ZuzaZam ZuzaZam komentáře u knih

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Kniha sama o sobě ne vyloženě špatná, ale celou dobu se vyšetřování ubírá nějakým směrem a najednou někdo louskne prstem a vrah je z ničeho nic na světě..

06.11.2019 3 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Já nevím.. Miniera čtu víceméně jen z toho důvodu, že už jsem s ním začala a pořád čekám, že se něco zlomí.. ale nějak mi jeho styl prostě nesedí..

03.10.2018 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Úplně nechápu to všeobecné nadšení touto knihou. Čte se fajn, je to doslova taková oddechovka, která ničím neurazí, ničím nenadchne a rozhodně ve čtenáři nezanechá hlubší stopu. Na válení se u vody ideál..:-)

25.06.2018 2 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Asi tak do tří čtvrtin jsem měla problém se do knížky začíst.. Konec už gradoval o trochu více..
Každopádně pořád nevím, jestli se mi líbi postava Martina, věčně má z něčeho strach..

18.05.2018 2 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Pro mě obrovské zklamání. Děj mě vůbec nechytl, k postavám jsem si nevytvořila vůbec žádný vztah, spíš převládala až nesympatie. Čekala jsem, že se kniha "rozjede", to se ale nestalo, jsem ráda, že jsem ji vůbec zvládla dočíst.

07.03.2018 1 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Do této knihy jsem se nemohla vůbec začíst.. hlavní hrdina mi byl až nesympatický, vedlejší dějová linka (jeho osobní život) mi přišel jaksi navíc a úplně zbytečný.. Byla to moje druhá kniha od autorky, dám šanci třetí a uvidíme..

25.01.2018 1 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Trochu slabší než V lese visí anděl, ale dobře čitelné a čtení jde rychle..:-)

25.01.2018 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Myslím, že porovnávat toto a Dívku ve vlaku nelze, knihy mají společnou akorát autorku. Každopádně kniha jako oddechovka fajn, nenadchne ale ani neurazí.

25.01.2018 2 z 5

Tak nahá, tak mrtvá Tak nahá, tak mrtvá Ed McBain

Moje první kniha od tohoto autora a upřímně jsem byla spíš zklamaná. Vlastně mi bylo vcelku jedno, kdo je vrah, co se stane s hlavním "hrdinou", nějak jsem se nedokázala začíst.

04.09.2017 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Jako oddechovka fajn, upřímně jsem nepochopila, proč je kolem této knihy tolik povyku.

12.07.2017 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Průměrná detektivka, která mě ničím nenadchla ale ani neurazila. Narozdíl od severských detektivek jsem u této knihy neměla potřebu číst pořád dál a dál...

03.02.2017 3 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Ze začátku jsem měla trochu problém se do knihy začíst, nakonec začetla a nelituji! Nádherný dojemný příběh plný laskavého humoru a smutku na straně druhé, pohled sedmileté (vlastně skoro osmlileté) holčičky na svět dospělých, který není vždy úplně pohádkou.

03.02.2017 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Napřed jsem viděla film, který byl skvělý, knížka příběh pozvedla ještě o úroveň výš.

03.02.2017 5 z 5