Nikam se nestěhuj!

Nikam se nestěhuj! https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431197/bmid_nikam-se-nestehuj-VxY-431197.png 4 3 3

V této odpočinkové knize najdete volné pokračování příběhu psa Cézara, křížence se složitým osudem. Svoje příhody a příhody lidí a zvířat z okolí vypráví sám Cézar. V první knize „Vstávej, jdeme ven“ Cézar vylíčil svůj příchod do lidské smečky nejprve z kontejneru, kde byl nalezen. Opět ztracen a nalezen svou současnou paničkou, vypráví o svých šťastných i problematických zážitcích z různých míst. Jeho čistá psí duše bravurně vystihuje světlé i méně světlé stránky dvounožců ze svého okolí. Navíc Cézar nejen dobře rozumí lidské řeči, on dokonce umí číst i myšlenky... Autorka pochází z Plzně, žije v Praze. Vystudovala psychologii, pracovala v oboru v nemocnici řadu let. Pes Cézar ji o něco menší řadu let do práce doprovázel. Nyní spolu a se svými dvounohými i čtyřnohými přáteli tráví zimy ve městě, a letní čas v posázaví nebo na Šumavě.... celý text

Zuzka12627
13.08.2021 3 z 5

Nenáročné oddechové pokračování knihy. Vyprávění z denního života, které je vyprávěno z pohledu pejska.

alnahu
29.07.2020 5 z 5

Pokračování dalších příběhů psa Cézara,který našel novou písničku Andreu a ta miluje stěhování,což Cézar nelibě nese.A to jí sousedky přemlouvaly-Nikam se nestěhuj!.Ale ona sáhla po inzerátech a a několikero stěhování začalo.Nakonec skončili v bytě v Krči-kde má Cézar spoustu kamarádů a v létě odjíždí s paničkou na chalupu,kde je to taky moc fajn.Odpočinková kniha vyprávěná psem, který umí číst myšlenky a podle toho přispůsobuje svůj život.

Jájinka
19.01.2020 3 z 5

Příjemná oddechová knížka pro milovníky psů.

2018  51%Vstávej, jdeme ven!
2019  73%Nikam se nestěhuj!

Kniha Nikam se nestěhuj! je v