zuzepka zuzepka komentáře u knih

Reportér Reportér Sandra Brown

Po delší době kniha,která mě vtáhla do děje od první stránky a svým dějem splnila očekávání.

28.08.2017 5 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Kniha která nezklame a pohladí.

18.05.2017 5 z 5

Andělská tvář (1) Andělská tvář (1) Hana Marie Körnerová (p)

Paní spisovatelka HM Körnerová patří mezi mé oblíbené a myslím,že příště si rozmyslí komu prodává práva na zfilmování.Kniha je čtivá tak jako její všechny, ať jsou to knihy historické nebo ze současnosti a mrzí mě,že jsem nejdřív zhlédla parodii na knihu.

28.04.2017 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Za mě příjemná oddechovka. Najdou se v ní zejména lidé v podobném věku.

08.04.2017 5 z 5

Nezlomený Nezlomený Laura Hillenbrand

Nejsilnější příběhy píše sám život,proto není třeba dlouhých komentářů.Úcta,obdiv a pokora k člověku,který musel tímto projít se dostaví se samozřejmostí po dočtení knihy.

11.03.2017 5 z 5

Duhová ulice Duhová ulice Lisa Kleypas

Nekomplikovaná,předvídatelná oddechovka při které jsem se během čtení přistihla s úsměvem na rtech.Lehké čtení kde pilířem obou příběhů jsou bratři Nolenovi žijící na ostrově.

04.03.2017 4 z 5

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Závěr mě naprosto dojal,takže zachránil celý dojem z knihy.

11.10.2016 4 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

Sehnala jsem sice nejdřív druhý díl,ale vůbec mě to nevadí.Příběh je velmi čtivý a ty které vyrostly v socialismu budou určitě souhlasit,že i plná vzpomínek.Přesto mě Sylvie občas štvala a její rozhodnutí překvapovalo,ale každý člověk je originál a proto řeší různé situace odlišně.Od autorky mám stejně nejraději Heřmánkové údolí to je prostě Top!

14.09.2016 4 z 5

Na břehu jezera Na břehu jezera Sara Gruen

Přes nudný začátek příběhu zkaženého,povrchního,nerozlučného trojlístku Američanů z lepší společnosti se ten skutečný příběh procitnutí,proměny ,lásky a zejména přátelství odehrává ve Skotsku ke konci 2.světové války.

26.08.2016 5 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Když nemám co ke čtení sáhnu po literatuře své dcery.Třetí přečtená kniha mně jen utvrdila,že autorky se sice snaží o jakousi změnu příběhu,ale určitě by chtělo změnit výrazy při vyprávění sexuálních scén.Opakování stejných slov nejen v jedné knize,ale ve všech ostatních je po chvilce nudnou záležitostí.

02.08.2016 2 z 5

Já a on Já a on Táňa Keleová-Vasilková

Koupila,přečetla a dostavil se super pocit.Knihy od T.K.-V. mě prostě dokáží nadchnout.

15.07.2016 5 z 5

Každý žák má duši Každý žák má duši Maeve Binchy

Nemohla jsem se vůbec začíst.Zda je to chyba,nevím.Vzdávám to.

15.07.2016

Barvoslepý Barvoslepý Stanislav Rudolf

Přestože děj knihy se odehrává v minulém režimu,tak jednotlivé postavy a charakteristiky jsou uvěřitelné i v současnosti. Lidé žijí své běžné životy v každém režimu a jejich obavy,smutky, lásky i zklamání se odráží v jejich osobnosti.Kniha k přečtení a zamyšlení v jakékoliv době.

16.06.2016 4 z 5

Kouzlo všednosti Kouzlo všednosti Táňa Keleová-Vasilková

Všechny knihy od autorky jsou čtivé,uvěřitelné příběhy ze života žen.Pokaždé je přečtu jedním dechem a těším se na další příběh k odreagování.

27.04.2016 4 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Nějak jsem se do této knihy nedokázala začíst.Neustále jsem vzpomínala na film,který jsem už viděla a zároveň si nemohla vzpomenout na herce.Až k závěru jsem četla s chutí.

15.04.2016 3 z 5

Radši nekoukat Radši nekoukat Ivanka Devátá

Napsáno s životním nadhledem a uměním udělat si legraci sami ze sebe.Nejvíc mě pobavila povídka Bilance.

24.03.2016 3 z 5

Káťa, Katrin, Katynka Káťa, Katrin, Katynka Alena Santarová

Moje dětství,tak nemůžu jinak než za plný počet hvězdiček.Kniha zafungovala i po 30 letech.

15.03.2016 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Knihu jsem četla na doporučení a příjemně mě překvapila.Historicky laděné sladkobolné příběhy většinou odkládám,ale přes nezáživný začátek jsem se prokousala a s chutí dočetla do konce.Čekala jsem sice nějaké větší rozuzlení příběhu,ale když jsem zjistila,že je to spíš seriál tak už to chápu.Jen se obávám,aby další knihy nebyly jen ohřívanou nastavovanou kaší.

09.02.2016 5 z 5

Chov psů Chov psů Zdeněk Procházka

Vyčerpávající obsah ,ojedinělé knihy v které se dozvíte vše, co potřebujete vědět o chovu psů.Vřele doporučuji dozvíte se cenné rady.

30.01.2016 5 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Kniha,která nikdy nezklame a líbila se mi její zfilmovaná podoba.Otevřela jsem knihovnu a po třech letech jsem znovu přečetla.

28.01.2016 5 z 5