Já a on

Sága typickej bratislavskej rodiny – príbeh manželstva Leny a Michala – zachytáva lásku, popretkávanú všednými dňami. Bolesťou, stratami, drobnými radosťami, výhrami aj prehrami, sklamaniami. Lena s Michalom sa berú mladučkí, už počas štúdií čaká dvojica dieťa. Postupne zisťujú, že len láska nestačí... a ak chcú spolu žiť, musia sa to naučiť. Aj za cenu ústupkov, kompromisov a okresávania vlastných snov. Veď láska za to stojí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/17516/ja-a-on-7OS-17516.jpg 4.2159
Vydáno, Noxi

Kniha Já a on

Allla9

Příběh začíná, když je Lence 20 let a musí se vdávat. A končí, když je její dceři Lucii 19 let a musí .......... .

AngelA1

Příběh oddechový, i když kňourání a neustále stěžování si paní Lenky mě několikrát dohnalo k zavření a odložení knihy. Nakonec jsem ji přečetla. V knihách paní Keleové-Vasilkové chyby, překlepy, napočítala bych jich i několik desítek.

mariva

Autorčiny knížky mám ráda, ale v tomto případě mi moc nesedly hlavní postavy. Je mi jasné, že autorka chtěla ukázat, že manželství není jednoduchá věc a pokud ho chtějí oba udržet, musí se navzájem přizpůsobit a dělat kompromisy. Mě ale Lenka připadala často "na zabití" - posedlost úklidem, neustálé komandování manžela a později i dospívající dcery. Michal ji na jedné straně úžasně miloval a vše jí toleroval, na druhé straně zas takový ideál nebyl. Navíc autorka popisovala prvních 20 let jejich vztahu a není neobvyklé, když se manželství rozpadne i v pozdějších letech. Ale kniha se četla dobře, jen bych občas hrdince dala pár facek.

knihovniceS

Včera dočteno. Příběh 20 let jedné rodinky se mi moc líbil. Takový obyčejný, kterých je okolo nás hodně, ale vyprávěný s citem, tak jak to autorka umí. Právem si zaslouží plný počet hvězd. Doporučuji.

zdenaR

Čtivá kniha od známé autorky, příjemné oddechové čtení o životě a manželství :-)

LeSk
08.12.2018

Přečteno jedním dechem, velmi zaživná kniha, občas se v ději najdu i já. Hodnotím velmi kladně a doporučuji k přečtení.

Marci70
10.10.2018

Čtivý příběh.

JancaMia
12.07.2018

O životě ženy a muže v průběhu let ve svazku manželském.