zuzikis zuzikis komentáře u knih

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Nikdy se mi nestalo, že by mě kniha vzala takhle za srdce! Nemám slov. Postavy jsou tak propracované a komplikované. Děj je tak emotivní. A musím obdivovat autorčin dar děj napsat tak lehce, ale i emotivně. Jsem hodně překvapená, že je to autorčina první knížka.

16.02.2018 5 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Pokud jsem si myslela, že první díl byl šokující, tak druhý díl jí hodně, opravdu hodně předčil. Děj se vyhrocuje, některé postavy ztrácí na lesku a vyplouvají na povrch lži a vypočítavost Nicoliho. Líbí se mi vykreslení postav a ta reálnost postav mě až šokovala.

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Moje první myšlenka byla, že to je klasický dívčí román. V románu nechybí okouzlující, ale nebezpečný a drsní bratři. Stejně tak hodně napětí a trochu romantiky. Ale kniha mě opravdu překvapila a šokovala. Jenom představa, že by někdo mohl žít a vyrůstat v tomhle prostředí.. Nejvíc mě asi šokovalo mládí kluků a co všechno musí dělat. Takhle syrový děj jsem nečekala.

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Úžasná trilogie. A každá další kniha byla lepší a lepší. Ten příběh dospěl k tomu nejlepšímu. Kniha byla napínavá, šokující a trocha romantiky nechyběla. Vřele doporučuji.

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Velmi emotivní, nemohla jsem se odtrhnout a ten konec prostě neberu. Jako by to bylo všechno v pořádku. Nemůžu se dočkat 2. dílu. Opravdu jsem si Eden hodně oblíbila a Tylera samozřejmě taky, i když ten mě ze začátku hodně vytáčel. Ale v tomhle případě se dá jeho chování pochopit. Dávám 4 hvězdičky, jen kvůli konci, protože po tom všem, čím si prošli jsem si prostě pro ně přála dobrý konec. :-)

08.02.2018 4 z 5

Láska a čest Láska a čest Julie Garwood

Krásný příběh. Děj mě upoutal hned na první stránce a nemohla jsem se odtrhnout. Z těch historických romancí o skotských horalech a válečnících je tento asi můj nejoblíbenější! :-))

02.02.2018 5 z 5

Kde hvězdy stále září Kde hvězdy stále září Trish Doller

Do knihy jsem se začetla rychle, velmi poutavý děj, nemohla jsem se odtrhnout, ale děj na mě působil docela depresivně, i když čtu hodně knížek, kde minulost hrdinek není úplně šťastný a kde si hrdinka prožila nějaké to trauma, tak tady jsem měla pocit, že se v tom hlavní hrdinka plácá a má v sobě velký zmatek a k tomu nepřidalo, že její kamarádka s ní manipulovala a tlačila do věcí, které sama hrdinka nechtěla (nebo mě to tak aspoň připadalo). Kniha přečtená za den a doporučuji, pokud někdo rád čte trochu depresivnější děj.

20.01.2018 4 z 5

Stíny úsvitu Stíny úsvitu Linda S. Howington

Kniha se mi líbila, příběh byl zajímavý, líbivý, dobře se to četlo, ale hodně mě šokovala zvrhlost některých postav.

17.01.2018 5 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Ta první polovina byla opravdu čtivá, byla jsem napnutá, jak to dopadne, kniha se mi velmi líbila a měla jí přečtenou za dva dny, i když ten konec byl už předvídatelný.

12.01.2018 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

skvělá oddychovka, knihu jsem slupla za dva dny a zároveň se dobře pobavila :-)

11.01.2018 5 z 5

Fatwa: život pod hrozbou smrti Fatwa: život pod hrozbou smrti Jacky Trevane

Zatím jsem nečetla, ale chystám se na to. Ale musím reagovat na některé komentáře níže. Nechápu, jak někdo může napsat, že si žena svým chováním zaslouží být zmlácená. Tyhle komentáře mě dohánějí k zuřivosti! Mě dát chlap facku, tak beze slova odejdu. Ať žena udělá cokoliv nebo řekne cokoliv, tak si rozhodně nezaslouží jakýkoliv fyzický trest. A že si malý dítě zaslouží za svoji nemotornost taky přídavek? Opravdu nechápu. Ten, kdo to napsal v tomhle prostředí asi nežil! Tohle jsem si nemohla odpustit.

03.04.2017

Závazek Závazek Elizabeth Kachips (p)

Historické romance opravdu hodně hltám. Opravdu zajímavé čtení o skotských horalech, kteří chrání své ženy. Velmi se mi líbilo prostředí Skotské Vysočiny.

03.03.2017 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Zase skvělé čtení. Dean hodně překvapil. V prvních dvou dílech se jevil jako namachrovaný týpek a byla jsem překvapená, že v sobě skrýval mnohem více. S Deanem byla opravdu velká legrace. Humor nechyběl.

03.03.2017 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Tak jsem si říkala, že jsem si vybrala docela nešťastně knihu. Chtěla jsem něco příjemného a poklidného, co mi zpříjemní večer. Jak jsem se spletla! A v půlce knihy jsem už čekala, co se Anně ještě přihodí. Neviděla jsem pro ní už lepší život. Takovou knihu mám ráda jen když je na to ta správná nálada. Zatímco teď jsem byla zoufalá z toho, co všechno se jim dělo a jak těžký život v té době byl. Naneštěstí kniha byla tak napínavá, že jsem stejně musela číst dál a zjistit, jak to dopadne, že jsem jí přečetla ani ne za den. Díky bohu za posledních asi 30 stran a za Ota Čechlovského!! A není nic hezčího než když člověk vzpomíná, co všechno prožil a je vděčný nejen na krásné chvíle svého života, ale i bolestné.

10.12.2016 5 z 5

Cizí tvář Cizí tvář Linda S. Howington

Tato kniha mě tolik neuchvátila. První polovinu knihy jsem spoustu souvislostí nechápala. Bylo to napínavé a zajímalo mě jak to s Lizzy dopadne, takže jsem četla dál. Jen málo knih nedočtu. Pak když se v druhé polovině pomalu odkrývaly souvislosti, tak to nabralo spád, ale přesto mi to přišlo chaotické a ne všechno jsem pochopila. Z mého pohledu zdlouhavý začátek a moc rychlý konec. Spíš bych hodnotila 2,5.

04.12.2016 3 z 5

Cizí myšlenky Cizí myšlenky Linda S. Howington

Tuto knihu mám od autorky opravdu nejraději. Romantika a detektivní zápletka - to je nejlepší kombinace. Kdo by hl. hrdinku neobdivoval, ale zároveň nechtěl být v její kůži? Mám ráda autorčino psychologické vykreslení postav. Co vždy oceňuji je napětí, které mě nutí číst dál. Další skvělý zážitek!

02.12.2016 5 z 5

Ani peklo, ani ráj Ani peklo, ani ráj Linda S. Howington

Tak přesto, že tato kniha nemá tak vysoké hodnocení jako ostatní knihy od L. Howard se mi líbila. Sice to nebylo úplně reálné, ale to mi opravdu nevadí. Pokud si oblíbím hl. hrdiny, což jsem si hned oblíbila a kniha mě vtáhne do děje, tak mi to přinese přesně to, co chci - oddechovou knihu, u které si odpočinu. A jak to tak bývá jakmile začnu číst knihu, kde si hl. hrdiny oblíbím, tak musím vědět jak to s nima dopadne :-).

02.12.2016 5 z 5