HYPNOS88
04.07.2018

Jeden z nejlepších zpěvníků na doma i na cesty. Díky kytarovým značkám jsem se jako třináctiletý naučil hrát na kytaru.

Eorin
04.04.2017

podle této "jápísničky" jsem se naučila hrát na kytaru.. a samozřejmě spoustu celkem úspěšných táborákových hitovek. Patří mezi mé nejoblíbenější z "jápísniček"