zuziila zuziila komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Kniha se mi líbila, přečteno jedním dechem. Brala bych delší konec spolu s vysvětlením dalších okolností.

04.06.2023 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Knížka Vraní oko se mi první polovinu četla celkem těžce, prokousávala jsem se za mě trochu zbytečným dějem, ale pak mě pohltila a nemohla jsem přestat. V závěru hodnotím jako vydařenou knížku.

12.09.2023 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Odpočinková kniha, kdy se člověk přemístí a chvíli žije na dědině. Poslední kapitola mi potvrzuje dnešní chování lidí, kdy se každý žene jen za penězi. Málokdo si ovšem uvědomuje, že peníze nám mají pomoct k životu a ne náš život ovládat.

27.02.2019 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Pohodové čtení se zajímavým příběhem.

02.04.2018 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Pěkná kniha se zajímavým příběhem, ale bylo na mne zde velké množství prolínání příběhů mnoho postav. Preferovala bych spíše méně pohledů/příběhů postav s větší hloubkou popisu / rozebrání. Knihu jsem četla po velice vydařené knize Haně, kterou jsem přečetla okamžitě, ale u Slepé mapy jsem byla lehce zklamána.

17.03.2018 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásné, brala bych pokračovánî.

23.02.2018 5 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Továrna na sny se stala jednou z mých nejoblíbenějších knih, kterou nikdy nedám z ruky. Děkuji za krásně napsanou knihu, která mi ukázala taky jinou možnou cestu života, která mě přiměla se zamyslet a přemýšlet víc sama nad sebou a nad okolním světem. Čtení knížky jsem si moc užila, snažila jsem se odsouvat čtení jednotlivých kapitol, abych s knížkou strávila co nejvíce času. Hned jak jsem jí dočetla, řekla jsem si, že jí musím začít číst znovu.
Mohu doporučit všem.

04.02.2018 5 z 5

Život, na který metr nestačí Život, na který metr nestačí Karolina Mikšíková

Skvělá knížka u které jsem se smála nahlas, dokonce i v autobuse.

04.03.2019 5 z 5

Příběh skříně Příběh skříně Veronika Blabla Hubková

Kniha, kterou dávám přečíst svému okolí. Mělo by se o tomto tématu více mluvit.

27.02.2019 5 z 5

Deník pražského studenta Deník pražského studenta Pavel Kos

Lehké počtení pro zkrácení dlouhé chvíle, ale nic extra zajímavého.

18.01.2019 2 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Pohodové čtení

22.10.2018 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Lehce čtivá, oddechová knížka. Od Patrika kupuji další knížku. :)

Najděte si svého marťana Najděte si svého marťana Marek Herman

Za mě povinná četba pro dospělé ! Každému jen mohu doporučit.

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Skvělé, tato kniha mi přinesla klid do duše a naději, že všechno jde, když se chce. Příběhy Terezy jsou krásné, škoda, že knížka není delší.

05.01.2018 5 z 5

Ostrov s vůní čerstvého chleba Ostrov s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Další pěkná, čtivá knížka od Jenny. Knížka mě opět pohltila do děje od první stránky.

Léto modelky Léto modelky Pavlína Pořízková

Krásná knížka, nemohla jsem jí přestat číst až jsem jí nakonec bohužel dočetla. Ráda bych chtěla pokračování.

18.01.2013 5 z 5