ZuzaZam

Dívka ve vlakuDívka ve vlakuPaula Hawkins

Jako oddechovka fajn, upřímně jsem nepochopila, proč je kolem této knihy tolik povyku.

12.07.2017

Hadrový panákHadrový panákDaniel Cole

Pro mě obrovské zklamání. Děj mě vůbec nechytl, k postavám jsem si nevytvořila vůbec žádný vztah, spíš převládala až nesympatie. Čekala jsem, že se kniha "rozjede", to se ale nestalo, jsem ráda, že jsem ji vůbec zvládla dočíst.

07.03.2018

TmaTmaBernard Minier

Já nevím.. Miniera čtu víceméně jen z toho důvodu, že už jsem s ním začala a pořád čekám, že se něco zlomí.. ale nějak mi jeho styl prostě nesedí..

03.10.2018

Muž jménem OveMuž jménem OveFredrik Backman

Napřed jsem viděla film, který byl skvělý, knížka příběh pozvedla ještě o úroveň výš.

03.02.2017

Malý pražský erotikonMalý pražský erotikonPatrik Hartl

Úplně nechápu to všeobecné nadšení touto knihou. Čte se fajn, je to doslova taková oddechovka, která ničím neurazí, ničím nenadchne a rozhodně ve čtenáři nezanechá hlubší stopu. Na válení se u vody ideál..:-)

25.06.2018

ClonaClonaS. Bjørk (pseudonym)

Kniha sama o sobě ne vyloženě špatná, ale celou dobu se vyšetřování ubírá nějakým směrem a najednou někdo louskne prstem a vrah je z ničeho nic na světě..

06.11.2019

Do vodyDo vodyPaula Hawkins

Myslím, že porovnávat toto a Dívku ve vlaku nelze, knihy mají společnou akorát autorku. Každopádně kniha jako oddechovka fajn, nenadchne ale ani neurazí.

25.01.2018

Babička pozdravuje a omlouvá seBabička pozdravuje a omlouvá seFredrik Backman

Ze začátku jsem měla trochu problém se do knihy začíst, nakonec začetla a nelituji! Nádherný dojemný příběh plný laskavého humoru a smutku na straně druhé, pohled sedmileté (vlastně skoro osmlileté) holčičky na svět dospělých, který není vždy úplně pohádkou.

SovaSovaS. Bjørk (pseudonym)

Trochu slabší než V lese visí anděl, ale dobře čitelné a čtení jde rychle..:-)

MrázMrázBernard Minier

Asi tak do tří čtvrtin jsem měla problém se do knížky začíst.. Konec už gradoval o trochu více..
Každopádně pořád nevím, jestli se mi líbi postava Martina, věčně má z něčeho strach..

18.05.2018

Dívka ve vlakuDívka ve vlakuPaula Hawkins

Průměrná detektivka, která mě ničím nenadchla ale ani neurazila. Narozdíl od severských detektivek jsem u této knihy neměla potřebu číst pořád dál a dál...

03.02.2017

Tak nahá, tak mrtváTak nahá, tak mrtváE. McBain (pseudonym)

Moje první kniha od tohoto autora a upřímně jsem byla spíš zklamaná. Vlastně mi bylo vcelku jedno, kdo je vrah, co se stane s hlavním "hrdinou", nějak jsem se nedokázala začíst.

04.09.2017

PečovatelPečovatelMo Hayder

Do této knihy jsem se nemohla vůbec začíst.. hlavní hrdina mi byl až nesympatický, vedlejší dějová linka (jeho osobní život) mi přišel jaksi navíc a úplně zbytečný.. Byla to moje druhá kniha od autorky, dám šanci třetí a uvidíme..